Pieteikties servisam Uzdot jautājumu Uz Mūsa Motors Rīga sākumlapu
Mūsa Motors Rīga SIA
KANGOO

ATKLĀJ

DIZAINS

DIZAINS

Kangoo pamatīgi maina savu izskatu, kas ir saskaņā ar jauno Renault zīmola dizainu. Tam ir jauns priekšējais buferis un lukturi, bet automašīnas līnija ir proporcionālāka un skaidrāka.

Mainījās arī salons, kas ir apgādāts ar jaunu viduskonsoli un jaunu stūri.

VEIKTSPĒJA

VEIKTSPĒJA

Jaunais Kangoo pielāgojas tavām vajadzībām neatkarīgi no apstākļiem – Tu vari pārvadāt ļoti lielus un garus priekšmetus, saglabājot vienlaikus aizmugurējās sēdvietas, izbraukt ar ģimeni uz nedēļas nogali vai brīvdienām ar lielu bagāžu...

Tas ir iespējams pateicoties unikālām Kangoo iekšpuses konfigurācijas maiņas iespējām un plašam opciju klāstam: 1/3 un 2/3 dalījumā nolokāms aizmugurējais sēdeklis dod iespēju iegūt līdzenu grīdu pēc tā nolaišanas, nolaižama priekšējā pasažiera sēdekļa atzveltne, bagāžas nodalījuma daudzpozīciju pārsegs, kuru var arī izņemt, inovatīvi jumta stieņi, 7-vietīgā versija (Grand Kangoo), panorāmas jumts, daudzi glabāšanas nodalījumi.

EKO-TEHNOLOĢIJAS

EKO-TEHNOLOĢIJAS

Pateicoties jaunajam spēku vienību klāstam, kuru projektēšanā tika izmantota milzīga Renault dzinēju konstruktoru pieredze, Jaunais Kangoo sasniedz rekordzemu degvielas patēriņa līmeni 4.3 l/100km un izdala 112 g CO2/km*, kas nodrošina tam līderpozīciju šajā kategorijā.

Apvieno augstu veiktspēju un degvielas taupīšanu pateicoties Energy dzinējiem un eko-braukšanas funkcijām, kuras palīdz vadītājam samazināt degvielas patēriņu.

* Homoloģēti degvielas patēriņa un CO2 emisijas lielumi saskaņā ar spēkā esošajām noteikumiem.

VIDEOAKCIJAS

PIETEIKTIES TESTAM

PIETEIKTIES SERVISAM

UZDOT JAUTĀJUMU

Šī Mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Lietojot šo Mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Izlasīt vairāk. Piekrītu
°