Pieteikties servisam Uzdot jautājumu Uz Mūsa Motors Rīga sākumlapu
Mūsa Motors Rīga SIA
MEGANE GRANDCOUPE

ATKLĀJ

DIZAINS

Elegance jaunā līmenī

Šis jaunais Megane GrandCoupé ir dinamisks un prestižs savā dizainā, kas atspoguļojas uz skulptūriskajām virsmām, balancētām proporcijām izskatā ar Renault brenda raksturīgākajām iezīmēm un C formas lukturiem. Gludās līnijas kombinējumā ar garo motora pārsegu, viegli izbīdītajām riteņu arkām un elegantiem priekšējiem un aizmugurējiem lukturiem rada automobilim īpašu personību. Priekš savas klases unikāli lielais panorāmas jumta stikls, kurš savienojas ar priekšējo vējstiklu, rada elegantu divtoņu izskatu, kas arī rada iespaidu, ka mašīnas iekšējie izmēri ir vēl plašāki.

DINAMIKA UN KOMFORTS

Dinamika un komforts

Jaunā Mégane ir spējīga uz izcilu sniegumu, pateicoties tās vadāmībai un dzinēju klāstam, kas apmierinās jebkura vadītāja vajadzības. Atsevišķa uzmanība tika veltīta akustiskajam komfortam un vertikālās amortizācijas kvalitatīvai darbībai. Augstu komforta līmeni jaunajā Mégane nodrošina: • Ergonomiskā braukšanas sēdpozīcija: visas transportlīdzekļa funkcijas dažādajos ekrānos ir rokas stiepiena attālumā, padarot to lietošanu ērtu un vieglu ikdienas pārvietošanās laikā. Viss ir pozicionēts ap vadītāju ieskaujošā L burta formā, kas atgādina gaisa kuģa kabīnes izvietojumu. Sēdekļu plecu platums ir viens no labākajiem segmentā (1,441mm priekšā / 1,390mm aizmugurē). • Komforts un atbalsts, ko sniedz ērtie, ieskaujošas formas sēdekļi, kuru sastāvā ir divkārša blīvuma putas. • Efektīva un droša piekare: amortizācijas un atsitējgumiju uzlabojumi sniedz vēl lielāku komforta līmeni. Stūrēšana ir kļuvusi precīzāka un atsaucīgāka, pateicoties izņemtajiem gumijas stiprinājumiem starp balstrāmi un virsbūvi. Pēc papildus darba pie priekšējās piekares jaunā Mégane stabilitāte uz ceļa ir nepārspējama. • Ir tikuši uzlaboti arī aizmugurējās piekares savienojumi efektīvākai ceļa nelīdzenumu absorbēšanai. Tilta sija ir pielāgota tā, lai nodrošinātu pēc iespējas vairāk mikro-stūrēšanas kustību aizmugurējos riteņos drošākiem nogriešanās manevriem lielākos ātrumos.

MULTI-SENSE TEHNOLOĢIJA

Individuāli pielāgojama braukšana, pateicoties Multi-Sense tehnoloģijai

Jau Espace un Talisman modeļos pieejamā Multi-Sense tehnoloģija ļauj vadītājiem izvēlēties individuālu braukšanas režīmu, pielāgojot akseleratora pedāļa un dzinēja reakcijas iestatījumus, pārnesumkārbas pārslēgšanās ātrumu, ko nodrošina divsajūgu sistēmas automātiskā transmisija, kā arī kontrolējot stūres griešanas viegluma pakāpi, salona apgaismojumu un masāžas funkciju sēdeklī (ja paredzēts aprīkojumā).

Atsevišķa Multi-Sense poga centrālā paneļa R-Link 2 ekrānā nodrošina tiešu pieeju tehnoloģijas funkcijām, kā arī pieeju pieciem iepriekš definētiem braukšanas režīmiem: Neitrālajam, Sporta, Komforta, Perso un Eko.

Atsevišķa Multi-Sense poga centrālā paneļa R-Link 2 ekrānā nodrošina tiešu pieeju tehnoloģijas funkcijām, kā arī pieeju pieciem iepriekš definētiem braukšanas režīmiem: Neitrālajam, Sporta, Komforta, Perso un Eko.

Ar Multi-Sense tehnoloģijas palīdzību vadītājam ir iespēja pielāgot arī dzinēja skaņas līmeni, izvēloties starp 3 variantiem: Neitrāls, Komforts un Sporta.

TEHNOLOĢIJU KOMUNIKĀCIJAS ĒRTUMS

R-Link2 sistēma ar 8.7 collu ekrānu

Augstāka līmeņa aprīkojumos jaunajā Mégane ir instalēta R-Link 2 sistēma ar 8.7 collu (22 cm) vertikālo displeju, identisku tam, kasir sastopams arī jaunajos Espace un Talisman modeļos. Vienīgajam savā segmentā tam piemīt jau viedtālruņos un planšetdatoros ierastā pietuvināšanas funkcija ērtākai lietošanai.

Sistēma ir aprīkota ar balss atpazīšanu navigācijas, tālruņa, aplikāciju un radio lietošanai, nodrošinot ērtu un drošu pieeju sistēmas instrumentiem un funkcijām.

R-Link 2 piedāvā:
• Intuitīvi viegli saprotamu, lietotājam draudzīgu interfeisu, kas līdzinās jau ierastajiem viedtālruņiem un planšetdatoriem: klikšķināšana un vilkšana, ekrāna ritināšana, pietuvināšana ar divu pirkstu žestu, u.c.
• Vieglu pielāgojamību individuālām vēlmēm: trīs konfigurējamus starta ekrānus ar logrīku un ikonu izvietojumu, un iespēju saglabāt 6 atšķirīgus lietotāju profilus, kas ļauj viegli un ātri katram braucējam pārslēgties starp iepriekš saglabātiem braukšanas iestatījumiem un salona apgaismojumiem.
• Vadības centru, ar ko viegli pārvaldīt lielāko funkciju daļu, ieskaitot autovadītāja palīgrīkus.
• Savienojamības iespējas ar 12-mēnešu abonementu TomTom Traffic satiksmes aplikācijai (atkarībā no pārdošanas reģiona), pieeja R-Link Store aplikāciju katalogam un jaunākajām Eiropas kartēm.

HEAD-UP DISPLEJS

Head-Up displejs

Parasti atrodams augstāka segmenta transportlīdzekļos, krāsainais Head-Up displejs palielina braukšanas komforta un drošības līmeni, padarot vadītāja palīgrīku (ADAS) lietošanu ērtāku un vieglāku.

Bez nepieciešamības novērst skatu no ceļa, displejs rāda pārvietošanās ātrumu, navigācijas un citu palīgrīku datus, tādējādi sniedzot visu nepieciešamo informāciju pārliecinātākai braukšanai.AKCIJAS

PIETEIKTIES TESTAM

PIETEIKTIES SERVISAM

UZDOT JAUTĀJUMU

Šī Mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Lietojot šo Mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Izlasīt vairāk. Piekrītu