Pieteikties servisam Uzdot jautājumu Uz Mūsa Motors Rīga sākumlapu
Mūsa Motors Rīga SIA
TRAFIC

ATKLĀJ

JAUNS DIZAINS

JAUNS DIZAINS

Jaunais Renault Trafic izceļas ar dinamisku un spēcīgu dizainu. Hromēts radiatora režģis, Full LED priekšējie lukturi, C veida lukturi dienas gaismām... Jaudu un stingru apņemšanos izsakošā automašīnas priekšpuse, visiem komercauto gammas modeļiem, ir aprīkota ar palielinātu un vertikālāk izvietotu logotipu. Izteiksmīgie un slaidie reflektori lieliski mijiedarbojas ar plašo un automašīnu aizsargājošo buferi.

Pateicoties spēcīgajām virsbūves līnijām, Jaunā Trafic siluets ir ieguvis dinamiskāku veidolu.

PRAKTISKA KRAVAS TELPA

PRAKTISKA KRAVAS TELPA

Jaunais Renault Trafic ir aprīkots ar praktisku un efektīvu kravas telpu. Pārdomāts atvērums starpnodalījumā palīdz iegūt šajā kategorijā vislielāko no tirgū pieejamajām kravas telpām: 3,75 m versijā L1 un 4,15 m versijā L2. Ekspluatācijas tilpums (5,2 m3 versijā L1 un 6m3 versijā L2) ticis optimizēts, pateicoties perpendikulārajai virsbūves formai.

Jaunā Trafic piedāvājumā ir iekļauta plaša aprīkojuma elementu un aksesuāru gamma, kas atvieglos preču iekraušanu un nodrošinās drošu transportu, piemēram, LED apgaismojums kravas nodalījumā, koka grīda kravas nodalījumā, kas paredzēta intensīvai lietošanai, sānu sienas pārklātas ar saplāksni vai sienu pārklāšana ar polipropilēnu, izmugurējo, kreiso durvju blokādes sistēma, līdz pat 18 fiksēšanas stiprinājumiem un "Hands free" karte vieglākai durvju atvēršanai un piekļuvei automašīnas salonam.

JAUNO DIVLITRU MOTORU KLĀSTS

JAUNO DIVLITRU MOTORU KLĀSTS

Jaunais Trafic piedāvā jaunu motoru gammu, tsk., ar EDC automātisko transmisiju, kas jūsu darbu padarīs ērtu un dinamisku:

• 1,6 litru dīzeļdzinēju dCi 95 (95 ZS jauda);

• 2,0 litru dīzeļdzinēju dCi 120 (120 ZS jauda);

• 2,0 litru dīzeļdzinēju Energy dCi 145 (145 ZS jauda);

• 2,0 litru dīzeļdzinēju Energy dCi 145 (145 ZS jauda) ar EDC automātisko transmisiju;

• 2,0 litru dīzeļdzinēju Energy dCi 170 (170 ZS jauda);

• 2,0 litru dīzeļdzinēju Energy dCi 170 (170 ZS jauda) ar EDC automātisko transmisiju.

MOBILS BIROJS

MOBILS BIROJS

Veidojot patiesi mobilu biroju, Jaunā Trafic salons ir aprīkots ar virkni novatorisku risinājumu, kas padarīs vienkāršāku profesionālo lietotāju dzīvi. Viedtālruņa stiprinājums, planšetdatora stiprinājums, vieta portatīvajam datoram un galdiņš rakstīšanai palīdz izvietot pa rokai visu, kas nepieciešams ikdienas darbā. Visā salonā izvietotie bagāžas nodalījumi, ar kopējo tilpumu 90 litri, tai skaitā 54-litru nodalījums zem pasažiera sēdekļa, ir projektēti tā, lai tajā satilptu visi ikdienas lietošanai nepieciešamie priekšmeti.

Pateicoties mūsdienīgajam salona dizainam, ergonomiskajai pozīcijai pie stūres, priekšējiem un aizmugurējiem parkošanās sensoriem ar atpakaļgaitas kameru, spoguļa "aklās zonas" novēršanas sistēmai Wide View, kruīza kontrolei / ātruma ierobežotājam, automātiskai gaisa kondicionēšanai ar papildu sildītāju nodrošina Jaunā Renault Trafic unikālu vadīšanas un salona komforta līmeni.

VIDEOAKCIJAS

PIETEIKTIES TESTAM

PIETEIKTIES SERVISAM

UZDOT JAUTĀJUMU

Šī Mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Lietojot šo Mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Izlasīt vairāk. Piekrītu