Pieteikties servisam Uzdot jautājumu Uz Mūsa Motors Rīga sākumlapu
Mūsa Motors Rīga SIA
CLIO

ATKLĀJ

DIZAINS

DIZAINS

JAUNAIS RENAULT CLIO, KONCEPTUĀLĀ AUTOMOBIĻA DeZir IEDVESMOTS.

Iedvesmojies no konceptauto DeZir, kas tika demonstrēts Parīzes Autosalonā 2010. gada oktobrī, Jaunais Renault Clio vilina ar dinamisku un ļoti juteklisku dizainu. Izteiksmīgs siluets ar perfektām virsbūves proporcijām uzsver automobiļa sportisko raksturu.

Enerģētiskas līnijas, izteiksmīga priekšējā daļa un spēcīgi iezīmētas aizmugurējo riteņu arkas veido unikālu dizainu, kas aicina jūs pienākt tuvāk.

MULTIVIDE

MULTIVIDE

MULTIVIDE VISIEM LIETOTĀJIEM

Inovāciju risinājumu ziņā jaunais Clio sniedz ārkārtīgi spēcīgu piedāvājumu, kurā ietvertas divas jaunas, intuitīvas, borta multimediju sistēmas: MEDIA NAV un Renault R-Link. MEDIA NAV ir vienkārša un praktiska sistēma, kas nodrošina ar nepieciešamo: radiouztvērēju un navigācijas sistēmu. Visi jaunā Clio Grandtour radiouztvērēji ir aprīkoti ar Bluetooth®, USB un vienspraudņa kontaktligzdu, kas dod iespēju izmantot mobilo tālruņi brīvroku režīmā, kā arī klausīties mūziku audio straumēšanas režīmā.

Renault R–Link ciparu panelis piedāvā vienkāršu veidu, kā izmantot inovatīvas un praktiskas funkcijas: TomTom® navigācijas sistēmu, multimedijus, tālruni, informāciju par automobili un dažādus pielikumus, kas ir pieejami R–Link Store. Renault R–Link cieši sasaista automobili un ciparu tehnoloģiju pasauli.

JAUNAIS DZINĒJU KLĀSTS UN DRIVING ECO2

JAUNAIS DZINĒJU KLĀSTS UN DRIVING ECO2

BRAUKŠANAS PRIEKS AR ZEMU DEGVIELAS PATĒRIŅU

Jaunais Clio garantē lietotājiem visaugstāku braukšanas komforta līmeni, izmantojot moderno Energy dzinēju klāstu: Tce 90 benzīna dzinēju un dCi 90 dīzeļa dzinēju. Nodrošina dinamisku braukšanu, vienlaikus samazinot vidējo degvielas patēriņu un CO2 izmešu daudzumu. Dinamiska balstiekārta ar izciliem ekspluatācijas parametriem padara jauno Clio Grandtour veiklu un precīzu, tas ātri reaģē uz autovadītāja komandām. Braukšana sagādās Jums prieku!

DRIVING ECO2: EKO–BRAUKŠANA RENAULT STILĀ.

Jaunais Renault Clio piedāvā pilnu tehnoloģisko risinājumu klāstu, kas palīdzēs autovadītājam samazināt degvielas patēriņu un CO2 izmešu daudzumu: DRIVING ECO2 = EKOloģisks + EKOnomisks.

PRAKTISKAS TEHNOLOĢIJAS

PRAKTISKAS TEHNOLOĢIJAS

IKDIENA KĻŪST AIZRAUJOŠA

Jaunais Clio piedāvā saviem lietotājiem mūsdienīgu, patīkamu un ergonomisku interjeru, kā arī augstas klases automašīnu novatoriskās un praktiskās tehnoloģijas, tādus kā: Renault brīvroku karte, uzbrauciena palīgfunkcija vai atpakaļgaitas kamera.

Par to, ka Renault ir īpaša automašīna, liecina tās māksla apvienot sevī unikālas un augstas klases automašīnu standartfunkcijas un piedāvāt tās vienkāršā un saprotamā veidā.AKCIJAS

PIETEIKTIES TESTAM

PIETEIKTIES SERVISAM

UZDOT JAUTĀJUMU

Šī Mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Lietojot šo Mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Izlasīt vairāk. Piekrītu
°