Pieteikties servisam Uzdot jautājumu Uz Mūsa Motors Rīga sākumlapu
Mūsa Motors Rīga SIA
TRAFIC

ATKLĀJ

JAUNS DIZAINS

JAUNS DIZAINS

Jaunais Renault Trafic izceļas ar dinamisku un spēcīgu dizainu. Jauns priekšdaļas dizains ar pārveidotu buferi, horizontālu dzinēja pārsegu, vertikālu radiatora režģi un jaunu Cumulus Blue krāsu – jaunais Trafic piesaista skatienus.

Pateicoties spēcīgajām virsbūves līnijām, Jaunā Trafic siluets ir ieguvis dinamiskāku veidolu.

PRAKTISKA KRAVAS TELPA

PRAKTISKA KRAVAS TELPA

Jaunais Renault Trafic ir aprīkots ar praktisku un efektīvu kravas telpu. Pārdomāts atvērums starpnodalījumā palīdz iegūt šajā kategorijā vislielāko no tirgū pieejamajām kravas telpām: 3,75 m versijā L1 un 4,15 m versijā L2. Ekspluatācijas tilpums (5,2 m3 versijā L1 un 6m3 versijā L2) ticis optimizēts, pateicoties perpendikulārajai virsbūves formai.

Jaunā Trafic piedāvājumā ir iekļauta plaša aprīkojuma elementu un aksesuāru gamma, kas atvieglos preču iekraušanu un nodrošinās drošu transportu, piemēram, LED apgaismojums kravas nodalījumā, koka grīda kravas nodalījumā, kas paredzēta intensīvai lietošanai, sānu sienas pārklātas ar saplāksni vai sienu pārklāšana ar polipropilēnu, izmugurējo, kreiso durvju blokādes sistēma, līdz pat 18 fiksēšanas stiprinājumiem un "Hands free" karte vieglākai durvju atvēršanai un piekļuvei automašīnas salonam.

JAUNO DIVLITRU MOTORU KLĀSTS

JAUNO DIVLITRU MOTORU KLĀSTS

Jaunais Trafic piedāvā jaunu motoru gammu, tsk., ar EDC automātisko transmisiju, kas jūsu darbu padarīs ērtu un dinamisku:

• Praktiskais - Blue dCi 110 motors ir praktiska izvēle vārda tiešā nozīmē. Apvienojumā ar 6 pakāpju manuālo pārnesumkārbu un 300 Nm griezes momentu 2 litru turbomotors ar Stop & Start un AdBlue® tehnoloģiju ideāli nodrošina ekonomisku ekspluatāciju, nelielu emisiju, turklāt ir pieejams par labāko cenu.

• Efektīvais - Blue dCi 150 motors pieejams ar 6 pakāpju manuālo pārnesumkārbu, 2 litru AdBlue® turbomotors apvieno vienkāršību un braukšanas prieku, ko sniedz vēl lielāks 330 Nm griezes moments. Stop & Start tehnoloģija samazina degvielas patēriņu, braucot pilsētas satiksmē.

• Universālais - Blue dCi 150 motors - pieejams ar EDC pārnesumkārbu. 2 litru turbomotors, kas attīsta 350 Nm griezes momentu, piedāvā lielisku komforta un dinamikas kombināciju. Izvēlieties 6 pakāpju manuālo pārnesumkārbu vai 6 pakāpju divsajūgu automātisko EDC pārnesumkārbu un baudiet maksimālu braukšanas prieku. Abas versijas ir aprīkotas ar Stop & Start sistēmu, kas ļauj samazināt degvielas patēriņu. Motors nodrošina solīdu veiktspēju un ekonomisku braukšanu, vienlaikus ar AdBlue® tehnoloģiju samazinot kaitīgo izmešu daudzumu.

• Jaudīgais - Blue dCi 175 motors - pieejams ar EDC pārnesumkārbu,380 Nm griezes moments un 170 ZS jauda nodrošina izcilu braukšanas dinamiku un rada prieku jebkurā situācijā. Izvēlieties 6 pakāpju divsajūgu automātisko EDC pārnesumkārbu, kas apvieno automātiskās un manuālās pārnesumkārbas priekšrocības, vai 6 pakāpju manuālo pārnesumkārbu, lai saglabātu pilnīgu kontroli. Pateicoties integrētajai AdBlue® tehnoloģijai, minimizējiet vidi piesārņojošo vielu emisiju un samaziniet degvielas patēriņu, izmantojot Stop & Start sistēmu.

MOBILS BIROJS

MOBILS BIROJS

Veidojot patiesi mobilu biroju, Jaunā Trafic salons ir aprīkots ar virkni novatorisku risinājumu, kas padarīs vienkāršāku profesionālo lietotāju dzīvi. Jauno instrumentu paneli akcentē horizontāla josla, kas vizuāli savieno durvju paneļus un uzsver kabīnes plašumu, Easy Link multimediju sistēma, vieta portatīvajam datoram un galdiņš rakstīšanai palīdz izvietot pa rokai visu, kas nepieciešams ikdienas darbā. Visā salonā izvietotie bagāžas nodalījumi, ar kopējo tilpumu 88 litri, tai skaitā 54-litru nodalījums zem pasažiera sēdekļa, ir projektēti tā, lai tajā satilptu visi ikdienas lietošanai nepieciešamie priekšmeti.

Pateicoties mūsdienīgajam salona dizainam, ergonomiskajai pozīcijai pie stūres, priekšējiem un aizmugurējiem parkošanās sensoriem ar atpakaļgaitas kameru, spoguļa "aklās zonas" novēršanas sistēmai Wide View, kruīza kontrolei / ātruma ierobežotājam, automātiskai gaisa kondicionēšanai ar papildu sildītāju nodrošina Jaunā Renault Trafic unikālu vadīšanas un salona komforta līmeni.

VIDEOAKCIJAS

PIETEIKTIES TESTAM

PIETEIKTIES SERVISAM

UZDOT JAUTĀJUMU

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu
mūsu datu plūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu,
reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo,
kad lietojat viņu pakalpojumus. Izlasīt vairāk. Piekrītu