Pieteikties servisam Uzdot jautājumu Uz Mūsa Motors Rīga sākumlapu
Mūsa Motors Rīga SIA
KANGOO VAN

ATKLĀJ

DIZAINS

SPORTISKAIS DIZAINS

Sportiskas kontūras, slaidas formas, LED gaismas priekšā un aizmugurē - jaunā Kangoo Van siluets nekavējoties pievērsīs sev uzmanību. Jaunais Kangoo Van piedāvā klasē labāko kravas apjomu līdz 3,9m³.

TEHNOLOĢIJAS

PĀRBAUDĪTAS TEHNOLOĢIJAS

Priekšpusē pilnīgi jaunais Kangoo Van piedāvā divas vai trīs sēdvietas ar īstu mobilo biroju, kas aprīkots ar viedtālruņa atbalstu, bezvadu lādētāju un līdz trim USB un trim 12V kontaktligzdām.

Modernizētais interjers piedāvā 60 litrus praktiskas un pieejamas glabāšanas vietas, ieskaitot jauno atvilktni Renault Easy Life.

Lai iegūtu mūsdienīgu un personalizētu braukšanas pieredzi, ērti pievienojiet viedtālruni un atrodiet visas pievienotās lietojumprogrammas un pakalpojumus no EASY LINK saites multivides sistēmas 8 collu centrālā ekrāna, kas ir saderīgs ar Android Auto ™ un Apple Carplay ™.

VEIKTSPĒJA

JAUNA VEIKTSPĒJA

Pilnīgi jaunais Kangoo Van atkal padara profesionāļu darbu revolucionāru ar noderīgām un gudrām inovācijām, kas atvieglo piekļuvi kravai un vienkāršo iekraušanu. Noņemot centrālo durvju balstu, Open Sesame by Renault piedāvā visplašāko labās puses piekļuvi tirgū 1,446 mm. Easy Inside Rack ļauj garus priekšmetus transportēt augstumā, pateicoties ievelkamajam iekšējam plauktam.

12 vadītāja palīdzības sistēmas. Pilsētās vai garos ceļojumos Kangoo Van nodrošina jūsu drošību, pateicoties aktīvai avārijas bremzēšanai un joslu uzturēšanas palīdzībai. Sekojiet līdzi aizmugures skata palīgam, kas notiek aiz muguras. Brauciet ar pilnīgu mieru, pateicoties Kangoo Van braukšanas palīglīdzekļiem.

VIDEO

VIDEO 2AKCIJAS

PIETEIKTIES TESTAM

PIETEIKTIES SERVISAM

UZDOT JAUTĀJUMU

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu
mūsu datu plūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu,
reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo,
kad lietojat viņu pakalpojumus. Izlasīt vairāk. Piekrītu
°