Cena, sākot no 40 490 €
382 € mēnesī

līdz

300 KM

nobraukuma rezerve
WLTP kombinētajā ciklā

motors

90 KW

jeb 120 ZS

uzlāde

170 KM

30 min. laikā,
izmantojot 80 kW līdzstrāvas lādētāju

100% ELECTRIC

nekādu kompromisu

Plānojiet savus ikdienas maršrutus bez raizēm. 100% electric Kangoo Van E-Tech ir aprīkots ar jaunas paaudzes litija jonu akumulatoru, kas nodrošina 45 kWh* enerģijas ietilpību. Veiktspēja vai attālums? Jums vairs nav jāizvēlas. Pateicoties tam, ka akumulators ir iebūvēts zem grīdas, 100% electric Kangoo E-Tech saglabā lielisku kravas ietilpību.

Izmantojiet ērtu un vienkāršu uzlādi ar 11 kW lādētāju. Pievienojiet savu 100% electric Kangoo Van E-Tech parastajam sienas lādētājam, un nobraukuma rezerve atjaunosies līdz 100 % 3 h 50 min laikā. Jums bieži jāsteidzas? Tādā gadījumā izvēlieties lādētāja 22 kW 80DC versiju*: 30 minūšu ilga uzlāde nodrošinās 170 km nobraukuma rezervi.

Braukšanas laikā par salona apsildi gādā siltumsūknis, kas ātri un ekonomiski paaugstina gaisa temperatūru, tādējādi optimizējot nobraukumu. Nodrošiniet termisko komfortu, sasildot automobiļa salonu pirms brauciena. Attālinātā klimata vadība ļauj iestatīt gaisa temperatūru, kamēr automobilis ir pieslēgts lādētājam. Tādā veidā jūs saglabāsiet 100% nobraukuma rezervi.

* Papildu aprīkojums.

ērta uzlāde

mājās vai darba vietā

Uzlādējiet savu 100% electric Kangoo Van E-Tech mājās vai darbā, izmantojot wallbox, lieljaudas kontaktligzdu vai standarta mājsaimniecības kontaktligzdu.

ceļojumā

Ceļojot pa Eiropu, izmantojiet arvien pieaugošo publisko uzlādes staciju tīklu.

KANGOO VAN PRIEKŠROCĪBAS

Open Sesame by Renault ™

1,45 m plats sānu atvērums

Piedāvājot īpaši platu sānu ailu, Renault Open Sesame ievērojami atvieglo aprīkojuma iekraušanu un ikdienas darbu veikšanu.

3,9 m3 kravas telpa

Ņemiet līdzi visu savu aprīkojumu 100% electric Kangoo Van E-Tech un iekārtojiet tā salonu atbilstoši savām vajadzībām. Easy Inside saliekamais plaukts zem griestiem ļaus ērti novietot līdz pat 2 metrus garus priekšmetus, vienlaikus saglabājot pietiekami daudz vietas grīdas līmenī.

1,5 tonnu vilces spēks

100 % electric Kangoo Van E-Tech ir rekordliels 1,5 tonnu vilces spēks.

APRĪKOJUMS JŪSU UZŅĒMUMAM

17 braukšanas palīgsistēmas

Jūsu drošība ir mūsu prioritāte! 100% electric Kangoo Van E-Tech braukšanas palīgsistēmas – aktīvā kruīza kontrole, aktīvā avārijas bremzēšanas sistēma, joslas saglabāšanas asistents – atbalstīs jūs gan pilsētā, gan garākos braucienos.

multimediju sistēma easy link

Pielāgojiet braukšanas stilu savām vajadzībām un noskaņojumam! Savienojiet savu viedtālruni ar Easy Link sistēmu, izmantojot Bluetooth un Android Auto™ vai Apple Carplay™. Šādā veidā jūs varēsiet atskaņot mūziku un lietot iecienītās lietotnes un tiešsaistes pakalpojumus, izmantojot 8 collu skārienekrānu.

Ērti plānojiet savu braucienu maršrutus! Pateicoties navigācijai un tiešsaistes pakalpojumiem, jūs viegli atradīsiet uzlādes stacijas un varēsiet optimizēt braukšanas maršrutu.

IZMĒRI

APRĪKOJUMA VERSIJAS

ADVANCE

Cena, sākot no 38 890 €

ADVANCE

EXTRA

Cena, sākot no 40 090 €

EXTRA

EXTRA OPEN SESAME

Cena, sākot no 41 290 €

EXTRA OPEN SESAME

EXTRA L2

Cena, sākot no 41 290 €

EXTRA L2

Noliktavas auto

Kangoo Van