Pieteikties servisam Uzdot jautājumu Uz Mūsa Motors Rīga sākumlapu
Mūsa Motors Rīga SIA
MEGANE

ATKLĀJ

DINAMIKA UN RŪPĪGS LĪNIJU SLĪPĒJUMS

Pārliecinoša personība

Harmoniskas līnijas, skulpturālas formas un izsmalcinātas apdares ... Pievilcīgā un dinamiskā jaunā Mégane apliecina savu raksturu, atklājot vēl elegantāku siluetu un tā interjeru ar augsto tehnoloģiju atmosfēru. Vai esat gatavs būt īsts jaunumu baudītājs?

Renault raksturīgais C formas lukturu veidols rada kaut ko vēl izteiksmīgāku un spēcīgāku, kas izceļ jauno Mégane starp citiem tā paša segmenta auto. C formas lukturi ir apveltīti ar LED trīsdimensiju efekta gaismas līnijām. Ir pieejamas arī modeļa versijas ar pilnas LED apgaismes lukturiem un automātiskajām tuvajām/tālajām gaismām (LED Pure Vision tehnoloģija).

Pastāvīgi degošie aizmugurējie LED lukturi veido unikālu horizontālas formas veidolu ar trīsdimensiju efektu un Edge Light tehnoloģiju. Slaidās otu vilcienam līdzīgās līnijas izstaro tumši sarkanu gaismu.

Pateicoties Renault radītajai Edge Light tehnoloģijai, horizontālās otas triepieniem līdzīgās līnijas, kas stiepjas no sānu galiem līdz Renault centra logo, rada trīsdimensionālu platuma iespaidu. Šī kristāliskā, optiski sarežģītā sistēma vada gaismu skaidri, dziļi un precīzi.”

IESKAUJOŠI SĒDEKĻI UN IESPAIDĪGS SALONS

IESPAIDĪGS SALONS

Jaunās Renault Mégane salonā spilgti manāmas līdzības ar gaisa kuģa kapteiņa kabīni, padarot vadītāju atrašanos auto īpaši komfortablu un piedāvājot pirmās klases Renault tehnoloģijas - jūsu vadītāja ekrānā (10,2 collas) un EASY LINK multimediju ekrānā (9,3 collas). Automaģistrāles un satiksmes palīgs ar adaptīvo kruīza kontroli ar stop & go funkciju un joslu uzturēšanas palīgu, AEBS avārijas bremzēšanas sistēma ar velosipēdistu un gājēju noteikšanu, brīdinājums par nogurumu, EASY LINK multimediju sistēma ar Android Auto™ un Apple CarPlay™ ...

Pārvietošanās komforts ir papildināts ar rūpīgu iekšējo apdari - no mērinstrumentu paneļa, durvju un roku balstu pārvalkiem līdz elegantajām hroma detaļām un pilngraudu Nappa ādas stūrei – visi vadītāja un pasažieru rokas stiepiena attālumā esošie materiāli ir pieskārienam patīkami un rūpīgi izstrādāti.KOMFORTABLI UN ELEGANTI SĒDEKĻI

Gandrīz tēlnieciski un precīzi veidotie, ieskaujošas formas sēdekļi nodrošina izcilu komfortu un balstu, pateicoties divkārša blīvuma putām to sastāvā. Identiski rāmji ir atrodami arī jauno Espace un Talisman modeļos. Priekšējie sēdekļi ir aprīkoti ar apsildi un masāžu , kā arī elektriski pielāgojams jostas vietas balstu.

DINAMIKA UN KOMFORTS

Dinamika un komforts

Jaunā Mégane ir spējīga uz izcilu sniegumu, pateicoties tās vadāmībai un dzinēju klāstam, kas apmierinās jebkura vadītāja vajadzības. Atsevišķa uzmanība tika veltīta akustiskajam komfortam un vertikālās amortizācijas kvalitatīvai darbībai.

Augstu komforta līmeni jaunajā Mégane nodrošina:
• Ergonomiskā braukšanas sēdpozīcija: visas transportlīdzekļa funkcijas dažādajos ekrānos ir rokas stiepiena attālumā, padarot to lietošanu ērtu un vieglu ikdienas pārvietošanās laikā. Viss ir pozicionēts ap vadītāju ieskaujošā L burta formā, kas atgādina gaisa kuģa kabīnes izvietojumu. Sēdekļu plecu platums ir viens no labākajiem segmentā (1,441mm priekšā / 1,390mm aizmugurē).
• Komforts un atbalsts, ko sniedz ērtie, ieskaujošas formas sēdekļi, kuru sastāvā ir divkārša blīvuma putas.
• Efektīva un droša piekare: amortizācijas un atsitējgumiju uzlabojumi sniedz vēl lielāku komforta līmeni. Stūrēšana ir kļuvusi precīzāka un atsaucīgāka, pateicoties izņemtajiem gumijas stiprinājumiem starp balstrāmi un virsbūvi. Pēc papildus darba pie priekšējās piekares jaunā Mégane stabilitāte uz ceļa ir nepārspējama.
• Ir tikuši uzlaboti arī aizmugurējās piekares savienojumi efektīvākai ceļa nelīdzenumu absorbēšanai. Tilta sija ir pielāgota tā, lai nodrošinātu pēc iespējas vairāk mikro-stūrēšanas kustību aizmugurējos riteņos drošākiem nogriešanās manevriem lielākos ātrumos.Īpaši uzlabots akustiskais komforts

Salīdzinot ar Mégane 3, ievērojams progress ir ticis panākts akustiskā komforta ziņā, samazinot ceļa troksni dažādos veidos:
• Uzlabota izolācija no vēja radīta trokšņa, īpaši uz ātrgaitas ceļiem, pateicoties biezākiem logiem un ārpusē esošajām blīvēm durvju apakšā.
• Ērtas un patīkamas izolētības sajūta salonā ir viena no galvenajām jaunās Mégane ekskluzīvo izmaiņu iezīmēm, kas tika panākta ar putu un filca papildinājumiem zem motora pārsega, ap paneļiem, riteņu arkām, bagāžnieka sānu apdarē, u.c.
• Stīvāka virsbūves struktūra nodrošina labāku izolāciju pret vibrācijām.

TEHNOLOĢIJU KOMUNIKĀCIJAS ĒRTUMS

EASY LINK sistēma ar 9,3 collu ekrānu

Vai esat gatavs dzīvot ar unikālu saistītu pieredzi? Pateicoties jūsu EASY LINK multivides sistēmai, kas ir saderīga ar Android Auto™ un Apple CarPlay™, atrodiet visas savas lietojumprogrammas un saistītos pakalpojumus ērti savas jaunās Mégane centrālajā 9,3 collu ekrānā..

Ar pavisam jaunu saskarni Renault EASY LINK multimediju sistēma izmanto viedtālruņu kodus un izmanto, lai piedāvātu inovatīvu ergonomisku un funkcionālu pieredzi. Modulārie logrīki lietotājiem ļauj pielāgot ekrānu un dod tiešu piekļuvi iecienītākajām funkcijām un lietotnēm.

ĪPAŠI PIELĀGOTA UN AKUSTISKA SKAŅAS SISTĒMA

Uzlabojumi ir veikti arī skaņu sistēmas akustikā, palielinot skaļruņu diametru no 130 mm līdz 160mm un labāk pozicionējot tos durvju apakšējā daļā. Turklāt lielākajā modeļu skaitā šobrīd tiek instalēti 8 skaļruņi. Šīs uzlabojums ir īpaši pamanāms versijās ar Arkamys® sistēmu.

Versijās ar Bose® skaņas sistēmām ir baudāms autoražotāja un skaņas sistēmu ražotāja kopīgo pūliņu rezultāts, kas ticis specifiski pielāgots jaunajai Mégane. Pateicoties optimālajam izvietojumam - centrālais skaļrunis priekšā, 8 augstas veiktspējas skaļruņi salona perimetrā un zemfrekvenču skaļrunis bagāžas nodalījumā - tiek nodrošināta precīza, skaidra un harmoniska skaņa, kurā kvalitatīvi atspoguļojas katra detaļa un nianse.

MULTI-SENSE TEHNOLOĢIJA

Individuāli pielāgojama braukšana, pateicoties Multi-Sense tehnoloģijai

Jau Espace un Talisman modeļos pieejamā Multi-Sense tehnoloģija ļauj vadītājiem izvēlēties individuālu braukšanas režīmu, pielāgojot akseleratora pedāļa un dzinēja reakcijas iestatījumus, pārnesumkārbas pārslēgšanās ātrumu, ko nodrošina divsajūgu sistēmas automātiskā transmisija, kā arī kontrolējot stūres griešanas viegluma pakāpi, salona apgaismojumu un masāžas funkciju sēdeklī (ja paredzēts aprīkojumā).

Atsevišķa Multi-Sense poga centrālā paneļa EASY LINK ekrānā nodrošina tiešu pieeju tehnoloģijas funkcijām, kā arī pieeju pieciem iepriekš definētiem braukšanas režīmiem: Neitrālajam, Sporta, Komforta, Perso un Eko.

Atsevišķa Multi-Sense poga centrālā paneļa EASY LINK ekrānā nodrošina tiešu pieeju tehnoloģijas funkcijām, kā arī pieeju pieciem iepriekš definētiem braukšanas režīmiem: Neitrālajam, Sporta, Komforta, Perso un Eko. GT versijās, R.S Drive poga aizvieto Eko pogu, ļaujot tūlītēju piekļuvi Sporta režīmam.

Ar Multi-Sense tehnoloģijas palīdzību vadītājam ir iespēja pielāgot arī dzinēja skaņas līmeni, izvēloties starp 3 variantiem: Neitrāls, Komforts un Sporta.

MOTORU KLĀSTS

Zem jauno Mégane pārsegiem šie motori izmanto jaunākās paaudzes tehnoloģijas kā degvielas tiešā iesmidzināšana, tērauda virzuļi, u.c., nevainojamā veidā apvienojot braukšanas prieku un efektivitāti.


Benzīna motoru klāsts:


TCe 115 GPF

1,3 l motors ar 115 ZS ir ideāls kompromiss starp komfortu un dinamiku. Tas pielāgosies visām jūsu cerībām, būdams ideāls ikdienas partneris. Brauc bez raizēm!


TCe 140 GPF / TCe 140 EDC GPF

Ar 240Nm griezes momentu apvienojumā ar 140 ZS jaudu 1,3 litru tiešās iesmidzināšanas turbo motors, kas pieejams ar manuālo vai automātisko 7 pakāpju divsajūga pārnesumkārbu, garantē dabiskāku un dinamiskāku paātrinājumu vēl lielākam braukšanas priekam.


TCe 160 EDC GPF

1,3 litru tiešās iesmidzināšanas turbomotors ar 270 Nm griezes momentu, kas pieejams ar divsajūgu 7 pakāpju automātisko pārnesumkārbu, nodrošina maksimālu braukšanas prieku. Vai esat gatavs vēl labākam izpildījumam? Aktivizējiet Sport režīmu MULTI-SENSE sistēmā un redzēsiet atšķirību!


Dīzeļmotoru klāsts:


Blue dCi 115 un Blue dCi 115 EDC

Motors, kas pieejams ar manuālo vai automātisko pārnesumkārbu un 7 pakāpju divsajūgu pārnesumkārbu, apvieno jaudu un daudzpusību, vienlaikus samazinot degvielas patēriņu. Pateicoties jaunākās izplūdes gāzu attīrīšanas tehnoloģiju izmantošanai, tas ir ekonomisks, ar zemu CO2 izmešu daudzumu un tajā pašā laikā uztur labus dinamiskos parametrus. Tas viss padara to par labāko pavadoni lielos attālumos.

MEGANE R.S. LINE

Jaunā modeļa sportiskā versija - Mégane R.S. Line

Mégane R.S. Line ir sportiskāka ārējā izskata un atbilstoša interjera apvienojums, pieejams atsevišķām jaunās Mégane versijām.

Jaunās MEGANE R.S. Line eksterjers piesaista aci ar savām jutekliskajām formām, atšķirīgo R. S. diapazona priekšējā bamfera formu, hromētam izplūdes caurulēm un speciālajiem 17'' vai 18'' diskiem.

Interjers jūs apburs ar oglekļa krāsas ieliktņiem, sarkanām uzšuvēm, ar ādu apvilktu stūres ratu ar reljefu R. S. dubultdimantu, sportiskiem alumīnija pedāļiem.

Ērtie, ieskaujošas formas Alcantara® sēdekļi nodrošina papildus sānu atbalstu un integrētus galvas balstus.

MEGANE HIBRĪDS - tagad pieejams

Jaunā MEGANE tagad pieejama arī pie elektrotīkla pieslēdzama hibrīda versijā!

Paredzot vēl nebijušu braukšanas prieku, atrodiet visas elektroenerģijas priekšrocības apvienojumā ar hibrīda daudzpusību, pateicoties jaunajam E-TECH Plug-in hibrīda motoram 160.

Elastīga un klusa braukšana, izcila atsaucība un dinamisks pilnīgi elektrisks paātrinājums, startējot ... Megane E-Tech spraudņu hibrīds ir novatoriskas, vairāku režīmu pārnesumkārbas un jaunās paaudzes hibrīdsistēmas kombinācija ar 160 ZS jaudu, kas sagādā patiesu prieku.

HIBRĪDS - jauni tehnoloģiskie risinājumi

Jaunajai MEGANE hibrīda versijai jauni tehnoloģiskie risinājumi

Ērti piekļūstiet būtiskākajai informācijai no pielāgojamā 10,2 collu vadītāja ekrāna. Navigācija, diapazons, akumulatora uzlādes līmenis, enerģijas plūsma, braukšanas palīglīdzekļi...

Vienkāršojiet uzlādi! Mājās, darba vietā vai no publiska termināļa ... Programmējiet procesu no MY Renault vietnes vai no multivides sistēmas EASY LINK un uzlādējiet jauno MEGANE E-TECH spraudņa hibrīdu tikai 3 stundu laikā publiskajā terminālī (16A) vai 5 stundās (10A), izmantojot mājas kabeli.

Sākot ar salona apgaismojuma iestatījumiem un beidzot ar motora skaņu, izvēlieties vienu no 3 braukšanas režīmiem (Pure, MySense vai Sport), lai personalizētu Megane atmosfēru atbilstoši savām vajadzībām. Pure režīmā jūs varat braukt 100% elektriski ar ātrumu līdz 135 km/h. Izvēlieties MySense režīmu, lai pilnībā izmantotu hibrīdsistēmas priekšrocības, kas automātiski pielāgosies jūsu braukšanas stilam, vai Sport, lai palielinātu dinamiku un uzlabotu braukšanas pieredzi.

HIBRĪDS - optimizēts degvielas patēriņš

Optimizēts degvielas patēriņš

Pateicoties E-Tech spraudņu hibrīdtehnoloģijai, jūs vienmēr sākat darboties elektriskā režīmā, lai samazinātu degvielas patēriņu un samazinātu CO2 izmešus gan īsos, gan garos braucienos (līdz 70%). Lai ietaupītu vēl vairāk, transmisijā izvēlieties režīmu "B", kas maksimāli palielinās enerģijas atgūšanu no palēnināšanās un bremzēšanas.

VIDEOAKCIJAS

PIETEIKTIES TESTAM

PIETEIKTIES SERVISAM

UZDOT JAUTĀJUMU

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu
mūsu datu plūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu,
reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo,
kad lietojat viņu pakalpojumus. Izlasīt vairāk. Piekrītu