Pieteikties servisam Uzdot jautājumu Uz Mūsa Motors Rīga sākumlapu
Mūsa Motors Rīga SIA
TALISMAN GRANDTOUR

ATKLĀJ

ATKLĀJ JAUNO TALISMAN GRANDTOUR

Talisman Grandtour: Renault jaunais universālis Enerģisks stils Talisman Grandtour piedāvā tādus pašus izmērus kā sedana modelim (garums: 4.86 metri / platums: 1.87 metri / augstums: 1.46 metri / garenbāze: 2.81 metri), kā arī tās pašas dinamiskās proporcijas, gludo profilu un augsto viduslīniju. Pulētā alumīnija jumta reliņi akcentē jumta līniju. Hromētā sānu logu apdare rada smalku un cēlu iespaidu. Savukārt aizmugurējā loga slīpums piešķir dinamiskumu, saglabājot plašu bagāžas nodalījumu. Viegli ievietot nepieciešamo To iespējams izdarīt, pateicoties lielajāmbagāžas nodalījuma durvīm, kuras iespējams atvērt, pakustinot kāju zem aizmugurējā bampera, tādējādi nodrošinot brīvroku atvēršanu un aizvēršanu, atvieglojot mantu ievietošanu. Talisman Grandtour piedāvā 572dm3 (VDA) lielu bagāžas nodalījumu un maksimālo ievietojamā objekta garumu 1,116mm. Ar salocītiem aizmugurējiem sēdekļiem tas palielinās līdz 2,010mm, un gandrīz 1,700dm3 tilpumam. Individuāli pielāgota Bose® skaņa Talisman Grandtour priekšrocība ir individuāli pielāgotā BOSE® skaņu sistēma, kura veidota no divpadsmit augstas veiktspējas skaļruņiem un sabvūferiem (basu skaļruņi). Centerpoint® tehnoloģija pārveido signālu no stereo avota uz daudz kanālu signālu, lai radītu visaptverošu skaņu, bet digitālās apstrādes Bose® sistēmaņem vērā paša Talisman akustiskās īpašības, lai radītu ekskluzīvu skaņas baudījumu.

LABSAJŪTA

Labklājības noslēpums: plašs salons un ērtas, komfortablas sēdvietas Renault Talisman Grandtour – gluži kā sedana versija – ir salona telpas apjoma līderis šajā klasē. Talisman Grandtour ir par 30mm lielāks augstums aizmugurē, palielinot to līdz 886mm. • Salona augstums priekšā: 902mm, • Salona augstums priekšāaizmugurē: 886mm, • Salona platums priekš: 1,512mm, • Attālums starp krēslu rindām: 262mm, • Vairāk nekā 25 litri salona bagāžas nodalījumu kopējais tilpums. Priekšējie sēdekļi apvieno labākās īpašības šo automašīnu klasē: • Līdz pat 10 iespējamām krēslu pozīcijām (turklāt astoņas no tām ir elektroniski regulējamas), kā arī regulējams sēdekļu spilvenu garums, kuru iespējams regulēt uz priekšu un uz aizmuguri līdz pat 60 mm (tikai Initiale Paris aprīkojuma versijā), • Četru veidu jostas vietas atbalsta regulēšana (augstums/dziļums), • Masāžas funkcija, kurai var pielāgot dažādus veidus un intensitāti (divas programmas/pieci līmeņi), • Aviācijas stilā sešos veidos regulējams pagalvis, • Apsildāmi sēdekļi un atzveltnes, • Iestatījumu atmiņa līdz pat sešiem profiliem. Divas jaunas un svarīgas papildu funkcijas: • Integrētā ventilācija lielākam komfortam karstā laikā. • Jaunā “Cover Carving” tehnoloģija: stipra, cieta, materiāla priekšējo sēdekļu aizmugures apdare, atbrīvojot papildu 3cm vietu aizmugures pasažieru kājām. Talisman Grandtour modelis ir pieejams arī Initiale Paris versijā, piedāvājot vēl izcilāku komfortu un izsmalcinātību, kā arī Améthyste Black krāsu, īpašo Nappa® ādas apdari un uzlabotu skaņas izolāciju, pateicoties laminātiem sānu logiem.

4CONTROL SISTĒMA

4Control sistēmas un elektroniskās amortizācijas kontroles unikāls apvienojums Renault piedāvā jaunus risinājumus, apvienojot 4Control visu četru riteņu stūrēšanas sistēmu ar elektroniskās amortizācijas kontroli šajā klasē līdz šim nepieredzētā veidā. Pilsētā ar 4Control šasiju, kas ir patiesa Renault specializācija, var aizmirst par TALISMAN izmēriem, pateicoties neparastai izveicībai. Uz šosejas stabilitāte ceļa līkumos un drošība izvairīšanās manevru laikā, padara šo auto īpaši izcilu.

MULTI-SENSE SISTĒMA

Multi-Sense tehnoloģija apvieno četru riteņu stūrēšanu ar aktīvu amortizāciju Pirmo reizi šo mašīnu segmentā, Renault Talisman Grandtour – gluži kā sedana modelim – piedāvā 4Control sistēmu aktīvai vadāmībai. Pilsētā 4Control šasija apvelta Talisman Grandtour ar sevišķu veiklību, stabilitāti un drošību. Renault Multi-Sense piedāvā personalizētu braukšanas pieredzi ar četrām ieprogrammētām iespējām (“Komforta”, “Sporta”, “Neitrālā” un “Eko”), kā arī pilnībā konfigurējamo “Perso” režīmu. Tas ir gandrīz tā, it kā vadītājiem ir iespēja apvienot vairākas mašīnas vienā modelī. Neatkarīgi no tā, vai viņi vēlas izbaudīt enerģisku, dinamisku braucienu vai mierīgu, komfortablu un izsmalcinātu piedzīvojumu, izvēle ir viņu rokās, turklāt ātri maināma.

BRAUKŠANAS PALĪGLĪDZEKĻI

Visaptveroši braukšanas palīglīdzekļi (ADAS) • Lai nodrošinātos: Adaptīvā kruīza kontrole (ACC); Aktīva bremžu sistēma neparedzētiem gadījumiem (AEBS). • Lai brīdinātu: Joslu uzraudzības brīdinājums (LDW); Drošas distances brīdinājums (SDW); Ceļu satiksmes zīmju pamanīšana, brīdinot par ātruma pārsniegšanu (TSR / OSP); spoguļu “aklās zonas” brīdinājums (BSW). • Lai asistētu: atpakaļgaitas kamera; automātiskie tuvās un tālās gaismas lukturi (AHL); elektroniskā rokasbremze; priekšējie, aizmugurējie un sānu parkošanās sensori; bezroku parkošanās sistēma Ievelkamais, krāsainais displejs piedāvā noderīgu informāciju, lai nodrošinātu mierīgu braukšanu, informējot par pašreizējo ātrumu, navigācijas norādījumiem un braukšanas palīglīdzekļiem.

RENAULT R-LINK 2

RENAULT R-LINK 2 Renault Talisman Grandtour piedāvā Renault R-Link 2 pievienotu multimediju planšeti, pieejamu vai nu 7 collu horizontālā formātā vai 8.7 collu vertikāla formāta. R-Link 2 pārrauga automašīnas regulējumus, kā arī visus standarta funkcijas, piemēram, navigācijas, audio, un klimata kontroli. Papildus skārienjūtīgajam ekrānam pieejamas saīšņu pogas, grozāma svira viduskonsolē un papildus pogas uz stūres rata.

MAZS SVARS UN EFEKTĪVI DZINĒJI

Braukšanas baudījums, pateicoties ar efektīviem motoriem Renault Talisman Grandtour piedāvā to pašu dzinēju klāstu, kāds ir pieejams sedana versijā. Divi benzīna dzinēji: • Energy TCe 150 un Energy TCe 200, apvienojumā ar septiņu pārnesumu divsajūgu EDC automātisko transmisiju. Trīs dīzeļa dzinēji: • Energy dCi 110, sajūgts vai nu ar sešpakāpju manuālo pārnesumkārbu vai sešpakāpju divsajūgu ar EDC automātisko transmisiju • Energy dCi 130, līdzīgi pieejams ar sešpakāpju manuālo pārnesumkārbu vai sešpakāpju dubulto sajūgu EDC transmisiju • Dubultā turbo Energy dCi 160, kurš pieejams eksluzīvi ar sešpakāpju divsajūgu EDC transmisiju Renault Talisman Grandtour būs iespējams izvēlēties četros dažādos aprīkojuma līmeņos, turklāt tam tiks piedāvāta īpaši greznā un bagātīgi aprīkotā Initiale Paris versija.AKCIJAS

PIETEIKTIES TESTAM

PIETEIKTIES SERVISAM

UZDOT JAUTĀJUMU

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu
mūsu datu plūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu,
reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo,
kad lietojat viņu pakalpojumus. Izlasīt vairāk. Piekrītu
°