Pieteikties servisam Uzdot jautājumu Uz Mūsa Motors Rīga sākumlapu
Mūsa Motors Rīga SIA
CAPTUR

ATKLĀJ

DIZAINS

DIZAINS

Captur atsaucas uz CAPTUR konceptuālo automobili, kas kalpoja par dzīves cikla otrā posma ilustrāciju (Pasaules pētīšana) saskaņā ar jauno Renault dizaina stratēģiju. Šis sportiskais un zibenīgais krosovers aicina izpētīt pasauli divatā.

Saistība starp sērijveida modeli un konceptuālo automobili ir projektētāju komandas un projektēšanas biroja, kas ir veidojuši šos automobiļus, darba rezultāts. Pašlaik J87 pārņēma nosaukumu, stilu un dažādas detaļas no modeļa, kas to ir iedvesmojis.

• Izteiksmīga priekšdaļa, uz kuras atrodas vertikāli novietots logotips glancēti melnā fonā.

• Formas nodrošina kustības un viegluma sajūtu valdzinoši nogludināto līniju dēļ.

• Spēcīgi iezīmētas aizmugurējo riteņu arkas un enerģiskas sānu formas.

• Lielie riteņi spēcīgi iezīmētajās aizmugurējo riteņu arkās piešķir automobilim sportisku un solīdu izskatu.

• Jumta uzlīmes atgādina konceptuāla automobiļa oriģināla jumta formas.

• Vieglas un plūstošas instrumentu paneļa līnijas.

• Elastīgs tīklojums uz sēdekļu atzveltnēm, kas atgādina kalnu slēpošanu vai burāšanu. Sēdekļi un bagāžas nodalījuma apdare arī atgādina konceptuālo automobili.

• Nomierinoša gaismas spēle salonā. Atjautīgi iebūvēta atvilktne aizvietoja tradicionālos glabāšanas nodalījumus instrumentu panelī.

ĀRKĀRTĪGI PRAKTISKS

ĀRKĀRTĪGI PRAKTISKS

Jaunais Renault Captur krosovers ir inovatīvs augstās klases un funkcionalitātes apvienojums. Tas ir svaiguma vilnis pilsētas automobiļu segmentā. Renault Captur, iedvesmojoties no Captur konceptuālā automobiļa, no kura tas ir aizņēmies stilu un nosaukumu, tagad ar lepnumu prezentē jaunu Renault stilu.

"Ārkārtīgi praktisks" apvieno sevī estētiskumu un funkcionalitāti:

• Renault Captur plūstošas līnijas, maigas un sabalansētas formas izceļ tā spēcīgo raksturu;

• Captur konceptuālā automobiļa iedvesmots, jaunais krosovers ir aizņēmies tā pievilcīgo un nosvērto dizainu, kā arī spēcīgas personības raksturu un nosaukumu. Jaunais Renault krosovers iekaro lietotāju simpātijas!

• Kompaktie izmēri (4,12 m X 1,77 m, 1,57 m), paaugstināts klīrenss (200 mm), lielie riteņi (657 mm) un virsbūves apakšējās daļas aizsargi ļauj atklāt līdz šim paslēpto ikdienas dzīves skaistumu.

• Lielāks priekšējais stikls un salona izmēri rada plašas telpas iespaidu: atstarpe starp krēsliem ceļgalu augstumā sasniedz 21,6 cm, ietilpīgs bagāžas nodalījums ar 455 dm³ VDA tilpumu.

• Krāsains automobiļa salons rada draudzīgu, relaksējošu un patīkamu gaisotni.

• Pieejams aprīkojuma klāsts, lai personalizētu salona un automobiļa ārējo izskatu. Captur dod priekšroku unikālajai divtoņu lakošanai un konstrastējošu un individualizētu zonu iedalīšanai.

Pieejama krāsu palete un dizaina paraugi.

MULTIMEDIJI

MULTIMEDIJI

MULTIMEDIJI VISIEM LIETOTĀJIEM

Inovāciju risinājumu ziņā Renault Captur sniedz ārkārtīgi spēcīgu piedāvājumu, kurā ietvertas divas jaunas, intuitīvas borta multivides sistēmas: MEDIA NAV un Renault R-Link. Visi Renault Captur stereoatskaņotāji ir aprīkoti ar Bluetooth®, USB un 3.5mm spraudņa kontaktligzdu, kā arī dod iespēju izmantot mobilo tālruņi brīvroku režīmā, kā arī klausīties mūziku audio straumēšanas režīmā.

Renault R-link - automobiļa planšetdators - nodrošina vienkāršu pieeju mūsdienīgām un praktiskām funkcijām: TomTom® LIVE* navigācijas sistēmai, multividei, mobilajam tālrunim, informācijai par automobili un dažādiem pielikumiem, kas ir pieejami R-Link Store. Renault R-Link savieno automobili ar digitālo tehnoloģiju pasauli.

* atkarībā no valstsAKCIJAS

PIETEIKTIES TESTAM

PIETEIKTIES SERVISAM

UZDOT JAUTĀJUMU

Šī Mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Lietojot šo Mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Izlasīt vairāk. Piekrītu