Pieteikties servisam Uzdot jautājumu Uz Mūsa Motors Rīga sākumlapu
Mūsa Motors Rīga SIA
TRAFIC SPACECLASS

ATKLĀJ

DIZAINS

JAUNĀ TRAFIC SPACECLASS DIZAINS

Jauni dizaina elementi.

Jaunajam Renault Trafic SpaceClass ir raksturs, kas papildināts ar jauniem dizaina akcentiem.

Hromēts radiatora režģis un dienas gaismas (C-Shape) ar pilnu LED apgaismojumu, svaiga krāsu gamma nodrošina dinamisku izskatu un stilu, kas apvieno mūsdienīgumu un izturību.

APRĪKOJUMS

MŪSDIENĪGS APRĪKOJUMS

Plašs aprīkojuma klāsts.

Jaunais Renault Trafic SpaceClass interjers papildināts ar jaunākām tehnoloģijām un apdari no augstākās kvalitātes materiāliem.

Jaunais Trafic SpaceClass rūpējas par Jūsu ikdienas dzīvi un labsajūtu: paneļa tumšā oglekļa harmonija, jauni apdares materiāli, hromēti ieliktņi, ergonomiskā vadītāja pozīcija, ādas stūres rata apdare, sēdvietu komforts... Navigācijas sistēma R-LINK EVOLUTION, viedtālruņa un planšetdatora turētāji, gaisa kondicionēšana - automātiska priekšā / manuālā aizmugurē ar papildu sildītāju, priekšējie un aizmugurējie parkošanās sensori ar atpakaļgaitas kameru... tās tikai dažas lietas, kas uzlabos Jūsu sajūtas ceļojumā.

JAUNO MOTORU KLĀSTS

JAUNO DIVLITRU MOTORU KLĀSTS

Jaunais Trafic SpaceClass piedāvā jaunu motoru gammu.

Jaunais Trafic SpaceClass piedāvā jaunu divlitru motoru gammu, tsk., ar EDC automātisko transmisiju, kas jūs ceļojumu padarīs ērtu un dinamisku:

• dīzeļdzinēju Energy dCi 145 (145 ZS jauda);

• dīzeļdzinēju Energy dCi 145 ar EDC automātisko transmisiju;

• dīzeļdzinēju Energy dCi 170 (170 ZS jauda) ar EDC automātisko transmisiju.

INTERJERS

PLAŠAS INTERJERA PĀRVEIDES IESPĒJAS

Interjera pārveides iespējas biznesa vajadzībām vai ilgstošam ģimenes ceļojumam.

Izbaudiet unikālo pieredzi Jaunā Renault TRAFIC SpaceClass Escapade interjera pārveides iespējas atbilstoši jūsu vēlmēm.

Patiesa pārvietojamā viesistaba (atsevišķas sēdvietas šūpojas un soliņš uzstādīts uz sliedēm, regulējamas atzveltnes un roku balsti, bīdāms izvelkams / ievelkams galds), tā var kļūt arī par ērtu nakts telpu (konvertējams dīvāns 1,95 m garš). Daudzi jums pieejamie piederumi, piemēram, atsevišķas LED lasīšanas gaismas vai pieslēguma ligzdas (220 V, 12 V un USB), papildina šo vidi, kas ļaus jums izjust komfortu kopā ar ģimeni vai biznesa kolēģiem.

VIDEOAKCIJAS

PIETEIKTIES TESTAM

PIETEIKTIES SERVISAM

UZDOT JAUTĀJUMU

Šī Mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Lietojot šo Mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Izlasīt vairāk. Piekrītu
°