Pieteikties servisam Uzdot jautājumu Uz Mūsa Motors Rīga sākumlapu
Mūsa Motors Rīga SIA
TRAFIC

ATKLĀJ

JAUNS DIZAINS

JAUNS DIZAINS

Jaunais Renault Trafic izceļas ar dinamisku un spēcīgu dizainu. Jaudu un stingru apņemšanos izsakošā automašīnas priekšpuse, visiem komercauto gammas modeļiem, ir aprīkota ar palielinātu un vertikālāk izvietotu logotipu. Izteiksmīgie un slaidie reflektori lieliski mijiedarbojas ar plašo un automašīnu aizsargājošo buferi

Lielā un izteiksmīgi iezīmētā gaisa ieplūde un dekoratīvā līste virsbūves krāsā, optiski padara maigāku virsbūves priekšpusi. Pateicoties spēcīgajām virsbūves līnijām, Jaunā Trafic siluets ir ieguvis dinamiskāku veidolu.

PRAKTISKA KRAVAS TELPA

PRAKTISKA KRAVAS TELPA

Jaunais Renault Trafic ir aprīkots ar praktisku un efektīvu kravas telpu. Pārdomāts atvērums starpnodalījumā palīdz iegūt šajā kategorijā vislielāko no tirgū pieejamajām kravas telpām: 3,75 m versijā L1 un 4,15 m versijā L2. Ekspluatācijas tilpums (5,2 m3 versijā L1 un 6m3 versijā L2) ticis optimizēts, pateicoties perpendikulārajai virsbūves formai.

Jaunā Trafic piedāvājumā ir iekļauta plaša aprīkojuma elementu un aksesuāru gamma, kas atvieglos preču iekraušanu un nodrošinās drošu transportu, piemēram, iekšējais plauktiņš pie griestiem, aizmugurējo, kreiso durvju blokādes sistēma, līdz pat 18 fiksēšanas stiprinājumiem un "Hands free" karte vieglākai durvju atvēršanai un piekļuvei automašīnas salonam.

ELASTĪGI UN ĻOTI EKONOMISKI DZINĒJI

ELASTĪGI UN ĻOTI EKONOMISKI DZINĒJI

Jauno Renault Trafic uz priekšu virza elastīgu un ekonomisku dzinēju gamma. Izstrādāts, izmantojot Renault pieredzi F1, pieejams ar divu veidu 1,6 dCi dzinējiem: Turbo motors ar mainīgu ieplūdes ģeometriju (90 un 115 ZS) un dCi Twin Turbo (120 un 140 ZS). Twin Turbo tehnoloģija, apvienojumā ar Stop & Start un Energy Smart Management sistēmām palīdzēs samazināt degvielas patēriņu līdz mazāk par 6 l/100 km*.

Paātrinājums ir dinamisks arī pie pilnas slodzes, pateicoties dubultā Turbo tehnoloģijai, kas nodrošina augstāku griezes momentu pie zemiem apgriezieniem un lielāku jaudu augšējā apgriezienu diapazonā. Pateicoties tam, dzinējs Energy dCi Twin Turbo palīdz apvienot zemu degvielas patēriņu ar augstu braukšanas komfortu un vadāmības elastību.

*Apstiprināta degvielas patēriņa un CO2 emisijas vērtība, saskaņā ar spēkā esošajiem noteikumiem.

MOBILS BIROJS

MOBILS BIROJS

Veidojot patiesi mobilu biroju, Jaunā Trafic salons ir aprīkots ar virkni novatorisku risinājumu, kas padarīs vienkāršāku profesionālo lietotāju dzīvi. Viedtālruņa stiprinājums, planšetdatora stiprinājums, vieta portatīvajam datoram un galdiņš rakstīšanai palīdz izvietot pa rokai visu, kas nepieciešams ikdienas darbā. Visā salonā izvietotie bagāžas nodalījumi, ar kopējo tilpumu 90 litri, tai skaitā 54-litru nodalījums zem pasažiera sēdekļa, ir projektēti tā, lai tajā satilptu visi ikdienas lietošanai nepieciešamie priekšmeti.

Pateicoties mūsdienīgajam salona dizainam, ergonomiskajai pozīcijai pie stūres, atpakaļgaitas videokamerai un spoguļa "aklās zonas" novēršanas sistēmai Wide View, Jaunais Renault Trafic nodrošina unikālu automašīnas vadīšanas un salona komforta līmeni.

VIDEOAKCIJAS

PIETEIKTIES TESTAM

PIETEIKTIES SERVISAM

UZDOT JAUTĀJUMU

Šī Mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Lietojot šo Mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Izlasīt vairāk. Piekrītu