Pieteikties servisam Uzdot jautājumu Uz Mūsa Motors Rīga sākumlapu
Mūsa Motors Rīga SIA
KOLEOS

ATKLĀJ

DIZAINS

JAUNĀ KOLEOS DIZAINS

Vairāk uzsvērts stils.

Jaunais KOLEOS atgriežas ar vēl spēcīgāku un muskuļotāku dizainu.

Ļaujiet sevi pavedināt ar drosmīgu un dinamisku stilu - piesaistiet savu skatienu hromētam radiatora režģim ar izteiktām līnijām kā arī diskiem ar rombveida spīdumu un 18 un 19 collu izmēriem.

INTERJERS

INTERJERS

Vairāk ērtības un izsmalcinātības.

Ceļojuma ērtības visiem!

Priekšpusē jūs jutīsities labāk, pateicoties krēsliem ar sildīšanas, ventilācijas un masāžas funkciju. Nodrošiniet saviem pasažieriem pietiekami daudz vietas un ērtības, neierobežojot bagāžas nodalījuma ietilpību.

JAUNO MOTORU KLĀSTS

JAUNO MOTORU KLĀSTS

Jaunais KOLEOS ar jauniem motoriem un All Mode 4×4-i tehnoloģiju.

Jaunajam KOLEOS ir pilnībā atjaunots motoru klāsts:

• dīzeļmotors Blue dCi 150 (150 ZS) apvienojumā ar bezpakāpju automātisko transmisiju X-Tronic – būs ideāls, ja meklējat vienkāršību un daudzpusību;

• dīzeļmotors Blue dCi 190 (190 ZS) apvienojumā ar tehnoloģiju All Mode 4×4-i (režīmi: 4×4 Auto, 4×4 Lock vai 4×2) un bezpakāpju automātisko transmisiju X-Tronic nodrošina izcilu jaudu un braukšanas prieku apvienojumā ar izcilām šķēršļu pārvarēšanas iespējām.

JAUNĀ KOLEOS INITIALE PARIS VERSIJA

JAUNĀ KOLEOS INITIALE PARIS VERSIJA

Atklāj sev pašu labāko!

Jaunais KOLEOS INITIALE PARIS aizvedīs jūs uz izsmalcinātības pilnu dimensiju.

Ekskluzīva metaliska violetā ametista krāsa, LED PURE VISION līnija un 19 collu riteņi ar unikālu rombveida spīdumu kā arī īpašais INITIALE PARIS marķējums, kas novietots automašīnas priekšpusē zem RENAULT logotipa, centrā un salonā...

INITIALE PARIS versijas salonā sēdekļiem ir Nappa ādas apdare, priekšējie sēdekļi ir aprīkoti ar apsildes un ventilācijas funkcijas sistēmām, savukārt lielisku apkārtējo skaņu nodrošina audio sistēma Bose®. Versija INITIALE PARIS ir estētiskums apvienojumā ar izcilām ērtībām.

VIDEO New KOLEOSAKCIJAS

PIETEIKTIES TESTAM

PIETEIKTIES SERVISAM

UZDOT JAUTĀJUMU

Šī Mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Lietojot šo Mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Izlasīt vairāk. Piekrītu
°