Pieteikties servisam Uzdot jautājumu Uz Mūsa Motors Rīga sākumlapu
Mūsa Motors Rīga SIA

ASSISTANCE

Renault assistance

Gadījumā, ja automašīna ir salūzusi uz ceļa, RENAULT ASSISTANCE palīdzība ir pieejama pakalpojumu saņēmējiem visas Latvijas, kā arī 31 eiropas valstu teritorijā 24 stundu laikā. To var izmantot Renault Garantija laikā. Assistance pakalpojumi nevar tikt attiecināmi uz automobiļiem, kas cietuši ceļu satiksmes negadījumā!

RENAULT ASSISTANCE nodrošina transportlīdzekļa remontu notikuma vietā. Ja tas nav iespējams, automašīna tiek nogādāta uz vistuvāko Autorizēto Renault apkalpošanas staciju.

Ja apstājies transportlīdzeklis nevar tikt salabots 12 stundu laikā Latvijā vai arī 72 stundu laikā ārpus Latvijas robežām (31 valstī) no momenta, kad RENAULT ASSISTANCE dienests saņēmis ziņojumu par to, RENAULT ASSISTANCE organizē un sedz izdevumus saistītus ar:

- vadītāja un pasažieru atgriešanos uz viņu dzīvesvietu

vai

- pakalpojuma saņēmēja ceļojuma turpināšanu uz vietu, kuru viņš ir norādījis kā ceļojuma mērķi, izmantojot lokālus transporta līdzekļus. Izdevumi nevar pārsniegt naudas summu, kas nepieciešama, lai atgrieztos dzīvesvietā.

Izdevumi tiek segti arī gadījumā, ja automašīna, kas ir salūzusi, nevar braukt un tās remonta standartlaiks pārsniedz 3 darba stundas.

Šo pakalpojumu vietā var saņemt maiņas automobili.

Ja automašīna, ar kuru pēc salūšanas, tiek remontēta tālāk par 50 km no pakalpojuma saņēmēja dzīvesvietas, ir iespējams noorganizēt un segt atbraukšanas un viesnīcas izdevumus, vadītāja un pasažieru uzturēšanas vietu, kur tie varētu gaidīt, kamēr mašīna tiks salabota.

Gadījumā, ja ārzemēs remonta veikšanas vietā nebūs iespējams saņemt nepieciešamas rezervesdaļas, RENAULT ASSISTANCE organizē pēc iespējas ātrāku šo detaļu piegādi uz vietu, kur tiek veikts automašīnas remonts, kā arī sedz piegādes izdevumus.

Automašīnas salūšanas uz ceļa gadījumā zvani uz numuru:

- atrodoties Latvijā, tel: 80009000;

- atrodoties ārzemēs, tel: +371 80009000 (+371 66047260).AKCIJAS

PIETEIKTIES TESTAM

PIETEIKTIES SERVISAM

UZDOT JAUTĀJUMU

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu
mūsu datu plūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu,
reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo,
kad lietojat viņu pakalpojumus. Izlasīt vairāk. Piekrītu