Cena, sākot no 46 990 €
443 € mēnesī
ELEGANTS UN DINAMISKS
dinamisks siluets
Hromēts radiatora režģis, Full LED priekšējie lukturi un Renault markai raksturīgajām C formas gaismas līnijām… Pateicoties šīm iezīmēm, Trafic SpaceClass nav iespējams nepamanīt.
dizains

ELEGANTS UN DINAMISKS

Trafic SpaceClass piemīt patiess dinamisms. Dzinēja pārsega jaunais dizains un vertikālais radiatora režģis akcentē jauno priekšējo buferi. Baudiet dinamismu apvienojumā ar eleganci, ko sniedz Full LED lukturu C formas gaismas un jaunie 17 collu vieglmetāla diski ar dimanta griezumu…

TRAFIC SPACECLASS: VIP TRANSPORTS

modularitāte, plašums, komforts

atklājiet ceļotprieku no jauna

atklājiet ceļotprieku no jauna

6 aizmugurējās sēdvietas, sēdekļi, kas novietoti cits pret citu, 220 V kontaktligzdas, individuālas lasīšanas gaismas – Trafic SpaceClass piedāvā jaunas ceļošanas iespējas. Izbaudiet ērto vadītāja vietu un novērtējiet kabīnes eleganci: jauno hromēto pārnesumu sviru, jauno Météor Grey krāsas instrumentu paneli un daudz ko citu. Komforts jūs pavadīs ik braucienā.

biznesa klases pieredze

biznesa klases pieredze

Trafic SpaceClass ar Signature pakotni nodrošina augstākās klases braucienus. Grozāmie, bīdāmie un saliekamie sēdekļi ir viegli pielāgojami jūsu vajadzībām, saglabājot pietiekami vietas 7 braucējiem un vienlaikus neierobežojot kravas telpu ar līdz pat 1,8 m³ tilpumu. Bīdāms centrālais galdiņš pārvērš Trafic SpaceClass par patiesi ērtu mobilo biroju.

 jūsu piedzīvojumu kompanjons

jūsu piedzīvojumu kompanjons

Atdzīviniet savas piedzīvojumu slāpes ar Escapade versiju.

Viens, divi, un jūsu automašīnas salons kļūst par īstu guļamistabu: salieciet sēdekļus un atpūtieties 1,90 m garā divguļamajā gultā, izbaudot tonēto logu nodrošināto diskrētumu.

Ceļojiet bez robežām!