Pieteikties servisam Uzdot jautājumu Uz Mūsa Motors Rīga sākumlapu
Mūsa Motors Rīga SIA
CLIO GRANDTOUR

ATKLĀJ

DIZAINS

DIZAINS

JAUNAIS RENAULT CLIO, KONCEPTUĀLĀ AUTOMOBIĻA DeZir IEDVESMOTS.

Konceptuālā automobiļa DeZir, kas tika prezentēts 2010. gada oktobrī Parīzes automobiļu izstādē, iespaidā jaunajam Clio ir tāds pats stils un tas ietver tādu pašu emocionālo lādiņu. Tā izteiksmīgās formas pauž dinamiskumu, ko izstaroja konceptuālais automobilis.

Izsmalcinātam jaunajam Renault Clio Grandtour piemīt valdzinošs jutekliskums: tikai maigas pludlīnijas, kas aicina Jūs pienākt tuvāk. Jutekliskas formas, izteiksmīgs priekšdaļas dizains un spēcīgi iezīmētas aizmugurējo riteņu arkas veido unikālu dizainu.

MULTIVIDE

MULTIVIDE

MULTIVIDE VISIEM LIETOTĀJIEM

Inovāciju risinājumu ziņā jaunais Clio Grandtour sniedz ārkārtīgi spēcīgu piedāvājumu, kurā ietvertas divas jaunas, intuitīvas, borta multimediju sistēmas: MEDIA NAV un Renault R-Link. MEDIA NAV ir vienkārša un praktiska sistēma, kas nodrošina ar nepieciešamo: radiouztvērēju un navigācijas sistēmu. Visi jaunā Clio Grandtour radiouztvērēji ir aprīkoti ar Bluetooth®, USB un vienspraudņa kontaktligzdu, kas dod iespēju izmantot mobilo tālruņi brīvroku režīmā, kā arī klausīties mūziku audio straumēšanas režīmā.

Renault R–Link ciparu panelis piedāvā vienkāršu veidu, kā izmantot inovatīvas un praktiskas funkcijas: TomTom® navigācijas sistēmu, multimedijus, tālruni, informāciju par automobili un dažādus pielikumus, kas ir pieejami R–Link Store. Renault R–Link cieši sasaista automobili un ciparu tehnoloģiju pasauli.

JAUNAIS DZINĒJU KLĀSTS UN DRIVING ECO2

JAUNAIS DZINĒJU KLĀSTS UN DRIVING ECO2

BRAUKŠANAS PRIEKS AR ZEMU DEGVIELAS PATĒRIŅU

Jaunais Clio Grandtour garantē lietotājiem visaugstāku braukšanas komforta līmeni, izmantojot moderno Energy dzinēju klāstu: Tce 90 benzīna dzinēju un dCi 90 dīzeļa dzinēju. Nodrošina dinamisku braukšanu, vienlaikus samazinot vidējo degvielas patēriņu un CO2 izmešu daudzumu. Dinamiska balstiekārta ar izciliem ekspluatācijas parametriem padara jauno Clio Grandtour veiklu un precīzu, tas ātri reaģē uz autovadītāja komandām. Braukšana sagādās Jums prieku!

DRIVING ECO2: EKO–BRAUKŠANA RENAULT STILĀ.

Jaunais Renault Clio Grandtour piedāvā pilnu tehnoloģisko risinājumu klāstu, kas palīdzēs autovadītājam samazināt degvielas patēriņu un CO2 izmešu daudzumu: DRIVING ECO2 = EKOloģisks + EKOnomisks.

PRAKTISKAS TEHNOLOĢIJAS

PRAKTISKAS TEHNOLOĢIJAS

IKDIENA KĻŪST AIZRAUJOŠA

Jaunais Clio Grandtour piedāvā saviem lietotājiem mūsdienīgu, patīkamu un ergonomisku interjeru, kā arī augstas klases automašīnu novatoriskās un praktiskās tehnoloģijas, tādus kā: Renault brīvroku karte, uzbrauciena palīgfunkcija vai atpakaļgaitas kamera.

Par to, ka Renault ir īpaša automašīna, liecina tās māksla apvienot sevī unikālas un augstas klases automašīnu standartfunkcijas un piedāvāt tās vienkāršā un saprotamā veidā.

VIDEOAKCIJAS

PIETEIKTIES TESTAM

PIETEIKTIES SERVISAM

UZDOT JAUTĀJUMU

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu
mūsu datu plūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu,
reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo,
kad lietojat viņu pakalpojumus. Izlasīt vairāk. Piekrītu
°