Pieteikties servisam Uzdot jautājumu Uz Mūsa Motors Rīga sākumlapu
Mūsa Motors Rīga SIA
KANGOO EXPRESS

ATKLĀJ

DIZAINS

DIZAINS

Jaunais Kangoo Express izceļas ar jaunu izskatu gan ārpusē gan salonā: automobiļa priekšdaļa kļūst atbilstoša Renault zīmola jaunajam stilistikas kanonam pateicoties priekšējam buferim un lukturiem, kam mainīta forma. Salonā tika mainīts vadības panelis un stūres forma.

VEIKTSPĒJA

VEIKTSPĒJA

Jaunā Kangoo Express piedāvājums ietver plašu versiju klāstu, bet jo īpaši: 3 virsbūves garumus (Compact, Express un Maxi), 2, 3 vai 5 vietas (atkarīgi no versijas un papildu aprīkojuma). Opcija ar 3 sēdvietām priekšā ir jaunums piedāvāts Jaunajā Kangoo Express ar siltuma dzinējiem. Tas ir vienīgais modelis kompakto furgonu sektorā, kas piedāvā šādu iespēju.

Kangoo Express piedāvājumu klāstā parādījās arī citi jaunumi: jauni, taupīgi, augstas veiktspējas dzinēji, atpakaļgaitas kamera, ESC jaunā paaudze ar Extended Grip sistēmu un palīgsistēmu kustības uzsākšanai pret kalnu, jauni radiouztvērēji ar USB ligzdu un Bluetooth funkciju, multimediju sistēma R-Link ar iebūvētu navigāciju.

Jaunais Kangoo Express joprojām piedāvā lielu praktisko un funkcionālo opciju daudzveidību: visāda veida nodalījumus, atpakaļgaitas radaru, kravas daļas koka aizsargelementu komplektu, palielinātu ietilpību...

EKO-TEHNOLOĢIJAS

EKO-TEHNOLOĢIJAS

Jaunais Kangoo Express darbināms ar jauniem, taupīgiem, augstu veiktspēju nodrošinošiem dzinējiem, kļūst par līderu šajā segmentā degvielas taupīšanas ziņā.

Zems dzinēju degvielas patēriņš savienojumā ar tehnisko apkopju intervālu pagarināšanu līdz 40 000 km vai reizi 2 gados (dCi 110), ļauj samazināt automašīnas ekspluatācijas izmaksas.

Versijas ar uzstādītiem jaunās paaudzes dzinējiem ir standartā aprīkotas ar pārnesumu pārslēgšanas indikatoru uz vadības paneļa un EKO režīmu, kas ļauj samazināt degvielas patēriņu pat par 10%. Eko režīmu var aktivizēt ar pogas palīdzību novietotu pie rokas bremzes. Ieslēdzot to, uz tahometra iedegas kontrollampiņa. Režīms deaktivizējas pēc strauja paātrinājuma vai bremzēšanas.

VIDEOAKCIJAS

PIETEIKTIES TESTAM

PIETEIKTIES SERVISAM

UZDOT JAUTĀJUMU

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu
mūsu datu plūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu,
reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo,
kad lietojat viņu pakalpojumus. Izlasīt vairāk. Piekrītu
°