Pieteikties servisam Uzdot jautājumu Uz Mūsa Motors Rīga sākumlapu
Mūsa Motors Rīga SIA
TRAFIC PASSENGER

ATKLĀJ

DIZAINS

JAUNĀ TRAFIC PASSENGER DIZAINS

Jauni dizaina elementi.

Jaunajam Renault Trafic PASSENGER izteiktas rakstzīmju līnijas, hromēts radiatora režģis, Full LED priekšējie lukturi, C veida lukturi dienas gaismām, dubultās funkcijas lukturi (miglas un pagrieziena gaisma) ...

Jaunie Full LED priekšējie lukturi nodrošina lielāku redzamību. Jūs varēsiet labāk redzēt ceļu pat sniegā vai miglā, kā arī, pateicoties dubultās funkcijas lukturiem, tiks labāk izgaismoti ceļa līkumi, pagriezieni pilsētas krustojumos un būs pārskatāmāki manevri stāvvietās.

Jaunais Renault Trafic PASSENGER ir lielisks palīgs ikdienas dzīvē un automašīnas raksturu atklāj tā spēcīgais un dinamiskais dizains.

APRĪKOJUMS

MŪSDIENĪGS APRĪKOJUMS

Plašs aprīkojuma klāsts.

Jaunā Renault Trafic PASSENGER interjers papildināts ar jaunākām tehnoloģijām un apdari no augstākās kvalitātes materiāliem.

Jaunā Renault Trafic PASSENGER rūpējas par jūsu ikdienas dzīvi un labsajūtu: paneļa tumšā oglekļa harmonija, jauni apdares materiāli, hromēti ieliktņi, ergonomiska vadītāja pozīcija, ādas stūres rata apdare, sēdvietu komforts....

Baudiet interneta savienojumu, pateicoties jaunajām Renault TRAFFIC Renault Easy Connect multimediju sistēmām un pakalpojumiem. Media Nav Evolution un R-LINK Evolution ļauj ar viedtālruņu replikāciju baudīt iecienītākās lietojumprogrammas uz paneļa lielā skārienekrāna. Iespēja arī caur R & Go lietojumprogrammu savienot jūsu viedtālruni vai planšetdatoru ar transportlīdzekli, lai vadītu visu multimediju pasauli.

Manuāla gaisa kondicionēšana - priekšā/aizmugurē ar papildu sildītāju, priekšējie un aizmugurējie parkošanās sensori ar atpakaļgaitas kameru... tās tikai dažas lietas, kas uzlabos jūsu sajūtas ceļojumā.

JAUNO MOTORU KLĀSTS

JAUNO DIVLITRU MOTORU KLĀSTS

Jaunais Trafic PASSENGER piedāvā jaunu motoru gammu.

Jaunais Trafic PASSENGER piedāvā jaunu divlitru motoru gammu, tsk., ar EDC automātisko transmisiju, kas jūsu ceļojumu padarīs ērtu un dinamisku:

• dīzeļdzinēju dCi 120 (120 ZS jauda);

• dīzeļdzinēju Energy dCi 145 (145 ZS jauda);

• dīzeļdzinēju Energy dCi 145 ar EDC automātisko transmisiju;

• dīzeļdzinēju Energy dCi 170 (170 ZS jauda) ar EDC automātisko transmisiju.

INTERJERS

PLAŠAS INTERJERA PĀRVEIDES IESPĒJAS

Interjera pārveides iespējas biznesa vajadzībām vai ilgstošam ģimenes ceļojumam.

Vai lielam biznesam vai ģimenes ceļojumiem - plašais un mainīgais Trafic PASSENGER interjers piemērojams jūsu vēlmēm. Līdz 9 pasažieriem un viņu bagāžai - ceļot būs droši un ērti. Trešo sēdekļu rindu var nolocīt vai izņemt. Otrās sēdekļu rindas ārējiem sēdekļiem ir ISOFIX bērnu sēdeklīšu stiprinājumi, kā arī pat otrās rindas sēdekļus var izņemt, kad vajag nodrošināt steidzamus un svarīgus transporta uzdevumus.

Lielās stiklotās virsmas ar bīdāmu durvju atvērumu, gaisīgu un spilgtu interjeru, daudzie mantu glabāšanas nodalījumi, bagāžas telpas modularitāte ... viss veicina komforta sajūtu.

Trafic PASSENGER ir atsaucīgs pārmaiņām un tas ar savu mobilitāti radīs prieku arī jums. Lai ceļojums būtu vēl patīkamāks, jaunais Renault Trafic PASSENGER ir aprīkots ar vairākiem 12 V un USB spraudņiem, lai savienotu viedtālruņus, spēļu konsoles un planšetes.

VIDEOAKCIJAS

PIETEIKTIES TESTAM

PIETEIKTIES SERVISAM

UZDOT JAUTĀJUMU

Šī Mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Lietojot šo Mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Izlasīt vairāk. Piekrītu
°