LĪZINGS

RENAULT LĪZINGA PIEDĀVĀJUMS

Renault Līzings piedāvā Jums izdevīgus un ērtus risinājumus Jūsu jaunā automobiļa iegādes finansēšanai. Mūsu mērķis ir atvieglot un paātrināt iegādes procesu, lai Jūs varētu iespējami ātri sēsties pie sava jaunā Renault vai Dacia automobiļa stūres.

Piedāvājam iegādāties automašīnu, neatliekot pirkumu uz vēlāku laiku, kad būs sakrāts vairāk līdzekļu. Atkarībā no izvēlētā līzinga veida, pēc līzinga termiņa beigām transportlīdzeklis paliks Jūsu īpašumā vai arī būs jāatgriež bankai.

Nomas pirkums (Finanšu līzings) ir finansējums automašīnas iegādei, kuru vēlies lietot ilgāku laiku un pēc līzinga nomaksas paturēt savā īpašumā.

Transportlīdzekļa vērtību nomaksā, veicot ikmēneša maksājumus.

Līzinga termiņa beigās automašīna ir Jūsu īpašums.

Noma (Operatīvais līzings) ir automašīnas lietošanas tiesības uz noteiktu laika periodu.

Jūs veicat ikmēneša nomas maksājumus.

Pēc nomas termiņa beigām automašīna jānodod bankai, taču Jums ir iespēja to iegādāties savā īpašumā par tās atlikušo vērtību.

Ieguvumi

Ērts risinājums automašīnas iegādei.

Pieteikuma izskatīšana un līzinga noformēšana 3 darba dienu laikā.

KASKO un OCTA apdrošināšanu noformēsim turpat autosalonā, pie tam ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem.

Renault Leasing piedāvā ļoti izdevīgu likmi, ko veido 3 mēnešu EURIBOR + pievienotā likme tikai 1,8%. Par konkrētā brīdī pieejamo likmi lūdzam interesēties mūsu salonā.

Aktuālo EURIBOR likmi varat noskaidrot šeit.

Laika posms: No 12 līdz 60 mēnešiem

Sākotnējā apmaksa: No 10%

Procentu likme: Mainīgā

Komisijas maksa: 1,5% no automašīnas vērtības (minimāli 145 EUR)

Sīkāku informāciju par šiem piedāvājumiem uzzināsiet mūsu salonā.

Piesakieties līzingam Jūs variet aizpildot zemāk esošās pieteikuma formas. Pieteikuma formas Jūs variet aizpildīt elektroniski, pēc aizpildīšanas tās nepieciešams izdrukāt, parakstīt un kopā ar nepieciešamajiem dokumentiem nogādāt mums. Lai paātrinātu procesu, parakstītos dokumentus varat vispirms mums nosūtīt elektroniski, oriģinālus nogādājot pirms līguma noslēgšanas.