Pieteikties servisam Uzdot jautājumu Uz Mūsa Motors Rīga sākumlapu
Mūsa Motors Rīga SIA
TALISMAN

ATKLĀJ

ATKLĀJ JAUNO TALISMAN

Renault TALISMAN - izvēlies eleganci Komfortabls un izmeklēts, jaunais TALISMAN piesaista ar tam raksturīgo dizainu, kas apvieno eleganci un ergonomiku… Izsmalcinātas līnijas, ko pasvītro hroma elementi, izteiksmīga un individuāla virsbūves priekšdaļa, jauna priekšējo un aizmugurējo lukturu līnija, kā arī pilnveidots interjers… Jaunais TALISMAN pārspēj visas cerības. Atjaunots bampers, hromēts radiatora režģis, jauna augsti tehnoloģisko lukturu C formas līnija, kas tik raksturīga Renault markai. Jaunais TALISMAN, aprīkots ar jauniem 17, 18 un 19 collu diskiem, demonstrē vēl modernāku stilu, ar 100% diožu aizmugurējiem lukturiem, hromētu uzliku, dinamiskajiem pagrieziena rādītājiem un haizivs spuras formas antenu uzsver eleganto un minimālistisko siluetu.

LABSAJŪTA

Labsajūtas atslēgas: plašums, ērti sēdekļi, visaugstākais komforta līmenis Jaunais Renault TALISMAN INITIALE PARIS paver jaunu ceļošanas dimensiju. Jebkurš brauciens kļūst par īpašu pieredzi. Izsmalcinātais un daudzpusīgais interjers veido ideālus apstākļus ikdienas braucieniem. Ērti sēdekļi ar integrētiem Relax galvas balstiem, apsildāma stūre, Nappa* ādas apdare, sēdekļi ar masāžas funkciju un integrētu ventilāciju... Viss šis aprīkojums jums radīs sajūtu, ka atrodaties mobilā atpūtas telpā. Stepētas ādas apdare ar vīlēm elegantā konjaka tonī ir perfektā saskaņā ar dekoratīvajiem balināta koka paneļiem, savukārt īpašu skaņas pieredzi nodrošina jaunā Bose® audio sistēma ar 13 skaļruņiem.

4CONTROL SISTĒMA

4Control sistēmas un elektroniskās amortizācijas kontroles unikāls apvienojums Renault piedāvā jaunus risinājumus, apvienojot 4Control visu četru riteņu stūrēšanas sistēmu ar elektroniskās amortizācijas kontroli šajā klasē līdz šim nepieredzētā veidā. Pilsētā ar 4Control šasiju, kas ir patiesa Renault specializācija, var aizmirst par TALISMAN izmēriem, pateicoties neparastai izveicībai. Uz šosejas stabilitāte ceļa līkumos un drošība izvairīšanās manevru laikā, padara šo auto īpaši izcilu.

MULTI-SENSE SISTĒMA

Personalizējams jaunā TALISMAN vadītprieks ar Multi-Sense sistēmu Jaunais TALISMAN ir aprīkots ar Multi-Sense sistēmu, kas apvieno 4Control sistēmu, elektronisko amortizācijas kontroli, stūres sistēmu, motoru un EDC pārnesumkārbu, borta instrumentiem, kā arī motora skaņu un apgaismojumu. TALISMAN dod iespēju pārslēgties starp četriem iepriekš ieprogrammētiem režīmiem - komforta, sporta, ekonomisko un neitrālo. Katrs no šiem režīmiem atbilst savam tipam un nodrošina specifiskas vadīšanas sajūtas. Katrs no šiem režīmiem atbilst savam tipam un nodrošina specifiskas vadīšanas sajūtas ar atbilstošu konfigurāciju šādos aspektos: • motora atsaucība, • EDC pārnesumkārbas ātrumu pārslēgšanās stils, • stūres jūtības izmaiņas, • elektroniskās amortizācijas kontroles iestatījumi, • 4Control sistēmas parametri. Vienlaikus pieskaņojas arī salona gaisotne, mainās: • salona apgaismojuma toņi: zaļš, zils, sēpija, sarkans, violets • informācijas rīku stils un raksturs, kā arī instrumentu krāsa, • motora skanējums, • sēdeklis ar masāžas iespēju vadītājam komforta režīmā, • kondicioniera darbība ekonomiskajā režīmā.

JAUNAIS APRĪKOJUMA KLĀSTS

Aprīkojuma versijas visām gaumēm ZEN: 7 collu Renault EASY LINK, DAB radio, viedtālruņa ekrāna dublēšanas funkcija, divas 12 V rozetes, divas USB ligzdas, viena audio ligzda, personalizējamais 7 collu klasters, audio sistēma Arkamys® 3D ar 8 skaļruņiem, auduma apdare Medino Black Dekoratīvie elementi ar izpildījumu matēta alumīnija krāsā, salona apgaismojums 8 krāsās. INTENS: Renault EASY LINK ar 9,3” ekrānu, DAB radio, navigācija ar Eiropas kartēm, digitālais 10,2” TFT klasters, viedtālruņu indukcijas lādētājs, melna auduma apdare ar ekoloģiskās ādas elementiem, dekoratīvais elements ar sudraba motīvu Haptic Intersection, priekšējā paneļa apakšējās daļas apdare ar mīksta putu materiāla pildījumu. INITIALE PARIS: Renault EASY LINK ar 9,3” ekrānu, DAB radio, audio sistēma Bose® Surround Sound System ar 13 skaļruņiem, projekcijas displejs Head-Up, priekšējie galvas balsti Relax, stepēta Nappa ādas apdare, dekoratīvais elements tumšā grafīta krāsā ar koka motīvu, priekšējo un aizmugurējo durvju sliekšņu uzlikas, priekšējā paneļa ādas apdare ar dekoratīvajām vīlēm.

JAUNĀKĀS TEHNOLOĢIJAS

Jaunākās tehnoloģijas Jaunais Renault TALISMAN ir aprīkots ar jaunākajiem tehnoloģiju risinājumiem – 10,2” digitālo mērpulksteņu klasteru, inteliģento multivides sistēmu EASY LINK ar 9,3 collu ekrānu, projekcijas displeju. Palīgsistēmas Jaunais Renault TALISMAN ir aprīkots arī ar jaunām braukšanas palīgsistēmām, kas garantē drošību un komfortu jebkuros ceļa apstākļos. Jaunie adaptīvie Renault LED MATRIX Vision diožu lukturi automātiski pielāgo gaismas kūli braukšanas apstākļiem, izslēdzot atsevišķus segmentus. Tādējādi autovadītājs spēj nepārtraukti sekot ceļam un braukt, neapžilbinot citus satiksmes dalībniekus, tostarp gājējus. EASY PILOT sistēma ir palīgs braukšanai sastrēgumos un uz šosejas, kā arī lielisks atbalsts, braucot intensīvā satiksmē: tā kontrolē automobiļa ātrumu, uztur drošu attālumu no priekšā braucošā transportlīdzekļa un ietur joslu ātruma diapazonā no 0 līdz 160 km/h. Kad automobilis apstājas, sistēma izslēdz motoru un pēc 3 sekundēm to automātiski iedarbina bez vadītāja iejaukšanās.

RACIONĀLI UN JAUDĪGI MOTORI

Racionāli un jaudīgi motori TALISMAN motori radīti, ņemot vērā Renault pieredzi un zināšanas, kas gūtas autosacīkstēs, it īpaši Formulā 1. Divi benzīna motori: Motors TCe 160 EDC FAP - 1,3 litru motors ar 160 ZS jaudu un 270 Nm griezes momentu, modernu turbopūti un tiešo degvielas iesmidzināšanu ir pieejams ar 7 pakāpju divsajūgu automātisko pārnesumkārbu EDC un motors TCe 225 EDC FAP - aprīkots ar divkanālu turbokompresoru, gāzu sadales mehānismu ar 3 pozīciju sistēmu, kā arī tiešo degvielas iesmidzināšanu, no sporta modeļa Alpine A110 pazīstamais 1,8 litru benzīna motors ir pieejams ar 7 pakāpju divsajūgu automātisko pārnesumkārbu EDC un attīsta 225 ZS jaudu un 300 Nm griezes momentu. Trīs dīzeļmotori: Motors Blue dCi 150 - 150 ZS jaudu attīstošais 1,7 litru četrcilindru dīzeļmotors, kas pieejams ar 6 pakāpju manuālo pārnesumkārbu, motors Blue dCi 160 EDC - 2 litru četrcilindru motors ar 160 ZS audu, kas aprīkots ar 6 pakāpju divsajūgu automātisko pārnesumkārbu EDC, motors Blue dCi 200 EDC - 2 litru četrcilindru motors ar 200 ZS jaudu, kas aprīkots ar 6 pakāpju divsajūgu automātisko pārnesumkārbu EDC.

VIDEOAKCIJAS

PIETEIKTIES TESTAM

PIETEIKTIES SERVISAM

UZDOT JAUTĀJUMU

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu
mūsu datu plūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu,
reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo,
kad lietojat viņu pakalpojumus. Izlasīt vairāk. Piekrītu
°