Pieteikties servisam Uzdot jautājumu Uz Mūsa Motors Rīga sākumlapu
Mūsa Motors Rīga SIA
MEGANE E-TECH 100% ELEKTRISKA

ATKLĀJ

JAUNA ĒRA

JAUNA ELEKTRIZĒJOŠA ĒRA

Ir dzimusi jauna automobiļu paaudze. Ar 100% elektrisko Megane E-Tech Renault no jauna rada mobilitāti. Mēs esam izmantojuši tehnoloģijas, apvienojuši tās ar tīrām emocijām un integrējuši Google iebūvētos pakalpojumus, lai radītu izcilu pieredzi pie stūres. Ar ietilpīgu salonu, intuitīvu vadību un openR link multimediju sistēmu pārvietošanās vēl nekad nav bijusi tik aizraujoša. Mēs zinājām – lai sniegtu jums tik īpašu pieredzi, mums būs jāpaplašina robežas, un tieši to mēs paveicām.

Pateicoties tam, mums izdevās radīt jaunas ēras elektromobili – Megane E-tech.

DIZAINS

REVOLŪCIONĀRS DIZAINS

Pilnīgi jaunais logotips nosaka toni. Ar jaunu krāsu – pelēko Rafale –, ko akcentē melns jumts un 20 collu riteņu diski, kā arī ar virkni stila elementu, tostarp priekšējiem LED lukturiem ar zīmolam raksturīgo gaismas zīmējumu un 3D efekta gaismas līniju aizmugurē, 100% elektriskais Megane E-Tech piedāvā pašas augstākās kvalitātes materiālus. Drošāks, ar labāku nakts redzamību un ar virkni tehnoloģisko inovāciju, kas balstītas uz mūsu jauno elektrisko platformu, lai radītu superlīdzenu salona grīdu, 100% elektriskais Renault Megane E-Tech iezīmē ceļu automobiļu nākotnē.

SALONS

SALONS AR VISMODERNĀKAJĀM TEHNOLOĢIJĀM

Ieņemiet vietu un atpūtieties pilnīgi jaunajā salonā, kur viss ir veidots tā, lai atvieglotu jūsu braucienus. Iekārtojieties ērtāk regulējamā sēdeklī, kas nodrošina optimālu atbalstu, pārbrauciet ar pirkstu openR displejam un uzrunājiet openR link sistēmas balss asistentu, kas piedāvā iebūvētas Google funkcijas: plānojiet braucienus, meklējiet uzlādes punktu, lasiet ziņojumus un klausieties mūziku. Tas ir jūsu rīcībā. Jūtaties izsalcis? Dodiet komandu, un tas atradīs labākās vietas, kur paēst. Jūsu personīgajām mantām esot noglabātām nodalījumā ar 33 litru tilpumu, jūs jutīsieties kā mājās. Vēlaties klausīties podkāstu? Nekādu problēmu! Jaunā, ekskluzīvā 410 W Harman Kardon® skaņu sistēma ar 2 augstfrekvences skaļruņiem instrumentu paneļa sānos, 2 zemfrekvences skaļruņiem priekšējo durvju paneļos, 2 augsto frekvenču skaļruņiem un 2 zemfrekvences skaļruņiem aizmugurējo durvju paneļos, kā arī zemo frekvenču skaļruni bagāžas nodalījumā un Quantum Logic Surround™ tehnoloģiju nodrošinās izcilu baudījumu izvēlētajai mūzikai. Ar Multi-sense sistēmu pielāgojams apgaismojums, radot nomierinošu atmosfēru. Tā ir premium klases pieredze, kas stimulē visas jūsu maņas.

UZLĀDE

PLAŠAS UZLĀDES IESPĒJAS

Jaunā CMF-EV platforma ir aprīkota ar īpaši plānu 60 kWh akumulatoru un 160 kW elektromotoru.

Jūsu rīcībā ir plašas automašīnas uzlādes iespējas – mājās, darbā vai ceļā. 100% elektriskā Renault Megane E-Tech standarta aprīkojumā ir iekļauts Mode 3 kabelis ar Type 2 spraudni, ko var izmantot uzlādei no privātās stacijas (Wallbox) vai publiskā uzlādes punktā. Katrs Megane E-Tech nodrošina iespēju uzlādēt ar maiņstrāvu ar jaudu līdz 22 kW vai ar līdzstrāvu ar 85 vai 130 kW jaudu.

BRAUKŠANAS IZJŪTAS

DINAMISKAS BRAUKŠANAS IZJŪTAS

Noskatieties, kā elektriskajā klusumā garām slīd ainavas. Paātrinājums ir dinamisks, lineārs un pārliecinošs. Nekādas vilcināšanās, nekādu vibrāciju. Taustiņi pie stūresrata ļaus izbaudīt pavisam jaunu braukšanas pieredzi, 220 ZS motoram piedāvājot līdz pat 470 km intensīva prieka pie 100% elektriskā Renault Megane E-Tech stūres. Apstājieties, lai atgūtu varu pār emocijām, kamēr 30 minūšu laikā atjaunosiet līdz 300 km lielu nobraukuma rezervi ātrās uzlādes stacijā. Tuvākie uzlādes punkti vienmēr ir redzami centrālajā ekrānā un My Renault lietotne nodrošina attālinātu uzlādes vadību. Un jūs atkal esat gatavs braukt! Ieslēdziet B režīmu un uzlādējiet bateriju katru reizi, kad automašīna palēninās. Braukšana vēl nekad nav bijusi tik patīkama.

VIDEO

VIDEO 2AKCIJAS

PIETEIKTIES TESTAM

PIETEIKTIES SERVISAM

UZDOT JAUTĀJUMU

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu
mūsu datu plūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu,
reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo,
kad lietojat viņu pakalpojumus. Izlasīt vairāk. Piekrītu
°