Pieteikties servisam Uzdot jautājumu Uz Mūsa Motors Rīga sākumlapu
Mūsa Motors Rīga SIA
KANGOO VAN E-TECH 100% ELEKTRISKS

ATKLĀJ

MŪSDIENĪGS, ELEGANTS STILS

Elegants stils

Renault Kangoo Van E-Tech ir tik pat moderns un elegants kā Renault Kangoo Van. Vienkāršas formas, dinamiskas līnijas, plati sāni. Pateicoties bīdāmo sānu durvju bagātīgajai atvēršanai, atvieglo bagāžas iekraušanu un izkraušanu pa sānu durvīm. Kangoo Van E-Tech piedāvā ilgi gaidīto Open Sesame by Renault: metāla starpsiena vai atveramā režģa starpsiena ir uzticams risinājums, kas jūsu darbu padarīs ievērojami ērtāku un vieglāku.

Pateicoties 3,3-3,9 m3 tilpumam, jūs varēsiet viegli un vienkārši pārvadāt preces vai aprīkojumu. Darbam pilsētas apstākļos Open Sesame by Renault funkcija būs neaizstājama, ļaujot piekļūt pārvadāmajām lietām no automobiļa sāniem. Atšķirībā no Kangoo Van jaunajam modelim Kangoo Van E-Tech ir jauna priekšējā reste ar atveramu uzlādes vietu un E-TECH uzlīmes.

100% ELEKTRISKS

Nekādu kompromisu

Plānojiet savus ikdienas maršrutus bez raizēm. 100% elektriskais Kangoo Van E-Tech ir aprīkots ar jaunas paaudzes litija jonu akumulatoru, kas nodrošina 45 kWh* enerģijas ietilpību. Veiktspēja vai attālums? Jums vairs nav jāizvēlas. Pateicoties tam, ka akumulators ir iebūvēts zem grīdas, 100% elektriskais Kangoo E-Tech saglabā lielisku kravas ietilpību.

Izmantojiet ērtu un vienkāršu uzlādi ar 11 kW lādētāju. Pievienojiet savu 100% elektrisko Kangoo Van E-Tech parastajam sienas lādētājam, un nobraukuma rezerve atjaunosies līdz 100 % 3 h 50 min laikā. Jums bieži jāsteidzas? Tādā gadījumā izvēlieties lādētāja 22 kW 80DC versiju*: 30 minūšu ilga uzlāde nodrošinās 170 km nobraukuma rezervi.

Braukšanas laikā par salona apsildi gādā siltumsūknis, kas ātri un ekonomiski paaugstina gaisa temperatūru, tādējādi optimizējot nobraukumu. Nodrošiniet termisko komfortu, sasildot automobiļa salonu pirms brauciena. Attālinātā klimata vadība ļauj iestatīt gaisa temperatūru, kamēr automobilis ir pieslēgts lādētājam. Tādā veidā jūs saglabāsiet 100% nobraukuma rezervi.

*Papildu aprīkojums.

BRAUKŠANAS PALĪGSISTĒMAS

17 braukšanas palīgsistēmas

Jūsu drošība ir mūsu prioritāte! 100% elektriskā Kangoo Van E-Tech braukšanas palīgsistēmas – aktīvā kruīza kontrole, aktīvā avārijas bremzēšanas sistēma, joslas saglabāšanas asistents – atbalstīs jūs gan pilsētā, gan garākos braucienos.

MULTIMEDIJU SISTĒMA

Multimediju sistēma Easy Link

Pielāgojiet braukšanas stilu savām vajadzībām un noskaņojumam! Savienojiet savu viedtālruni ar Easy Link sistēmu, izmantojot Bluetooth un Android Auto™ vai Apple Carplay™. Šādā veidā jūs varēsiet atskaņot mūziku un lietot iecienītās lietotnes un tiešsaistes pakalpojumus, izmantojot 8 collu skārienekrānu.

Ērti plānojiet savu braucienu maršrutus! Pateicoties navigācijai un tiešsaistes pakalpojumiem, jūs viegli atradīsiet uzlādes stacijas un varēsiet optimizēt braukšanas maršrutu.

VIDEOAKCIJAS

PIETEIKTIES TESTAM

PIETEIKTIES SERVISAM

UZDOT JAUTĀJUMU

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu
mūsu datu plūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu,
reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo,
kad lietojat viņu pakalpojumus. Izlasīt vairāk. Piekrītu
°