Pieteikties servisam Uzdot jautājumu Uz Mūsa Motors Rīga sākumlapu
Mūsa Motors Rīga SIA
EXPRESS VAN

ATKLĀJ

DIZAINS

IZTURĪGS UN DINAMISKS ĀRĒJAIS DIZAINS

Jaunais Renault EXPRESS VAN parāda Renault zīmolu kodus, piemēram, C-Shape LED gaismas parakstu.

Jaunā Renault EXPRESS VAN dizains izsaka gan izturību, gan dinamiku, pateicoties vertikālam buferim un augstām restēm, rievotam pārsegam un šķidruma līnijām. Tās dizains piedāvā pievilcīgu apdari un hromētus ieliktņus. Jaunais Renault EXPRESS VAN ir pieejams piecās virsbūves krāsās.

APRĪKOJUMS

PRAKTISKS APRĪKOJUMS

Jaunais EXPRESS VAN ievērojami palielina vadītāja vizuālo kontroli pār savu vidi, cita starpā izmantojot aizmugures skata palīgu - pārraksta redzamību uz ekrāna, kas atrodas atpakaļskata spoguļa vietā. Aklās zonas brīdinājuma asistents signalizē par iespējamām briesmām, savukārt platleņķa spogulis palīdz vadītājam saskatīt transportlīdzekļa pareizo neredzamo zonu. Atpakaļgaitas kamera vienkāršo parkošānās manevrus, izmantojot multimediju sistēmā vai iekšējā atpakaļskata spogulī integrētu attēlu atgriezenisko saiti. Kravas noturībai īpaši svarīga metāla (lokšnu vai režģa) starpsiena.

Jaunais EXPRESS VAN piedāvā trīs līmeņu multimediju aprīkojumu: Radio Connect R & Go, kā arī Renault EASY LINK multimediju sistēmu (ar 8 collu skārienekrānu un viedtālruņa replikāciju) divās versijās ar navigāciju vai bez tās. Tas piedāvā viedtālruņa indukcijas lādētāju, līdz trim USB ligzdām un četrām 12 V kontaktligzdām, no kurām viena atrodas kravas telpā.

VEIKTSPĒJA

PLAŠA KRAVAS TELPA UN DROŠI MOTORI

Bīdāmās sānu durvis piedāvā rekordlielu 716 mm platu atveri, lai ērti piekļūtu kravas telpai. Asimetriskas aizmugurējās durvis ar atvēršanās leņķi 180°. Izmantojamais tilpumu 3,3 m3 un iekraušanas garumu 1,91 m. EXPRESS VAN vislabākā iekraušanas garuma attiecība. Ar pagriežamu kravas starpsienas aizsargrežģi un nolokāmu pasažiera sēdekli varam palielināt izmantojamo tilpumu lidz 3,7 m3.

EXPRESS VAN tiek piedāvāts ar 1,3 TCe 100 FAP benzīna un 1,5 Blue dCi 75 un 95 dīzeļmotoriem un ar sešpakāpju manuālo pārnesumkārbu. Eko režīms dīzeļa 1.5 Blue dCi 75 motoram palīdz samazināt degvielas patēriņu, ierobežojot ātrumu līdz 100 km / h.

Jaunais Renault EXPRESS VAN ir tieši jums piemērots!

VIDEOAKCIJAS

PIETEIKTIES TESTAM

PIETEIKTIES SERVISAM

UZDOT JAUTĀJUMU

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu
mūsu datu plūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu,
reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo,
kad lietojat viņu pakalpojumus. Izlasīt vairāk. Piekrītu
°