Pieteikties servisam Uzdot jautājumu Uz Mūsa Motors Rīga sākumlapu
Mūsa Motors Rīga SIA
MEGANE R.S.

ATKLĀJ

RACIONĀLS DIZAINS

RACIONĀLS DIZAINS

Racionālais dizains pakļauts augstai veiktspējai. Jaunās MEGANE R.S. jaudīgais un atšķirīgais dizains perfekti atspoguļo augstas veiktspējas un izmantoto tehnoloģiju līmeni.

Priekšdaļa vērš uzmanību ar 60 mm pagarinātiem spārniem, buferis ar īpašu aerodinamisko joslu, iedvesmots no risinājumiem, ko izmanto Formula F1 un RS Vision galvenie lukturi. Stingri izteiktas riteņu arkas, aizmugures difuzors ar izplūdes galu vidū, plakanās sānu sloksnes un 18'' vai 19'' riteņu diski papildina tās dinamiku. Jaunā MEGANE R.S. jums pamodinās rallija pilota instinktu.

INTERJERS AKCENTĒ SPORTISKUMU

INTERJERS AKCENTĒ SPORTISKUMU

Jaunās MEGANE R.S. interjers ir vērsts uz braukšanas prieku. Tas neslēpj savu sportisko raksturu un tajā pašā laikā nodrošina augstu komforta līmeni, pateicoties tam tas ir ideāli piemērots ikdienas lietošanai.

Borta dators paredzēts tūlītējai datu lasīšanai, priekšējie sporta sēdekļi nodrošina lielisku sānu atbalstu, īpaša stūre ar kontroles funkcijām un iezīmētu viduspunktu, alumīnija pedāļi, apdares sarkanās uzšuves ... Jaunā Megane R.S. neslēpj savu temperamentu.

UNIKĀLS BRAUKŠANAS PRIEKS

UNIKĀLS BRAUKŠANAS PRIEKS

Unikāls braukšanas prieks un maksimālā emociju deva katru dienu. Bezprecedenta gadījums šajā segmentā.

4Control tehnoloģija standarta aprīkojumā kopā ar 4 hidrauliskiem amortizatoriem un 2 veidu piekarēm sporta vai kausa, jaunā Megane R.S. pārsniedz robežas bez kompromisiem. Jaunais dzinējs (1,8 litru turbo, 280 ZS un 390 Nm griezes moments) sadarbojas ar manuālo vai automātisko, dubulta sajūga EDC pārnesumkārbu jūs aizvedīs uz pasaules augstāko veiktspēju. Bezmaksas emocijas ar jauno MEGANE R.S.!

TAGAD ARĪ JAUNĀ MEGANE R.S. TROPHY

TAGAD ARĪ JAUNĀ MEGANE R.S. TROPHY

Renault piedāvā Jaunu Renault MEGANE R.S. modeli TROPHY ar 300 ZS 1,8 litru turbo motoru ar tiešo iesmidzināšanu, kas aprīkots ar jauno Ceramic Ball Bearing Turbo tehnoloģiju, ko iepriekš izmantoja Formula 1™. Pirmo reizi jaunā Renault MEGANE R.S. TROPHY piedāvājumā divas pārnesumkārbas: manuālo pārnesumkārbu un automātisko divu sajūgu pārnesumkārbu EDC.

Jaunā Renault MEGANE R.S. TROPHY ir aprīkota ar kausa piekari, kas paredzēta vēl sportiskākai braukšanai. Tajā izmanto Torsen® diferenciālo mehānismu.

KOMFORTS STABILITĀTEI

KOMFORTS STABILITĀTEI

Recaro® jaunākās paaudzes krēsli samazina vadītāja pozīciju par 20 mm. Cietais atzveltnes profils un Alcantara® polsterējums veicina vadītāja lielisku stabilitāti braukšanas laikā..

Stūres rats ar Alcantara ādas apdari un R.S. emblēmu.

VISAUGSTĀKĀ VEIKTSPĒJA

VISAUGSTĀKĀ VEIKTSPĒJA

Jaunā Renault MEGANE R.S. TROPHY ir aprīkota ar īpašu izplūdes sistēmu, kas uzlabo veiktspēju. Pateicoties elektroniskajai droselei, sistēma atbrīvo pilnu jaudu atkarībā no braukšanas stila, kas izvēlēts ar MULTI-SENSE sistēmu. Atvērts droseles maksimālais tilpums palielina veiktspēja, bet slēgts - veicina maksimālu komfortu.

Tāpat MEGANE R.S. TROPHY ir nodrošināta ar trīs krāsu 19" JEREZ vieglmetāla diskiem melnā, sudraba vai sarkanā krāsā, kā arī Bridgestone® Potenza S001 riepām (kā standarta) vai 19" FUJI vieglmetāla diski sudraba krāsā un Bridgestone® riepās Potenza S007 (pēc izvēles).

VIDEOAKCIJAS

PIETEIKTIES TESTAM

PIETEIKTIES SERVISAM

UZDOT JAUTĀJUMU

Šī Mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Lietojot šo Mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Izlasīt vairāk. Piekrītu