Pieteikties servisam Uzdot jautājumu Uz Mūsa Motors Rīga sākumlapu
Mūsa Motors Rīga SIA
TALISMAN

ATKLĀJ

ATKLĀJ JAUNO TALISMAN

Renault TALISMAN - izvēlies eleganci Šis iespaidīgais sedans atšķiras ar neparasti elegantu dizainu. Renault TALISMAN aizrauj ar ideālām virsbūves proporcijām un tam piemīt visas liela sedana priekšrocības. Tas ir izstrādāts, domājot par augstākā komforta līmeņa nodrošināšanu vadītājam un pasažieriem. Uzmanību piesaista skaidrās līnijas un neatkārtojamais gaismu izvietojums. Atklāj tā precīzi izstrādāto, izteiksmīgo virsbūves līniju un plašo salonu. No motora pārsega līdz pat bagāžas nodalījumam Renault TALISMAN pārsteidz ar dinamiku un mūsdienīgumu. TALISMAN, pārsniedz ierastos standartus un piedāvā jaunu labsajūtas un vadītprieka dimensiju. Renault TALISMAN ir unikāls apvienojums: • Pārliecinošs dizains ar slaidu un elegantu siluetu; • mājīgs un plašs salons: plašums visiem braucējiem, augstākās klases sēdekļi un iespaidīga izmēra bagāžnieks (608 dm3 (VDA norma); • inovatīvās tehnoloģijas, lai atrašanos salonā padarītu patīkamāku: instrumentu panelis ar 7” digitālo displeju, R-Link2 ar 8,7’’ ekrānu, krāsains HUD projicējošais displejs, audiosistēma BOSE Surround un brīvroku parkošanās sistēma; • inovācijas intensīvas braukšanas labsajūtai: TALISMAN ir aprīkots ar Multi-Sense tehnoloģiju, Vienīgais D segmenta sedans ar 4 stūrējamiem riteņiem ar 4Control® un elektronisko amortizācijas kontroli, TALISMAN raksturo unikāla veiktspēja uz ceļa, apvienojot veiklību un drošību, dinamiku un komfortu. Samazinātas lietošanas izmaksas, kā arī zems CO2 izmešu daudzums papildina TALISMAN piedāvātās priekšrocības un iespējas.

LABSAJŪTA

Labsajūtas atslēgas: plašums, ērti sēdekļi, visaugstākais komforta līmenis TALISMAN piedāvā unikālu komforta sajūtu un omulību, ko nodrošina salona plašums un komforts.Tuvojoties automobilim, tas reaģē uz atslēgkarti, iedegas dienas gaismas un aizmugurējie lukturi, iedegas salona apgaismojums, atliecas sānu spoguļi, izgaismojas zeme durvju priekšā, aktivizējas ambientais apgaismojums un indikatori signalizē, ka automobilis ir vaļā. Atverot durvis, vadītāju sagaida skaņas un vizuāls sveiciena vēstījums uz digitālā ekrāna. TALISMAN priekšējie sēdekļi ir liela izmēra - kā biznesa klases klubkrēsli. Integrēta ventilācijas funkcija uzlabo komfortu lielā karstumā. TALISMAN ir aprīkots ar speciāli pielāgotu telpiskas skaņas sistēmu BOSE® Surround TALISMAN rada īsta koncertaklātbūtnes sajūtu brauciena laikā, pateicoties Bose® Surround apskaņošanas sistēmai. Visaptverošs skanējums ļauj burtiski iegrimt skaņu pasaulē. • Visaptveroša skaņa: iegrimšana skaņu pasaulē. Vadītāju un pasažierus apņem bagātīga un sabalansēta skaņa, neatkarīgi no atrašanās vietas salonā. • Trīspadsmit jaudīgi skaļruņi, no kuriem divi ir zemfrekvenču, nodrošina telpisku skaņu un rada sajūtu par dzīvu priekšnesumu. • Centerpoint® 2 tehnoloģija: Bose ekskluzīvs algoritms stereo avotu signālu konvertē par multikanālu signālu, lai radītu visaptverošu telpisku skaņu. • Bose® digitālais signālu procesors: pielāgots skaņas izlīdzinājums, ņemot vērā TALISMAN akustikas īpašības, lai tādējādi nevainojami atskaņotu visas mūzikas nianses.

4CONTROL SISTĒMA

4Control sistēmas un elektroniskās amortizācijas kontroles unikāls apvienojums Renault piedāvā jaunus risinājumus, apvienojot 4Control visu četru riteņu stūrēšanas sistēmu ar elektroniskās amortizācijas kontroli šajā klasē līdz šim nepieredzētā veidā. Pilsētā ar 4Control šasiju, kas ir patiesa Renault specializācija, var aizmirst par TALISMAN izmēriem, pateicoties neparastai izveicībai. Uz šosejas stabilitāte ceļa līkumos un drošība izvairīšanās manevru laikā, padara šo auto īpaši izcilu.

MULTI-SENSE SISTĒMA

Personalizējams Renault TALISMAN vadītprieks ar Multi-Sense sistēmu TALISMAN ir aprīkots ar Multi-Sense sistēmu, kas apvieno 4Control sistēmu, elektronisko amortizācijas kontroli, stūres sistēmu, dzinēju un EDC pārnesumkārbu, borta instrumentiem, kā arī dzinēja skaņu un apgaismojumu. TALISMAN dod iespēju pārslēgties starp četriem iepriekš ieprogrammētiem režīmiem - komforta, sporta, ekonomisko un neitrālo. Katrs no šiem režīmiem atbilst savam tipam un nodrošina specifiskas vadīšanas sajūtas. Katrs no šiem režīmiem atbilst savam tipam un nodrošina specifiskas vadīšanas sajūtas ar atbilstošu konfigurāciju šādos aspektos: • dzinēja atsaucība, • EDC pārnesumkārbas ātrumu pārslēgšanās stils, • stūres jutības izmaiņas, • elektroniskās amortizācijas kontroles iestatījumi • 4Control sistēmas parametri. Vienlaikus pieskaņojas arī salona gaisotne, mainās: • salona apgaismojuma toņi: zaļš, zils, sēpija, sarkans, violets • informācijas rīku stils un raksturs, kā arī instrumentu krāsa, • motora skanējums, • sēdeklis ar masāžas iespēju vadītājam komforta režīmā, • kondicioniera darbība ekonomiskajā režīmā.

PILNS APRĪKOJUMA KLĀSTS

Aprīkojuma versijas visām gaumēm LIFE: instrumentu panelis melnā krāsā, stūre ar ādas apdari, sēdekļi ar melna auduma polsterējumu, kas tapis, iedvesmojoties no vīriešu uzvalkiem. ZEN: tāds pats salona iekārtojums kā LIFE, bet ar gaišākām niansēm salona apdarē. BUSINESS: salona iekārtojums tāds pats kā ZEN versijai, bet ar papildu aprīkojumu. INTENS: jauktu materiālu vai Riviera ādas polsterējums tumšā kastaņbrūnā vai melnā krāsāar pieskaņotu instrumentu paneli. Šokolādes krāsas dekoratīvās šuves. INITIALE PARIS: instrumentu panelis melnā vai smilšu pelēkā krāsā ar dekoratīvām šuvēm tumšā vai sudraba krāsā, sēdekļu polsterējums no Nappa ādas gradēti pelēkā vai vienoti melnā krāsā, stūre ar Nappa ādas apdari. Pilns aprīkojuma klāsts • Drošībai: adaptīvais ātruma regulators, ārkārtas aktīvās bremzēšanas sistēma. • Brīdināšanai: joslas šķērsošanas brīdinājums, brīdinājums par drošu distanci, ceļa zīmju atpazīšana ar brīdinājumu par ātruma pārsniegšanu, aklā punkta uzraudzība. • Ērtībai: atpakaļskata kamera, tuvo/tālo gaismu automātiskā pārslēgšanās, HUD projicējošais displejs, elektriskā stāvbremze, bagāžnieka atvēršana brīvroku sistēmā, brīvroku parkošanās palīgrīks.

RENAULT R-LINK 2

R-Link 2 -TALISMAN kontroles centrs Renault multivides sistēmai R-Link 2 iebūvētais planšetdators ar auto piemērotu un pilnveidotu funkcionalitāti un ergonomiku. • R-Link 2 darbojas kā parasts planšetdators ar tādām pašām skārienfunkcijām: tālummaiņa ar divu pirkstu palīdzību, lapu rullēšana, ievilkšana, slidināšana, pārvietošana utt., • Reālistisks navigācijas displejs (3D ēku attēli 8,7’’ versijai), • R-Link 2 ir paredzēts automobilim: ar balss atpazīšanu (navigācija, telefons, aplikācijas un mediji), ar īsziņu un e-pasta lasīšanas aplikācijām, • Bluetooth® savienojums ļauj piezvanīt brīvroku režīmā un klausīties mūziku bezvada pieslēgumā, • Vairākas pieslēgšanās vietas un sakaru iespējas visiem braucējiem. R-Link 2 pārvalda vadītāja palīgrīkus, kā arī klasiskās funkcijas, tādas kā navigācija, audio un klimata kontrole. Īsceļu pogas, grozāma poga viduskonsolē un papildu vadības rīkipie stūres papildina skārienekrāna iespējas. Personalizējams • Populārākās un biežāk izmantojamās funkcijas vienmēr būs pa rokai, pateicoties logrīkiem personalizējamās mājaslapās. • Ar vienu klikšķi ir viegli atrast arī braukšanas stila un salona vides iecienītākos iestatījumus. Tos atliek saglabāt personalizētā profilā ar šādām izvēlēm: - valoda, - sēdekļa pozīcija (arī masāžas ātrums un intensitāte) un ārējo atpakaļskata spoguļu novietojums, - HUD projicējošā displeja pozīcija (augstums, intensitāte), - radio stacijas, - navigācijas mērķi, - ambientais apgaismojums (krāsa, intensitāte), - personalizēti Multi-Sense režīmi. Iespējams, atmiņā saglabāt sešus atsevišķus profilus, kā arī padarīt savu profilu privātu, kas ir prātīga rīcība, ja automašīnai mēdz būt vairāki lietotāji.

MAZS SVARS UN EFEKTĪVI DZINĒJI

Mazs svars un efektīvi dzinēji TALISMAN ir aprīkots jaudīgiem un vienlaikus efektīviem dzinējiem. Visi dzinēji radīti, ņemot vērā Renault pieredzi un zināšanas, kas gūtas autosacīkstēs, it īpaši Formulā 1. Aprīkoti ar jaunākās paaudzes tehnoloģijām, tādām kā degvielas tiešā iesmidzināšana vai tērauda virzuļi, TALISMAN dzinēji ir atsaucīgi un nodrošina vadītprieku. Tie visi nes « Energy » nosaukumu, kas nozīmē samazinātu darba tilpumu, vienu vai divus turbokompresorus, Stop & Start sistēmu un enerģijas atjaunošanu pie bremzēšanas. Divi benzīna dzinēji: Dzinēji Energy TCe 150 un Energy TCe 200 būs pieejami tikai komplektācijā ar septiņu ātrumu automātisko divsajūgu (EDC) pārnesumkārbu. Trīs dīzeļdzinēji: Dzinējs Energy dCi 110 būs komplektācijā ar sešu ātrumu manuālo transmisiju vai sešu ātrumu automātisko divsajūgu (EDC) pārnesumkārbu. Varēs izvēlēties arī dzinēju Energy dCi 130 ar sešu ātrumu manuālo transmisiju vai sešu ātrumu automātisko divsajūgu (EDC) pārnesumkārbu. Dzinējs Energy dCi 160, kas aprīkots ar divām turbopūtēm, būs ekskluzīvi komplektācijā tikai ar divsajūgu (EDC) pārnesumkārbu ar sešiem ātrumiem. Visi TALISMAN dīzeļdzinēji ir aprīkoti ne tikai ar mikrodaļiņu filtru, bet arī slāpekļa oksīdu (NOx) samazināšanas tehnoloģiju. Tehnoloģija ar nosaukumu LNT (Lean NOx Trap) pat neprasa apkopi.

VIDEOAKCIJAS

PIETEIKTIES TESTAM

PIETEIKTIES SERVISAM

UZDOT JAUTĀJUMU

Šī Mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Lietojot šo Mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Izlasīt vairāk. Piekrītu
°