Pieteikties servisam Uzdot jautājumu Uz Mūsa Motors Rīga sākumlapu
Mūsa Motors Rīga SIA
TRAFIC SPACECLASS

ATKLĀJ

DIZAINS

JAUNĀ TRAFIC SPACECLASS DIZAINS

Interesanti un dinamiski dizaina elementi.

Atklājiet izsmalcināto un aizraujošo Jaunā TRAFIC SpaceClass dizainu.

Parādiet sevi no savas elegantās puses - ar radiatora režģi hromētā apdarē, pilniem LED lukturiem un leģendāro C formas gaismas zīmolu no Renault. Cilvēki ieraudzīs jūs: tonētie logi, standarta metāliskas krāsas un jaunie, ekskluzīvie, ar dimantu slīpētie diski.

APRĪKOJUMS

MŪSDIENĪGS APRĪKOJUMS

Aprīkojums pielāgots ceļošanas priekam.

Uzturiet savienojumu auto vadīšanu - ar 8 collu ekrānu un EASY LINK multimediju sistēmu ar navigāciju. Uzturiet sakarus, pateicoties viedtālruņa savienojumam, kas ir saderīgs ar Android Auto™ un Apple CarPlay™. Pilnīgi jauns tehnoloģiju līmenis: balss atpazīšana un stūres vadības ierīces.

Ceļojiet bez ierobežojumiem, pateicoties jaunajam TRAFIC SpaceClass plašajam dzinēju klāstam. Jūs varat izvēlēties no visa dzinēju klāsta ar Stop & Start tehnoloģiju, ar manuālo pārnesumkārbu vai EDC automātisko. Šī atsaucīgā 6 pakāpju dubultā sajūga pārnesumkārba nodrošina ātru un vienmērīgu pārnesumu pārslēgšanu un tādējādi vēl ērtāku braukšanu.

Jaunākās paaudzes vadītāja palīgsistēmas jums ir pieejamas jaunajā TRAFIC SpaceClass. Nodrošiniet savu drošību - izmantojot avārijas bremzēšanas palīgierīci (AEBS) un joslas brīdinājumu. Aklās zonas asistents padara braukšanu vēl drošāku, un adaptīvā kruīza kontrole ļauj iestatīt kreisēšanas ātrumu.

JAUNO MOTORU KLĀSTS

JAUNO DIVLITRU MOTORU KLĀSTS

Jaunais Trafic SpaceClass piedāvā jaunu motoru gammu.

Jaunais Trafic SpaceClass piedāvā jaunu divlitru motoru gammu, tsk., ar EDC automātisko transmisiju, kas jūs ceļojumu padarīs ērtu un dinamisku:

• dīzeļmotori Blue dCi 150 (150 ZS jauda) ar manuālo un EDC automātisko transmisiju;

• dīzeļmotors Blue dCi 170 (170 ZS jauda) ar EDC automātisko transmisiju.

INTERJERS

PLAŠAS INTERJERA PĀRVEIDES IESPĒJAS

Interjera pārveides iespējas biznesa vajadzībām vai ilgstošam ģimenes ceļojumam.

Izbaudiet unikālo pieredzi Jaunā Renault TRAFIC SpaceClass Escapade interjera pārveides iespējas atbilstoši jūsu vēlmēm.

Patiesa pārvietojamā viesistaba (atsevišķas sēdvietas šūpojas un soliņš uzstādīts uz sliedēm, regulējamas atzveltnes un roku balsti, bīdāms izvelkams / ievelkams galds), tā var kļūt arī par ērtu nakts telpu (konvertējams dīvāns 1,95 m garš). Daudzi jums pieejamie piederumi, piemēram, atsevišķas LED lasīšanas gaismas vai pieslēguma ligzdas (220 V, 12 V un USB), papildina šo vidi, kas ļaus jums izjust komfortu kopā ar ģimeni vai biznesa kolēģiem.

VIDEOAKCIJAS

PIETEIKTIES TESTAM

PIETEIKTIES SERVISAM

UZDOT JAUTĀJUMU

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu
mūsu datu plūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu,
reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo,
kad lietojat viņu pakalpojumus. Izlasīt vairāk. Piekrītu
°