Pieteikties servisam Uzdot jautājumu Uz Mūsa Motors Rīga sākumlapu
Mūsa Motors Rīga SIA
GRAND SCENIC

ATKLĀJ

DIZAINS UN KOMFORTS

Piecvietīgs vai septiņvietīgs auto ar plūdenām līnijām un elegantu dizainu

Jaunais GRAND SCENIC ir izcils ģimenes auto ar piecām vai septiņām vietām un gluži jaunu dizaina koncepciju. Daudzo jauninājumu vidū ir: - hromēti vai pelēki metāliski aksesuāri, plastiski veidotas formas un rūpīgi izstrādāti virsbūves sāni, un izteiksmīga aizmugures līnija, kas kopā veido plūdenu, elegantu siluetu; - šis ir pasaulē pirmais auto modelis savā segmentā, kuru standarta komplektācijā ietilpst 20 collu riteņi, savukārt virsbūve divos toņos un harmoniskā interjera apdare pasvītro šī auto moderno raksturu. Salona modularitāte un komfortabla braukšana – divas īpašās kvalitātes, ar ko labu slavu jau izpelnījies līdzšinējais Scénic, - šajos auto ir vēl rūpīgāk pārdomātas, lai vēl vairāk atbilstu ģimenes vajadzībām. Sēdekļu automātiskās noliekšanas funkcija ļauj pilnībā nolaist aizmugures sēdekļus un iegūt līdzenu grīdu, kas atvieglo bagāžas iekraušanu un pārvadāšanu. Jaunais GRAND SCENIC ir par 24cm garāks salīdzinājumā ar tradicionālo jauno SCENIC, turklāt ar papildu vietu bagāžai (718dm3 VDA (piecvietīgajai versijai) ar paplašināšanas iespējām). Pagarinātā jaunā GRAND SCENIC modeļa versijas dizains ir rūpīgi pārdomāts, lai piedāvātu ģimenēm nevainojamu auto ar plūdenu, elegantu siluetu, un tam ir: - garāka garenbāze un īsāka aizmugures pārkare salīdzinājumā ar iepriekšējās paaudzes modeli; - eleganti veidoti virsbūves sāni ar izteiksmīgu dekoratīvu aizmugures līniju; - vertikālas formas aizmugures lukturi ar 3D efektu, kas spīd kā dienā, tā naktī, un atšķiras no tradicionālā SCENIC horizontālas formas aizmugures apgaismojuma elementiem; - fiksēts panorāmisks stikla jumts bez šķērselementiem, kas salonā nodrošina vēl vairāk gaismas; - sākot no otrā aprīkojuma līmeņa, GRAND SCENIC standarta aprīkojumā ietilpst praktiski, matēti alumīnija jumta reliņi, kas piešķir izsmalcinātību un apliecina statusu; - metāliski pelēkas krāsas difuzors pie aizmugurējā bampera. Jaunais GRAND SCENIC ir modernāks nekā jebkad agrāk!

EASY LIFE

Easy Life bīdāmā viduskonsole

GRAND SCENIC raksturīgais elements - Easy Life bīdāmā viduskonsole - tapusi, noskaidrojot priekšējā un aizmugurējo pasažieru svaigākās prasības,un nodrošina 13 litru glabāšanas ietilpību. Ar Easy Life bīdāmo viduskonsoli vadītājs var pielāgot salona izkārtojumu pēc savām vajadzībām. - Kad viduskonsole ir pabīdīta uz priekšu, tā saplūst ar paneli un lielo vertikālo displeju, un vadītājs var justies tā, it kā brauktu sedanā, bet vienlaikus var izbaudīt augstu sēdpozīciju, kāda piederas daudzfunkcionālam auto (MPV). - Kad konsole ir atbīdīta atpakaļ tālākajā pozīcijā, tad jaunā GRAND SCENIC salons, šķiet, kļūst plašāks un paver brīvāku telpu starp vadītāju un pasažieriem. Konsoles priekšējā daļā ir izvietots aizverams un apgaismots mantu nodalījums, kā arī integrēts elkoņa balsts, zem kura var atrast divas USB pieslēgvietas, vietu SD kartei, audio ligzdu un 12 V kontaktligzdu (atkarībā no aprīkojuma līmeņa) Aizmugurē sēdošajiem būs pieejamas divas USB pieslēgvietas, audio ligzda un 12 V kontaktligzda,kā arī speciāli viņiem paredzēta glabāšanas vieta.

PĀRDOMĀTI RISINĀJUMI

Glabāšanas ietilpība un īpašs konforts aizmugurē sēdošajiem

Ar kopējo papildu 63 litru glabāšanas ietilpību jauno GRAND SCENIC var dēvēt par savas klases līderi pagarināto daudzfunkcionālo auto segmentā. - Priekšējā panelī pasažiera pusē iestrādātā Easy Life atvilktne - vēl viens elements, kas pārņemts no jaunā ESPACE modeļa - piedāvā 11,5 litru ietilpību, kas ir par trīs litriem vairāk, nekā vieta tradicionālā cimdu nodalījumā. Tā atveras ar elektroniskā sensora palīdzību. Ērtībai ierīkots izgaismojums un dzesēšana. - Bez Easy Life atvikltnes un bīdāmās viduskonsoles, jaunais GRAND SCENIC piedāvā vēl vairākus atjautīgus pārvadāšanas risinājumus ar 38,5 litru papildu ietilpību, ko lielā mērā nodrošina zemgrīdas glabāšanas nodalījumi – tos īpaši novērtē ģimenes. Jaunā GRAND SCENIC aizmugurējā daļā ir ierīkoti Easy Life nolaižamie galdiņi, kas ideāli noder tālākos ģimenes braucienos. Atvērtā pozīcijā pie tiem iespējams piestiprināt dažādu izmēru planšetdatorus, bet aizlocītā veidā atrodas neliela vieta, kur novietot mobilo tālruni, spēļu konsoli vai vienkārši zīmuļus. Divas USB pieslēgvietas viduskonsoles aizmugurē ļauj pasažieriem lietot elektroniskās ierīces bez jebkādiem laika ierobežojumiem. Ērtību klāstam pievienojas vēl arī saules aizsargi aizmugurē sēdošajiem.

R-LINK 2

Savienojamība, ko nodrošina R-LINK 2 multimediju sistēma ar 8,7” displeju

Sistēma ir viegli pārvaldāma ar kapacitīvā skārienjutīgā ekrāna starpniecību līdzīgi kā viedtālrunim vai planšetdatoram, un arī šis ir jāmin kā unikāls jaunums kompakto daudzfunkcionālo auto segmentā. R-LINK 2 piedāvā balss atpazīšanas funkciju navigācijas sistēmai, telefonam, aplikācijām un radio, kas nodrošina vieglu piekļuvi un drošu daudzo funkciju izmantošanu. R-LINK 2 kvalitātes: - skaidrs, ērti un intuitīvi izmantojams interfeiss, lietojams līdzīgi planšetdatoriem un viedtālruņiem (ar klikšķināšanu, ievilkšanu, ekrāna ritināšanu, divpirkstu tālummaiņu u.c.) - viegls pielāgojums individuālām vēlmēm, pateicoties trīs konfigurējamiem sākuma ekrāna iestatījumiemun lietotņu izkārtojumam, kā arī un iespējai saglabāt līdz pat sešus atšķirīgus profilus, kas ļauj ātri piekļūt iepriekš definētiem braukšanas iestatījumiem un salona noskaņas izvēlēm (piemēram braukšanas režīms, salona apgaismojuma krāsas un spilgtums, spidometra un tahometra dizains, valoda utt.) - vadības centrs, ar kuru iespējams kontrolēt vairums funkciju, tostarp vadītāja palīgrīkus un klimata kontroli - savienojamības nodrošinājums: TomTom Traffic abonements uz 12 mēnešiem, piekļuve R-LINK Store katalogam ar autovadītājiem paredzētām lietotnēm (Michelin Guide, Coyote u.c. atkarībā no reģionālās pieejamības), kā arī jaunākās Eiropas kartes (atkarībā no reģiona).

MULTI-SENSE

Individuāli pielāgota auto vadīšana ar MULTI-SENSE tehnoloģiju

MULTI-SENSE tehnoloģija ļauj vadītājiem pielāgot auto individuālām vadīšanas vēlmēm – pieskaņot akseleratora pedāļa un dzinēja atsaucību, izvēlēties EDC pārnesumkārbas pārslēgšanās ātrumu un pārvaldīt stūres stingrību, izvēlēties salona izgaismojumu un pārvaldīt vadītāja sēdekļa masāžas funkciju. MULTI-SENSE poga viduskonsoles panelī nodrošina tiešu piekļuvi pieciem dažādiem braukšanas režīmiem, kas parādās R-LINK 2 ekrānā: neitrāls, sporta, komforta, individuāls un ekonomisks. Režīmu izvēli papildina piecas atšķirīgas salona izgaismojuma noskaņas: sēpja, zila, sārta un zaļa. Izvēlētais izgaismojums parādīsies viduskonsolē, priekšējo un aizmugurējo durvju paneļos (atkarībā no versijas) un būs pieskaņots paneļa TFT ekrānam un R-LINK 2 displejam.

HEAD-UP DISPLEJS

Krāsains projicējošais (Head-up) displejs

Ievelkams krāsains projicējošais displejs, kas atvieglo un padara ērtāku braukšanas atbalsta sistēmu lietošanu, tāpēc sniedz vadītājam paaugstinātu komfortu un drošību. Ekrānā skatiena augstumā parādās visa vajadzīgā informācija (braukšanas ātrums, navigācijas instrukcijas, vadītāja palīgrīku ziņas), kas nodrošina bezrūpīgu autovadīšanu, nenovēršot skatienu no ceļa.

IZCILA SKAŅA AR BOSE®

BOSE®Surround Sound

Jaunais GRAND SCENIC būs pieejams ar BOSE® Surround Sound akustisko sistēmu – inovāciju, ar ko sākotnēji bija aprīkoti tikai Renault augstāka segmenta modeļi, tādi kā Espace un Talisman. Bet arī šoreiz Renault inženieri ciešā sadarbīb āar BOSE® speciālistiem radīja speciāli SCENIC pielāgotu skaņu sistēmu ar trīspadsmit jaudīgiem skaļruņiem visveiksmīgākajā izkārtojumā: galvenais skaļrunis atrodas priekšā, lai nodrošinātu sabalansētu skaņu, desmit efektīvi skaļruņi izvietoti pa visu salonu, lai radītu dzidru, precīzu skaņas kvalitāti, bet sabvūfers ar diviem zemfekvenču skaļruņiem - bagāžas nodalījumā, kas mūzikas atskaņojumam piešķirs neatkārtojamu dziļumu. Šis izvietojums dod iespēju pilnīgi visiem braucējiem baudīt izcilu, visaptverošas skaņas kvalitāti.

VIDEO



AKCIJAS

PIETEIKTIES TESTAM

PIETEIKTIES SERVISAM

UZDOT JAUTĀJUMU

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu
mūsu datu plūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu,
reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo,
kad lietojat viņu pakalpojumus. Izlasīt vairāk. Piekrītu