Pieteikties servisam Uzdot jautājumu Uz Mūsa Motors Rīga sākumlapu
Mūsa Motors Rīga SIA
JAUNAIS AUSTRAL

ATKLĀJ

DIZAINS

SUV AR ATLĒTISKU DIZAINU

Jaunajam Renault Austral piemīt harmoniskas proporcijas, izteiksmīga priekšpuse un priekšējo lukturu līnija. Glancēti melnais jumts izceļ formu eleganci, bet spilgtās sānu detaļas – sportisko dizainu.

ESPRIT ALPINE VERSIJA

AR SPORTA ZĪMOLU ALPINE

Jaunais Austral ir pirmais modelis, kas radīts sadarbībā ar grupas sporta zīmolu Alpine. Tam ir esprit Alpine logotips, matēta virsbūves krāsa, agresīvas formas buferi, 20 collu daytona diski, aizmugurējie lukturi ar 3D efektu, Alcantara sēdekļu apdare ar ziliem elementiem un nappa ādas stūresrata apdare ar trīs krāsu šuvēm.

INTERJERS

ERGONOMIKA UN PRAKTISKUMS

Komfortabla un inovatīva vadītāja sēdvieta piedāvā plašu telpu, ko papildina efektīvi izmantojama vieta starp priekšējiem sēdekļiem ar viedtālruņa bezvadu uzlādi. Sīklietu uzglabāšanas kopējais tilpums ir 35 litri. Aizmugurējais sēdeklis, ko var regulēt garenvirzienā 16 cm diapazonā, piedāvā klasē plašāko vietu pasažieru ceļgaliem. Bagāžas nodalījuma ietilpība ir 575 dm3, un tā pārsegu var aprīkot ar elektrisko piedziņu.

Braukšanas palīgsistēmas, drošības sistēmas un parkošanās palīgi... saglabājiet kontroli pilnīgi visās situācijās ar 32 modernām palīgsistēmām, kas iekļautas jaunajā 100% hibrīdā Renault Austral.

AUSTRAL E-TECH HYBRID

E-TECH HYBRID TEHNOLOĢIJA - EFEKTIVITĀTES PARAUGS

Unikāla E-Tech hibrīda tehnoloģija, kuras pamatā ir Renault Formula 1™ zināšanas. Elektriskais pilsētas režīms ļauj braukt klusi, komfortabli un taupot degvielu. Akumulators tiek uzlādēts, palēninoties un bremzējot. Jums nav nepieciešams automobili uzlādēt no elektriskā tīkla.

Garos braucienos jaunais Renault Austral E-Tech full hybrid ir īsts efektivitātes paraugs, turklāt tas piedāvā dinamiskus paātrinājumus un pārsteidzošu stabilitāti. Uzlabotā 4Control sistēma garantē precīzas un drošas trajektorijas. Stabila līkumu izbraukšana ļauj saglabāt kontroli jebkuros apstākļos. Pilsētā 4Control sistēma padara automobili ārkārtīgi veiklu, un, pateicoties 10,1 metru apgriešanās aplim, tas manevrē tik pat veikli kā kompakts pilsētas auto.

Pat versijas, kas aprīkotas ar benzīna dzinēju, ir efektīvākās, pateicoties vieglā hibrīda 12V sistēmai, kas strādā kopā ar TCe dzinēju. Šis hibridizācijas līmenis samazina CO2 izmešus un degvielas patēriņu, vienlaikus paaugstinot komfortu un gaitas vienmērīgumu.

VIDEO 1

VIDEO 2AKCIJAS

PIETEIKTIES TESTAM

PIETEIKTIES SERVISAM

UZDOT JAUTĀJUMU

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu
mūsu datu plūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu,
reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo,
kad lietojat viņu pakalpojumus. Izlasīt vairāk. Piekrītu
°