Pieteikties servisam Uzdot jautājumu Uz Mūsa Motors Rīga sākumlapu
Mūsa Motors Rīga SIA
MASTER

ATKLĀJ

DIZAINS

DIZAINS

Mūsdienīgs un atšķirīgs stils, hromēti elementi, DRL LED dienasgaismas lukturi, jauns ekonomisks un ergonomisks mērinstrumentu panelis ... Pilnībā atjaunots interjera un eksterjera dizains ar uzsvaru uz praktiskumu. Jaunais Renault MASTER: Tava uzņēmuma vizītkarte!

PLAŠS KLĀSTS

PLAŠS KLĀSTS

Renault Master: jaudīgs, radošs, drošs... un vēl praktiskāks lietošanā. Master dzinējos izmantotas jaunākās tehnoloģijas. Plašs piedāvājumu klāsts, kas ietver vairāk nekā 150 dažādas versijas, tostarp L4 mikroautobusa versiju ar aizmugures piedziņu un vienkāršajiem aizmugures riteņiem, - izcilas izvēles iespējas.

ĪSTA DARBA VIETA KABĪNĒ

ĪSTA DARBA VIETA KABĪNĒ

Strādāt no attāluma vēl nekad nav bijis tik vienkārši! No ergonomiskas un pārdomātas kabīnes līdz kravas telpas optimizācijai, izbaudi pārdomātus un inovatīvus aprīkojuma risinajumus, piemēram, izbīdāms galdiņš vai uzglabāšanas nodalījums Easy Life.

Jaunais Renault MASTER: ideāls partneris katru dienu!

AIZMUGURĒJO RITEŅU PIEDZIŅA

ARĪ AIZMUGURĒJO RITEŅU PIEDZIŅA

Stabils un efektīvs Master spēj pielāgoties Jūsu prasībām labāk nekā jebkad agrāk. Jūsu darbs ir saistīts ar smagu un lielgabarīta kravu pārvadājumiem? Nekādu problēmu. Tagad Master pieejams arī ar aizmugures piedziņu, tajā skaitā arī ar dubultriteņiem. Master var vilkt piekabi svarā līdz 3 tonnām.

TAGAD ARĪ MASTER VERSIJA 4x4

TAGAD ARĪ MASTER VERSIJA 4x4

Renault Master 4x4 apvieno maksimālu komfortu un optimālu drošību lietošanai slidenos un sliktos ceļa apstākļos. Renault Master 4x4 vadītājs var izvēlēties starp diviem režīmiem: 4x2 transmisiju parastiem ceļa apstākļiem vai 4x4 transmisijas režīmu sliktas kvalitātes ceļiem vai lietošanai bezceļa apstākļos.

Pilnpiedziņas režīmā Renault Master 4x4 var braukt pa nogāzēm, slidenām virsmām, mitriem laukiem, dubļainām zemēm, sliktiem ceļiem ...

Master 4x4 versija pieejama furgona un šasijas versijām ar parasto kabīni vai dubultkabīni.

VIDEO New Master

VIDEO Master 4x4AKCIJAS

PIETEIKTIES TESTAM

PIETEIKTIES SERVISAM

UZDOT JAUTĀJUMU

Šī Mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Lietojot šo Mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Izlasīt vairāk. Piekrītu
°