Pieteikties servisam Uzdot jautājumu Uz Mūsa Motors Rīga sākumlapu
Mūsa Motors Rīga SIA
JAUNĀ ARKANA

ATKLĀJ

DIZAINS

SUV KUPEJA AR HIPNOTIZĒJOŠU ĀRIENI

Lejupkrītoša jumta profila līnija, paaugstināts klīrenss, milzīgas riteņu arkas ar bezceļa auto raksturīgajām aizsarguzlikām. Jaunā ARKANA apvieno spēku un jūtīgumu, praktiskumu un stilu. Tās izskats piesaista uzmanību un iekaro no pirmā acu uzmetiena.

INTERJERS

ERGONOMISKS INTERJERS, KAS APVIENO KOMFORTU UN MŪSDIENU TEHNOLOĢIJAS

Jaunā ARKANA kokpitā viss ir sakoncentrēts ap vadītāju: centrālās konsoles pārdomātā ergonomika, intuitīvi uztveramais vadības rīku izvietojums, jaunā multimediju sistēma. Novērtējiet absolūti drošas auto vadīšanas komfortu, kas iespējams, pateicoties braukšanas palīgsistēmām Renault EASY DRIVE, un speriet pirmo soli ceļā uz autonomo braukšanu.

Braukšanas iestatījumu personalizēšana ar MULTI-SENSE ļaus mainīt braukšanas stilu atkarībā no jūsu vēlmēm, multivides sistēma EASY LINK jums vienmēr palīdzēs sazināties un atrast galamērķi, lietojot Google. Lai kādi būtu apstākļi, jums patiks vadīt jauno ARKANA!

ARKANA E-TECH HYBRID

E-TECH HYBRID TEHNOLOĢIJA VĒL LIELĀKAM BRAUKŠANAS PRIEKAM

Izbaudiet lielisku braukšanas pieredzi apvienojumā ar unikālu stilu. Atvasināta no Formula 1, jaunā ARKANA novatoriskā E-TECH HYBRID tehnoloģija apvieno dinamiku un augstu efektivitāti.

Pateicoties diviem elektromotoriem un MMT daudzrežīmu automātiskajai pārnesumkārbai, pilsētā līdz 80% laika jūs varat braukt 100% elektriskajā režīmā. Jaunā ARKANA akumulators uzlādējas, mašīnai esot kustībā, vai kad enerģija tiek atgūta bremzējot. Tādā veidā jūs varat gūt labumu no tūlītējas reakcijas un efektīvas braukšanas jebkurā maršrutā, ietaupot līdz pat 40% degvielas, salīdzinot ar analogu parasto benzīna dzinēju. Šis hibridizācijas līmenis samazina CO2 izmešus un degvielas patēriņu, vienlaikus paaugstinot komfortu un gaitas vienmērīgumu.

Pat versijas, kas aprīkotas ar benzīna dzinēju, ir efektīvākās, pateicoties vieglā hibrīda 12V sistēmai, kas strādā kopā ar TCe dzinēju. Šis hibridizācijas līmenis samazina CO2 izmešus un degvielas patēriņu, vienlaikus paaugstinot komfortu un gaitas vienmērīgumu.

ARKANA R.S.

ARKANA R.S. LINE AR SPORTISKU RAKSTURU

Versija R.S. Line zem Renault Sport zīmes izraisa vēl vairāk emociju. Intensīvais Orange Valencia krāsojums, sportiskais radiatora režģis, melnie 19 collu diski ar sarkaniem akcentiem un divas izplūdes sistēmas caurules – ļaujiet sevi savaldzināt…

VIDEO 1

VIDEO 2AKCIJAS

PIETEIKTIES TESTAM

PIETEIKTIES SERVISAM

UZDOT JAUTĀJUMU

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu
mūsu datu plūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu,
reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo,
kad lietojat viņu pakalpojumus. Izlasīt vairāk. Piekrītu
°