Pieteikties servisam Uzdot jautājumu Uz Mūsa Motors Rīga sākumlapu
Mūsa Motors Rīga SIA
TRAFIC COMBI

ATKLĀJ

DIZAINS

JAUNAIS TRAFIC COMBI - VĒL IZTEIKSMĪGĀKS DIZAINS

Jauni dizaina elementi.

Jaunais TRAFIC Combi apvieno atjaunotu izskatu ar izteiksmīgāku priekšējo daļu. Jaunais radiatora režģis ar vertikālajām joslām kontrastē ar jauno, dinamiskāko pārsegu ar krasi sagrieztajām horizontālajām līnijām. Ikviens pagriezīsies, lai paskatītos uz viņu.

Vienmēr un visur ar labu redzamību uz ceļa - pateicoties leģendārajiem C formas lukturiem, LED miglas lukturiem un daudzajām vadītāja palīgsistēmām.

Jums patiks Jaunā TRAFIC Combi pievilcīgā sarkanā karmīna metāliskā krāsa, kas ir ekskluzīva krāsas apdare tirgū palaišanas brīdī. Izceļas pūlī ar jaunajiem 17 collu diskiem.

JAUNAS TEHNOLOĢIJAS

TEHNOLOĢIJAS UN MODUĻU IZVIETOJUMS

Jauns interjera dizains.

Jaunais TRAFIC Combi ar jaunu salonu - tehnoloģiju, dizaina un komforta apvienojums. Vadības paneļa horizontālais apšuvums saplūst durvju paneļos, kas vizuāli palielina telpu. Stūre, pārnesumu svira un vadības ierīces ir pilnībā pārveidotas un piedāvā garantētu unikālu pieredzi. Atkal atklājiet braukšanas prieku pilnībā aprīkotajā interjerā: bezvadu lādētājs, īpaši liels glāžu turētājs, Easy Life atvilktne un daudz kas cits. Atklājiet mīlestību pret ceļojumiem!

Uzturiet savienojumu auto vadīšanu - ar 8 collu ekrānu un EASY LINK multimediju sistēmu ar vai bez navigācijas. Uzturiet sakarus, pateicoties viedtālruņa savienojumam, kas ir saderīgs ar Android Auto™ un Apple CarPlay™. Pilnīgi jauns tehnoloģiju līmenis: balss atpazīšana un stūres vadības ierīces.

Pasažieru zonai joprojām ir modulārs izkārtojums un vislabākais komforts savā klasē. 5 līdz 9 sēdvietas - bez kompromisiem kravas telpā. Jūsu jaunajam TRAFIC Passenger ir optimizēts temperatūras sadalījums absolūtam komfortam neatkarīgi no sēdekļa konfigurācijas.

DROŠĪBA

UZLABOTA DROŠĪBA

Jaunākās paaudzes vadītāja palīdzības sistēmas.

Adaptīvā kruīza kontrole, avārijas bremzēšanas asistents (AEBS), joslas pārkāpšanas brīdinājums un aklās zonas palīgs nodrošina drošību uz ceļa.

Izbaudiet efektivitāti un komfortu - ar Start & Stop tehnoloģiju un plašu motoru klāstu, kas atbilst emisijas standartiem līdz jaunākajai Euro 6D normai (ieskaitot). Izvēlieties sev piemērotāko motoru - ar manuālo pārnesumkārbu (ar 110 ZS vai 150 ZS jaudu) vai EDC automātisko ar 150 ZS vai 170 ZS motoru. Šī atsaucīgā EDC 6 pakāpju dubultā sajūga pārnesumkārba nodrošina ātru un vienmērīgu pārnesumu pārslēgšanu un tādējādi vēl ērtāku braukšanu.

VIDEOAKCIJAS

PIETEIKTIES TESTAM

PIETEIKTIES SERVISAM

UZDOT JAUTĀJUMU

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu
mūsu datu plūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu,
reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo,
kad lietojat viņu pakalpojumus. Izlasīt vairāk. Piekrītu
°