Cena, sākot no 23 390 €
230 € kuus
KOMPAKTS HEČBEKS
dizains

KOMPAKTS HEČBEKS

Līniju harmonija, izteiksmīgas formas un izsmalcināta apdare… Vilinošs un dinamisks, Megane ar spilgtu individualitāti atklāj vēl elegantāku siluetu un tehnoloģijām bagātāku salonu.

aprīkojums

INOVĀCIJAS JŪSU KOMFORTAM

Uzlabojiet jūsu ikdienas braukšanas pieredzi ar mūsu tehnoloģiju palīdzību – braukšanas palīgsistēmu Renault EASY DRIVE, borta multivides sistēmu EASY LINK vai MULTI-SENSE iestatījumiem.

Piedzīvojiet jaunas sajūtas jūsu ceļojumos ar EASY LINK

Piedzīvojiet jaunas sajūtas jūsu ceļojumos ar EASY LINK

Vai esat gatavi neaizmirstamai tehnoloģiski moderna automobiļa vadīšanas pieredzei? Pateicoties multivides sistēmai EASY LINK, kas ir savietojama ar Android Auto™ un Apple CarPlay™, jums jaunajā Megane ir tūlītēja piekļuve visām tiešsaistes lietotnēm un funkcijām 9,3" centrālajā ekrānā.

Personalizējiet jūsu braucienus ar MULTI-SENSE

Personalizējiet jūsu braucienus ar MULTI-SENSE

Dzinēja skaņa un reakcijas, stūres iekārtas darbība, salona apgaismojuma izvēle un vadītāja ekrāna konfigurēšana… sistēma MULTI-SENSE piedāvā 4 braukšanas režīmus (MySense, Eco, Comfort un Sport), kas nodrošina automobiļu parametru iestatīšanu atbilstoši jūsu vēlmēm un noskaņojumam.

Izmantojiet braukšanas palīgsistēmas Renault EASY DRIVE

Izmantojiet braukšanas palīgsistēmas Renault EASY DRIVE

Ceļojiet droši! EASY PILOT braukšanas palīgsistēma kustībai pilsētā un uz šosejas, aktīvais ātruma regulētājs Stop & Go, aktīvā avārijas bremzēšanas sistēma AEBS ar gājēju atpazīšanas funkciju… pateicoties jaunākajām tehnoloģijām, mūsu braukšanas palīgistsēmas paaugstina drošību un padara vieglāku automobiļa vadīšanu.

versija

MEGANE R.S. LINE

MEGANE R.S. LINE

Jaunajam Megane R.S. Line piemīt sportisks raksturs un unikāla individualitāte.

Jaunā Megane R.S. Line āriene pievelk skatienus ar pārdomātām formām, raksturīgo priekšējo bamperu, R.S. saimei tipiskajiem hromētajiem izplūdes sistēmas uzgaļiem un īpašiem 17" vai 18" riteņu diskiem. Interjerā spēcīgus akcentus ienes dekoratīvie paneļi no oglekļa šķiedras, sArkanas nošuves, stūresrats ar ādas apdari un reljefu R.S. rombu, sporta pedāļi ar alumīnija uzlikām un sēdekļi ar Alcantara® apdari un integrētiem galvas balstiem.

MEGANE GRANDTOUR

MEGANE GRANDTOUR

Dizains, aprīkojums, tehnoloģijas, dzinēji… Megane Grandtour iemieso jaunā Megane hečbeka stila turpinājumu, kā arī jaunas ceļojumu dimensijas garantiju.

Muskuļotas riteņu arkas, izteiksmīgas kontūras, rekordliels iekraušanas garums, plašs un modulārs bagāžas nodalījums, kā arī daudzi sīklietu glabāšanas nodalījumi… Megane Grandtour – jauns universālis, kas apvieno eleganci un vispusību.

APRĪKOJUMA VERSIJAS

EQUILIBRE

Cena, sākot no 21 690 €

EQUILIBRE

TECHNO

Cena, sākot no 24 590 €

TECHNO

R.S. ULTIME

Cena, sākot no 48 290 €

R.S. ULTIME

Noliktavas auto

Auto noliktavā

Renault MEGANE Noliktavā Renault MEGANE #1372B

23 700 € Sākotnējā cena: 26 900 € Atlaides apmērs: 3 200 €

MEGANE Techno TCe 140 EDC Titāna pelēka,Tekstila polsterējums apvienots ar eko-ādas elementiem

Apskatīt piedāvājumu

Renault MEGANE Noliktavā Renault MEGANE #1357B

23 700 € Sākotnējā cena: 26 740 € Atlaides apmērs: 3 040 €

MEGANE Techno TCe 140 EDC Highland pelēka,Tekstila polsterējums apvienots ar eko-ādas elementiem

Apskatīt piedāvājumu