Pieteikties servisam Uzdot jautājumu Uz Mūsa Motors Rīga sākumlapu
Mūsa Motors Rīga SIA
MEGANE GRANDCOUPE

ATKLĀJ

DIZAINS

Elegance jaunā līmenī

Šis jaunais Megane GrandCoupé ir dinamisks un prestižs savā dizainā, kas atspoguļojas uz skulptūriskajām virsmām, balancētām proporcijām izskatā ar Renault brenda raksturīgākajām iezīmēm un C formas lukturiem.

Gludās līnijas kombinējumā ar garo motora pārsegu, viegli izbīdītajām riteņu arkām un elegantiem priekšējiem un aizmugurējiem lukturiem rada automobilim īpašu personību.

Priekš savas klases unikāli lielais panorāmas jumta stikls, kurš savienojas ar priekšējo vējstiklu, rada elegantu divtoņu izskatu, kas arī rada iespaidu, ka mašīnas iekšējie izmēri ir vēl plašāki.

DINAMIKA UN KOMFORTS

Dinamika un komforts

Jaunā Mégane GrandCoupé ir spējīga uz izcilu sniegumu, pateicoties tās vadāmībai un dzinēju klāstam, kas apmierinās jebkura vadītāja vajadzības. Atsevišķa uzmanība tika veltīta akustiskajam komfortam un vertikālās amortizācijas kvalitatīvai darbībai.

Augstu komforta līmeni jaunajā Mégane GrandCoupe nodrošina:
• Ergonomiskā braukšanas sēdpozīcija: visas transportlīdzekļa funkcijas dažādajos ekrānos ir rokas stiepiena attālumā, padarot to lietošanu ērtu un vieglu ikdienas pārvietošanās laikā. Viss ir pozicionēts ap vadītāju ieskaujošā L burta formā, kas atgādina gaisa kuģa kabīnes izvietojumu. Sēdekļu plecu platums ir viens no labākajiem segmentā (1,441mm priekšā / 1,390mm aizmugurē).
• Komforts un atbalsts, ko sniedz ērtie, ieskaujošas formas sēdekļi, kuru sastāvā ir divkārša blīvuma putas.
• Efektīva un droša piekare: amortizācijas un atsitējgumiju uzlabojumi sniedz vēl lielāku komforta līmeni. Stūrēšana ir kļuvusi precīzāka un atsaucīgāka, pateicoties izņemtajiem gumijas stiprinājumiem starp balstrāmi un virsbūvi. Pēc papildus darba pie priekšējās piekares jaunā Mégane stabilitāte uz ceļa ir nepārspējama.
• Ir tikuši uzlaboti arī aizmugurējās piekares savienojumi efektīvākai ceļa nelīdzenumu absorbēšanai. Tilta sija ir pielāgota tā, lai nodrošinātu pēc iespējas vairāk mikro-stūrēšanas kustību aizmugurējos riteņos drošākiem nogriešanās manevriem lielākos ātrumos.

MULTI-SENSE TEHNOLOĢIJA

Individuāli pielāgojama braukšana, pateicoties Multi-Sense tehnoloģijai

Jau Espace un Talisman modeļos pieejamā Multi-Sense tehnoloģija ļauj vadītājiem izvēlēties individuālu braukšanas režīmu, pielāgojot akseleratora pedāļa un dzinēja reakcijas iestatījumus, pārnesumkārbas pārslēgšanās ātrumu, ko nodrošina divsajūgu sistēmas automātiskā transmisija, kā arī kontrolējot stūres griešanas viegluma pakāpi, salona apgaismojumu un masāžas funkciju sēdeklī (ja paredzēts aprīkojumā).

Atsevišķa Multi-Sense poga centrālā paneļa EASY LINK ekrānā nodrošina tiešu pieeju tehnoloģijas funkcijām, kā arī pieeju pieciem iepriekš definētiem braukšanas režīmiem: Neitrālajam, Sporta, Komforta, Perso un Eko.

Atsevišķa Multi-Sense poga centrālā paneļa EASY LINK ekrānā nodrošina tiešu pieeju tehnoloģijas funkcijām, kā arī pieeju pieciem iepriekš definētiem braukšanas režīmiem: Neitrālajam, Sporta, Komforta, Perso un Eko.

Ar Multi-Sense tehnoloģijas palīdzību vadītājam ir iespēja pielāgot arī dzinēja skaņas līmeni, izvēloties starp 3 variantiem: Neitrāls, Komforts un Sporta.

TEHNOLOĢIJU KOMUNIKĀCIJAS ĒRTUMS

EASY LINK sistēma ar 9,3 collu ekrānu

Vai esat gatavs dzīvot ar unikālu saistītu pieredzi? Pateicoties jūsu EASY LINK multivides sistēmai, kas ir saderīga ar Android Auto™ un Apple CarPlay™, atrodiet visas savas lietojumprogrammas un saistītos pakalpojumus ērti savas jaunās Mégane GrandCoupe centrālajā 9,3 collu ekrānā…

Ar pavisam jaunu saskarni Renault EASY LINK multimediju sistēma izmanto viedtālruņu kodus un izmanto, lai piedāvātu inovatīvu ergonomisku un funkcionālu pieredzi. Modulārie logrīki lietotājiem ļauj pielāgot ekrānu un dod tiešu piekļuvi iecienītākajām funkcijām un lietotnēm.

VIDEOAKCIJAS

PIETEIKTIES TESTAM

PIETEIKTIES SERVISAM

UZDOT JAUTĀJUMU

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu
mūsu datu plūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu,
reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo,
kad lietojat viņu pakalpojumus. Izlasīt vairāk. Piekrītu