Pieteikties servisam Uzdot jautājumu Uz Mūsa Motors Rīga sākumlapu
Mūsa Motors Rīga SIA
ZOE E-TECH 100% ELEKTRISKS

ATKLĀJ JAUNO ZOE

MŪSDIENĪGS DIZAINS

MŪSDIENĪGS DIZAINS, IZLĒMĪGS RAKSTURS

Atklāj sev Jauno ZOE, visjaunāko Renault - Eiropas elektromobiļu pārdošanas līdera - elektromobili.

Jaunās virsbūves krāsas, tipiskā Full LED lukturu līnija, sānskata spoguļos integrētie pagrieziena signāla lukturi, hromēti dekoratīvie elementi virsbūves priekšējā daļā un logotips - hologramma.

Pateicoties dinamiskajam un mūsdienīgajam dizainam, jaunākais Renault elektromobilis demonstrē savu izteikto individualitāti.

ELEGANTS UN INOVATĪVS INTERJERS

ELEGANTS UN INOVATĪVS INTERJERS

Atklāj sev mūsdienīgo multimediju sistēmu EASY LINK ar lielo 9,3" ekrānu un 10" centrālo ciparu sistēmas krāsu displeju, kurā tiek attēlota visa braukšanas laikā svarīgā informācija.

Jūties ērti jaunajā, mājīgajā interjerā ar hromētajiem apdares elementiem un mūsdienīgo viedtālruņa indukcijas uzlādes ierīci. Jaunais tapsējums, kas izgatavots no 100% pārstrādātiem materiāliem apvieno komfortu un rūpes par apkārtējo vidi.

ĀTRA UZLĀDE

ĀTRA UZLĀDE UN LIELA NOBRAUKUMA DISTANCE

Pateicoties jaunajam un jaudīgākajam akumulatoram Z.E.50, Jaunā ZOE nobraukuma distance sasniedz 390 km atbilstoši WLTP normatīviem.* Vajadzīgs pārtraukums? Pateicoties ātrai uzlādei, ko nodrošina līdz 50 kW jaudas līdzstrāvas (DC) uzlādes ierīce, jaunais ZOE atjauno enerģijas rezervi vairāk nekā 150 km attālumam tikai 30 minūšu laikā.

*WLTP (Pasaulē saskaņotā vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūra).

100% VADĪŠANA ELEKTRISKĀ REŽĪMĀ

100% VADĪŠANA ELEKTRISKĀ REŽĪMĀ

Ar jauno elektrodzinēju R135, kas apvieno 100 kW (136 ZS) jaudu pie 235 Nm griezes momenta, Jaunajam ZOE ir vēl augstāka veiktspēja, un tas nodrošina maksimālu braukšanas prieku 100% elektromobilī bez trokšņa un nepatīkamām vibrācijām.

Jaunais Renault ZOE piedāvā jaunu vadības režīmu pilsētā - «B mode», kas ļauj kontrolēt elektroenerģijas rekuperācijas jaudu, nodrošinot ērtu vadību pilsētas satiksmes plūsmā.

Noņemot kāju no gāzes pedāļa, tiek aktivizēta rekuperatīvā bremzēšana, bet, atkārtoti nospiežot pedāli, automobiļa gaita vienmērīgi paātrinās.

VIDEOAKCIJAS

PIETEIKTIES TESTAM

PIETEIKTIES SERVISAM

UZDOT JAUTĀJUMU

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu
mūsu datu plūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu,
reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo,
kad lietojat viņu pakalpojumus. Izlasīt vairāk. Piekrītu
°