AUSTRAL SUV E-TECH FULL HYBRID

200 ZS

E-Tech hibrīda dzinējs

575 DM3

bagāžas nodalījuma ietilpība

32 VADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS

braukšana, drošība, parkošanās

984 CM2

openR ekrāni + Head-up ekrāns

SKATĪTIES GALERIJU

ESPRIT ALPINE VERSIJA: PASAULES PIRMIZRĀDE

Austral ir pirmais modelis, kas radīts sadarbībā ar grupas sporta zīmolu Alpine. Tam ir esprit Alpine logotips, matēta virsbūves krāsa, agresīvas formas buferi, 20 collu daytona diski, aizmugurējie lukturi ar 3D efektu, Alcantara sēdekļu apdare ar ziliem elementiem un nappa ādas stūresrata apdare ar trīs krāsu šuvēm.

IZMĒRI

SISTĒMA AR INTEGRĒTIEM GOOGLE PAKALPOJUMIEM
TECH CONTROL

SISTĒMA AR INTEGRĒTIEM GOOGLE PAKALPOJUMIEM

Multimediju sistēmā openR link ir integrēti Google* pakalpojumi. Gaisa temperatūras iestatīšana ar balsi, maršruta plānošana, mijiedarbība ar mājokli un mūzikas izvēle…

BALSS VADĪBA

BALSS VADĪBA

Vienkārši sakiet “OK, Google...”, lai izveidotu maršrutu, mainītu braukšanas režīmu vai paaugstinātu gaisa temperatūru. Jaunā multimediju sistēma openR link ar integrētiem Google pakalpojumiem un balss asistentu gaida jūsu komandas.

INTUITĪVA NAVIGĀCIJA

INTUITĪVA NAVIGĀCIJA

Slēgts posms, jauna vienvirziena iela, pagaidu apbraucamais ceļš, satiksmes sastrēgumi un citi nepatīkami pārsteigumi… Pateicoties Google Maps automātiskajiem informācijas atjauninājumiem reāllaika režīmā, navigācijas sistēma nodrošina precīzas norādes pat tad, ja zudis tīkla pārklājums.

VISAPTVEROŠA PIEREDZE

VISAPTVEROŠA PIEREDZE

2 ekrāni ar 12 collu diagonāli un 774 cm2 kopējo laukumu piedāvā vienu no lielākajām digitālajām virsmām tirgū. Aprīkots ar openR link multimediju sistēmu, integrētiem Google pakalpojumiem un jaunās paaudzes openR instrumentu paneli, jaunais Renault Austral piedāvā īpašu auto vadīšanas pieredzi. Divus ekrānus papildinot projekcijas ekrānam, kopējais informācijas laukums sasniedz 984 cm2.

PAŅEMIET LĪDZI LIETOTNES

PAŅEMIET LĪDZI LIETOTNES

Jūsu Google konts vienmēr ir ar jums. Izbaudiet personalizētu navigāciju un iecienītākās lietotnes savā automobilī.

HARMAN KARDON PREMIUM SKANĒJUMS

HARMAN KARDON PREMIUM SKANĒJUMS

Jaunās Harman Kardon sistēmas kopējā skaņas jauda ir 485 W. Izcilu skanējumu nodrošina 2 augstfrekvenču skaļruņi instrumentu paneļa sānos, 2 zemo frekvenču skaļruņi priekšējās durvīs, 2 telpiskās skaņas skaļruņi, 1 centrālais skaļrunis salona priekšdaļā, 4 augstfrekvenču skaļruņi un 2 zemo frekvenču skaļruņi aizmugurējās durvīs, kā arī 1 zemo frekvenču skaļrunis bagāžas nodalījumā. Neaizmirstams skanējums – personalizēts un intuitīvs.

DRIVE CONTROL

EFEKTIVITĀTES PARAUGS

Garos braucienos jaunais Renault Austral ir īsts efektivitātes paraugs, turklāt tas piedāvā dinamiskus paātrinājumus un pārsteidzošu stabilitāti. Uzlabotā 4Control sistēma garantē precīzas un drošas trajektorijas. Stabila līkumu izbraukšana ļauj saglabāt kontroli jebkuros apstākļos. Pilsētā 4Control sistēma padara automobili ārkārtīgi veiklu, un, pateicoties 10,1 metru apgriešanās aplim, tas manevrē tik pat veikli kā kompakts pilsētas auto.

ENERGY CONTROL

100% HYBRID

MILD HYBRID

MILD HYBRID

Mūsdienīga tehnoloģija vieglā hibrīda dzinējos ar 12V sistēmu. Hibrīda elektriskā sistēma palīdz dzinējam paātrinājuma laikā, uzlabojot veiktspēju un degvielas ekonomiju.

E-TECH FULL HYBRID

E-TECH FULL HYBRID

Unikāla E-Tech hibrīda tehnoloģija, kuras pamatā ir Renault Formula 1™ zināšanas. Elektriskais pilsētas režīms ļauj braukt klusi, komfortabli un taupot degvielu. Akumulators tiek uzlādēts, palēninoties un bremzējot. Jums nav nepieciešams automobili uzlādēt no elektriskā tīkla.

SAFETY CONTROL

VADĪŠANA

VADĪŠANA

Jaunākās paaudzes 9,3” projekcijas ekrāns, aktīvā kruīza kontrole, active driver assist... Sekojiet satiksmes situācijai bez piepūles un baudiet vēl mierīgākus ikdienas braucienus, izmantojot braukšanas palīgtehnoloģijas.

DROŠĪBA

DROŠĪBA

Aktīvā bremzēšanas sistēma ar gājēju noteikšanu, kas darbojas arī atpakaļgaitā, automātiskā tālo gaismu pārslēgšana (Matrix LED vision)… Pārvaldiet neparedzētas satiksmes situācijas, izmantojot braukšanas palīgsistēmas.

PARKOŠANĀS

PARKOŠANĀS

Automatizēta parkošanās, 360° 3D kamera... Kontrolējiet parkošanos, izmantojot modernās palīgsistēmas.

SPACE CONTROL

ERGONOMIKA UN PRAKTISKUMS

Komfortabla un inovatīva vadītāja sēdvieta piedāvā plašu telpu, ko papildina efektīvi izmantojama vieta starp priekšējiem sēdekļiem ar viedtālruņa bezvadu uzlādi. Sīklietu uzglabāšanas kopējais tilpums ir 35 litri. Aizmugurējais sēdeklis, ko var regulēt garenvirzienā 16 cm diapazonā, piedāvā klasē plašāko vietu pasažieru ceļgaliem. Bagāžas nodalījuma ietilpība ir 575 dm3, un tā pārsegu var aprīkot ar elektrisko piedziņu.

SPACE CONTROL

SKATIES VIDEO

APRĪKOJUMA VERSIJAS

EQUILIBRE

Cena, sākot no 29 290 €

EQUILIBRE

TECHNO

Cena, sākot no 31 790 €

TECHNO

TECHNO ESPRIT ALPINE

Cena, sākot no 35 590 €

TECHNO ESPRIT ALPINE

ICONIC

Cena, sākot no 37 290 €

ICONIC

ICONIC ESPRIT ALPINE

Cena, sākot no 38 790 €

ICONIC ESPRIT ALPINE

Noliktavas auto

AUSTRAL techno mild hybrid 160 auto AUSTRAL techno mild hybrid 160 auto #1817B

Cena, sākot no 34 000 € 36 500 €

AUSTRAL techno mild hybrid 160 auto AUSTRAL techno mild hybrid 160 auto #1646B

Cena, sākot no 34 320 € 37 320 €

AUSTRAL iconic mild hybrid 160 auto AUSTRAL iconic mild hybrid 160 auto #1651B

Cena, sākot no 37 700 € 40 700 €

AUSTRAL techno mild hybrid 160 auto AUSTRAL techno mild hybrid 160 auto #1647B

Cena, sākot no 34 300 € 37 300 €

AUSTRAL techno mild hybrid 160 auto AUSTRAL techno mild hybrid 160 auto #1648B

Cena, sākot no 34 200 € 37 200 €