Pieteikties servisam Uzdot jautājumu Uz Mūsa Motors Rīga sākumlapu
Mūsa Motors Rīga SIA
JAUNAIS CAPTUR

ATKLĀJ

APVIDUS AUTO AR SPORTA SILUETU

Apvidus auto ar sporta siluetu

Masīvas riteņu arkas, izteikta virsbūves līnija, diožu gaismas full LED veido viegli atpazīstamu gaismas rakstu, jumta reliņi un 18'' vieglmetāla riteņu diski. Vēl dinamiskāks jaunā Renault CAPTUR siluets uzsver tā unikālo stilu un īsta apvidus auto raksturu.

PERSONALIZĒTI DIZAINA RISINĀJUMI

Personalizēti dizaina risinājumi

Liela virsbūves un jumta krāsu izvēle, kā arī iespēja izvēlēties krāsu instrumentu paneļa un apdares tapsējumam. Vēl vairāk iespēju - ar jauno Renault CAPTUR. Izteic savu stilu un individualitāti!.

TEHNOLOĢIJAS UN KOMFORTS

Tehnoloģijas un komforts

Intelektuāla multimediju sistēma, vadības palīgsistēmas, individuāls vadīšanas režīms, bīdāmi sēdekļi, kas palielina bagāžas nodalījuma tilpumu, un daudz kā cita...

Pateicoties jau integrētajai multimediju sistēmas EASY LINK sistēmai, jūs varat sekot visam līdz ar jauno Renault Captur. 9,3 collu pielāgojamais skārienekrāns piedāvā optimālu pārskatu - gan navigācijas sistēmām, gan 360° kamerai.

Vienkārši pievienojiet viedtālruni jaunajam Renault Captur, izmantojot EASY LINK, un pārvaldiet iecienītās lietotnes, izmantojot 9,3 collu skārienekrānu vai ar balss komandu. Pateicoties indukcijas lādētājam, jūs varat ātri un bezvadu režīmā uzlādēt savu viedtālruni.

Atklāj jaunā Renault CAPTUR priekšrocības!

JAUNAIS CAPTUR E-TECH PLUG-IN HYBRID

Jaunais Captur E-TECH Plug-in Hybrid

Tagad jums nav jādara kompromisi. Izmantojot jauno Renault CAPTUR E-TECH Plug-in Hybrid, nobrauciet pilsētas attālumus 100% elektriskā režīmā un ilgākos braucienos izmantojiet iekšdedzes motoru. Uzlādējiet akumulatoru mājās vai pilsētā un izbaudiet 100% elektrisko diapazonu līdz 65 km, kas ir lieliski piemērots ikdienas pārvietošanās laikam. Pateicoties PURE režīmam, nekavējoties pārslēdzieties uz elektrisko braukšanu un brauciet ar maksimālo ātrumu - līdz 135 km / h. Pilnībā uzlādējiet akumulatoru 3 stundu laikā un kontrolējiet uzlādi, izmantojot viedtālruņa programmu MY Renault.

Pateicoties jaunajam Renault CAPTUR E-TECH Plug-in Hybrid, padariet ikdienas braucienus pilnībā elektriskus un brīvdienās aizbēdziet, izmantojot benzīna + elektromotora kombināciju. Jaunais CAPTUR E-TECH Plug-in Hybrid ir piemērots visam jūsu dzīves gadījumiemm!

E-TECH TAVAI LABSAJŪTAI

Jaunais Captur E-TECH Plug-in Hybrid tavai labsajūtai

Jaunajam Renault CAPTUR E-TECH Plug-in Hybrid 10,25 collu digitālais mērierīču displejs ir pilnībā pesonizējams. Tas parāda gan navigāciju, gan visu nepieciešamo informāciju par enerģijas plūsmu un elektrisko diapazonu.

Uzlādējiet akumulatoru arī braucot. Tāpat Jūs varat palielināt enerģijas atgūšanu, izmantojot automātiskās pārnesumkārbas "B-Mode" iespējas.

Jūtiet prieku, vadot CAPTUR E-TECH Plug-in Hybrid automašīnu! Pārvietojies mierīgi un izbaudi dinamisku braucienu.

VIDEO Jaunais CAPTUR

VIDEO Jaunais CapturAKCIJAS

PIETEIKTIES TESTAM

PIETEIKTIES SERVISAM

UZDOT JAUTĀJUMU

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu
mūsu datu plūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu,
reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo,
kad lietojat viņu pakalpojumus. Izlasīt vairāk. Piekrītu