Pieteikties servisam Uzdot jautājumu Uz Mūsa Motors Rīga sākumlapu
Mūsa Motors Rīga SIA
KANGOO

ATKLĀJ

DIZAINS

MŪSDIENĪGS, ELEGANTS STILS

Renault Kangoo ir izgudrojis sevi no jauna: tas ir tik moderns un elegants kā vēl nekad. Vienkāršas formas, dinamiskas līnijas, plati sāni un izturīgi diski piešķir jaunajam Renault Kangoo jaunu izskatu.

Dinamiskas kontūras, slaidas formas, LED gaismas paraksts un 17 collu diski: jaunā KANGOO leģendārais siluets ir pārveidots tā, lai tas nekavējoties pievērstu uzmanību. Iekšpusē visu detaļu izsmalcinātā izpilde ir iespaidīga: pārveidots informācijas panelis ar vairākiem uzglabāšanas nodalījumiem, vēl ērtākiem sēdekļiem un multivides sistēmu EASY LINK, kurai varat piekļūt, izmantojot centrālo 8 collu ekrānu. Jaunais KANGOO apvieno komfortu, prieku un ērtības.

KOMFORTS

JAUNĀKĀS PAAUDZES KOMFORTS

Vai meklējat ērtu un elegantu kompaktu furgonu? Tieši to mēs esam ieviesuši ar labi turētiem materiāliem, vadītāja sēdekli ar regulējamu jostasvietas atbalstu un jaunu paneļu ar dažādiem plauktiem. Īpašu uzmanību pievērsām ergonomikai un izturībai. Izmantojot viedtālruņa savienojumu, viedtālruni var savienot ar multimediju sistēmu, lai 8 collu multivides displejā būtu piekļuve savām lietotnēm. Pateicoties viedtālruņu indukcijas lādētājam, jūsu mobilais tālrunis braukšanas laikā ir viegli uzlādējams bez sapītiem kabeļiem.

Pienācis laiks pāriet uz jauno Renault Kangoo!

INTERJERS

PLAŠS UN MODULĀRS INTERJERS

Vai tas būtu ģimenes izbrauciens, atvaļinājums vai transporta projekts - tā mainīgais interjers pielāgojas visām jūsu prasībām. Pateicoties bīdāmo sānu durvju bagātīgajai atvēršanai, iekāpt un izkļūt ir ļoti viegli, zema iekraušanas palodze atvieglo bagāžas iekraušanu un izkraušanu. Bagāžas nodalījumu var viegli pārveidot par līdzenu iekraušanas laukumu ar iekraušanas garumu 2,70 m, kas palielina tilpumu no 775 l līdz 3500 l. Inovatīvo jumta bagāžnieku var pārveidot par jumta galeriju bez instrumentiem, tāpēc jūs varat ņemt līdzi vēl vairāk ceļojumam nepieciešamo.

Jaunais Renault Kangoo mudina jūs to izvēlēties!

VIDEOAKCIJAS

PIETEIKTIES TESTAM

PIETEIKTIES SERVISAM

UZDOT JAUTĀJUMU

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu
mūsu datu plūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu,
reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo,
kad lietojat viņu pakalpojumus. Izlasīt vairāk. Piekrītu
°