Pieteikties servisam Uzdot jautājumu Uz Mūsa Motors Rīga sākumlapu
Mūsa Motors Rīga SIA

GARANTIJA

Renault automobiļu garantija

Renault garantija, attiecināma uz automobiļiem, kas pārdoti no 2011. gada 1. janvāra:

2 gadi bez nobraukuma ierobežojuma

Renault visām automašīnām, no to reģistrācijas datuma, dod divu gadu garantiju, bez kilometru nobraukuma ierobežojuma.

3 gadi vai 150 000 kilometru nobraukuma ierobežojums

Renault Modeļiem Espace, Talisman, Talisman Grandtour un Koleos tiek piešķirta 3 gadu vai 150 000km nobraukuma garantija no to reģistrācijas datuma. Pirmo 2 gadu laikā darbojas garantija bez km nobraukuma ierobežojuma.

Garantija paredz:

Garantijas noteikumi paredz bez maksas remontēt vai nomainīt bojātās detaļas, ja to bojājums nav saistīts ar normālu nodilumu, ietverot šo detaļu nomaiņai vai remontam paredzētā darba izmaksas, kā arī izmantojot Renault Assistance pakalpojumu sedz iespējamos izdevumus, kas saistīti ar automobiļa evakuāciju uz tuvāko oficiālo servisa centru.

Krāsojuma garantija:

3 gadi bez nobraukuma ierobežojuma

Garantija neatkarīgi no nobraukuma triju gadu laikā ietver uz virsbūves paneļiem konstatējamu virsmas rūsēšanu un krāsas defektus, ja tie radušies ražotāja izvēlētu nepareizu materiālu vai nepareizu darba paņēmienu dēļ.

Virsbūves caurrūsēšanas garantija:

12 gadi bez km nobraukuma ierobežojuma

Materiāla vai ražošanas kļūdu dēļ radušos rūsas caurumus automašīnas virsbūvē (t.i., virsbūvi šķērsojoši rūsas caurumi) garantija sedz neatkarīgi no nobraukuma 12 gadu laikā. Ar virsbūvi jāsaprot metāla virsbūves paneļus, tostarp dzinēja pārsegu, durvis, bagāžas nodalījuma vāku un grīdas paneļus; šeit neietilpst virsbūves stiprinajumu un metinājumu vietas un pie virsbūves stiprināmās detaļas, piemēram, dekoratīvās līstes, durvju rokturi, bamperi, eņģes, oriģīnālie vilkšanas āķi utml.

Garantijas darbojas tikai gadījumā, ja pilnībā un regulāri tiek veiktas obligātās apkopes, kā tas norādīts apkopes instrukcijā un instrukcijā ir aizpildīti garantijas kontroltaloni, kuri kalpo kā apliecinājums šo apkopju veikšanai.

Garantija neattiecas uz: parastu apkopju un pārbaužu gadījumos nomaināmām detaļām, ja vien to nomaiņu nav izraisījis ražošanas vai materiālu defekts; ja bojājumu izraisījusi nevērīga automobiļa uzturēšana vai nestandarta izmantošana; tā neietver apkopes darbiem paredzētos apkopes un dilstošos materiālus, kas var būt atkarīgs no nobraukuma, ģeogrāfiskiem vai klimatiskiem apstākļiem, tādējādi tas nav par pamatu bojājumiem.

Renault garantija darbojās sekojošās valstīs: Apvienotā Karaliste - Andora - Austrija - Beļģija – Bosnija/Hercegovina - Čehija -Dānija - Francija – Horvātija - Igaunija -Kipra – Grieķija - Islande - Īrija - Itālija - Latvija - Lihtenšteina - Lietuva - Luksemburga – Maķedonija - Malta - Monako - Norvēģija - Nīderlande - Polija - Portugāle - Sanmarīno – Serbija Melnkalne - Slovākija - Slovēnija - Somija - Spānija - Šveice - Ungārija - Vācija – Zviedrija.

Ja automobilis ir iegādāts kāda citā no šīm valstīm, izņemot Latviju, tad darbojas attiecīgajā valstī izsniegtā garantija. Garantija nav spēkā, ja automobilis ir reģistrēts vai tiek ekspluatēts valstī, kas nav augstāk uzskaitītajā sarakstā.AKCIJAS

PIETEIKTIES TESTAM

PIETEIKTIES SERVISAM

UZDOT JAUTĀJUMU

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu
mūsu datu plūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu,
reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo,
kad lietojat viņu pakalpojumus. Izlasīt vairāk. Piekrītu