AUSTRAL SUV E-TECH FULL HYBRID

200 ZS

E-Tech hibrīda dzinējs

575 DM3

bagāžas nodalījuma ietilpība

32 VADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS

braukšana, drošība, parkošanās

984 CM2

openR ekrāni + Head-up ekrāns

SKATĪTIES GALERIJU

ESPRIT ALPINE VERSIJA: PASAULES PIRMIZRĀDE

Austral ir pirmais modelis, kas radīts sadarbībā ar grupas sporta zīmolu Alpine. Tam ir esprit Alpine logotips, matēta virsbūves krāsa, agresīvas formas buferi, 20 collu daytona diski, aizmugurējie lukturi ar 3D efektu, Alcantara sēdekļu apdare ar ziliem elementiem un nappa ādas stūresrata apdare ar trīs krāsu šuvēm.

esprit Alpine” emblēma

aizmugurējie lukturi ar 3D efektu/E-Tech logotips

pelēka matēta krāsa

20 collu diski daytona

Alcantara sēdekļu apdare ar zilām šuvēm

nappa ādas un Alcantara stūresrata apdare

SPACE CONTROL

ERGONOMIKA UN PRAKTISKUMS

Komfortabla un inovatīva vadītāja sēdvieta piedāvā plašu telpu, ko papildina efektīvi izmantojama vieta starp priekšējiem sēdekļiem ar viedtālruņa bezvadu uzlādi. Sīklietu uzglabāšanas kopējais tilpums ir 35 litri. Aizmugurējais sēdeklis, ko var regulēt garenvirzienā 16 cm diapazonā, piedāvā klasē plašāko vietu pasažieru ceļgaliem. Bagāžas nodalījuma ietilpība ir 575 dm3, un tā pārsegu var aprīkot ar elektrisko piedziņu.

SPACE CONTROL

TECH CONTROL

Multimediju sistēmā openR link ir integrēti Google* pakalpojumi. Gaisa temperatūras iestatīšana ar balsi, maršruta plānošana, mijiedarbība ar mājokli un mūzikas izvēle…

multivide

Multivides sistēma openR link un tās 774 cm² intuitīvā tehnoloģija ietver labāko no My Renault un Google savienotajiem pakalpojumiem.

BALSS VADĪBA

BALSS VADĪBA

Vienkārši sakiet “OK, Google...”, lai izveidotu maršrutu, mainītu braukšanas režīmu vai paaugstinātu gaisa temperatūru. Jaunā multimediju sistēma openR link ar integrētiem Google pakalpojumiem un balss asistentu gaida jūsu komandas.

INTUITĪVA NAVIGĀCIJA

INTUITĪVA NAVIGĀCIJA

Slēgts posms, jauna vienvirziena iela, pagaidu apbraucamais ceļš, satiksmes sastrēgumi un citi nepatīkami pārsteigumi… Pateicoties Google Maps automātiskajiem informācijas atjauninājumiem reāllaika režīmā, navigācijas sistēma nodrošina precīzas norādes pat tad, ja zudis tīkla pārklājums.

VISAPTVEROŠA PIEREDZE

VISAPTVEROŠA PIEREDZE

2 ekrāni ar 12 collu diagonāli un 774 cm2 kopējo laukumu piedāvā vienu no lielākajām digitālajām virsmām tirgū. Aprīkots ar openR link multimediju sistēmu, integrētiem Google pakalpojumiem un jaunās paaudzes openR instrumentu paneli, jaunais Renault Austral piedāvā īpašu auto vadīšanas pieredzi. Divus ekrānus papildinot projekcijas ekrānam, kopējais informācijas laukums sasniedz 984 cm2.

PAŅEMIET LĪDZI LIETOTNES

PAŅEMIET LĪDZI LIETOTNES

Jūsu Google konts vienmēr ir ar jums. Izbaudiet personalizētu navigāciju un iecienītākās lietotnes savā automobilī.

HARMAN KARDON PREMIUM®  SKANĒJUMS

HARMAN KARDON PREMIUM® SKANĒJUMS

Jaunās Harman Kardon® sistēmas kopējā skaņas jauda ir 485 W. Izcilu skanējumu nodrošina 2 augstfrekvenču skaļruņi instrumentu paneļa sānos, 2 zemo frekvenču skaļruņi priekšējās durvīs, 2 telpiskās skaņas skaļruņi, 1 centrālais skaļrunis salona priekšdaļā, 4 augstfrekvenču skaļruņi un 2 zemo frekvenču skaļruņi aizmugurējās durvīs, kā arī 1 zemo frekvenču skaļrunis bagāžas nodalījumā. Neaizmirstams skanējums – personalizēts un intuitīvs.

EFEKTIVITĀTES PARAUGS

vadības kontrole

Garos braucienos jaunais Renault Austral ir īsts efektivitātes paraugs, turklāt tas piedāvā dinamiskus paātrinājumus un pārsteidzošu stabilitāti. Uzlabotā 4Control sistēma garantē precīzas un drošas trajektorijas. Stabila līkumu izbraukšana ļauj saglabāt kontroli jebkuros apstākļos. Pilsētā 4Control sistēma padara automobili ārkārtīgi veiklu, un, pateicoties 10,1 metru apgriešanās aplim, tas manevrē tik pat veikli kā kompakts pilsētas auto.

lielāka veiklība un manevrētspēja

lielāka veiklība un manevrētspēja

Pateicoties tā mazajam pagrieziena rādiusam (salīdzināms ar pilsētas auto), jūs varat viegli manevrēt, lai novietotu automašīnu vai pārvietotos pa pilsētas centra ielām ar ātrumu līdz 50 km/h.

lielāks braukšanas prieks līkumos

lielāks braukšanas prieks līkumos

Virs 50 km/h visi 4 riteņi griežas vienā virzienā un ļauj uzlabot vadāmību līkumos.

SKATIES VIDEO 4Control

100% HYBRID

ENERGY CONTROL

MILD HYBRID

MILD HYBRID

Mūsdienīga tehnoloģija vieglā hibrīda dzinējos ar 12V sistēmu. Hibrīda elektriskā sistēma palīdz dzinējam paātrinājuma laikā, uzlabojot veiktspēju un degvielas ekonomiju.

E-TECH FULL HYBRID

E-TECH FULL HYBRID

Unikāla E-Tech hibrīda tehnoloģija, kuras pamatā ir Renault Formula 1™ zināšanas. Elektriskais pilsētas režīms ļauj braukt klusi, komfortabli un taupot degvielu. Akumulators tiek uzlādēts, palēninoties un bremzējot. Jums nav nepieciešams automobili uzlādēt no elektriskā tīkla.

E-Tech pilnais hibrīds 200 ZS ir viens no efektīvākajiem tirgū. Pilsētā brauciet ar 100% elektrību līdz 80% laika, neuzlādējot akumulatoru. CO2 emisija no 104 g un kopējais degvielas patēriņš no 4,5 l/100 km.

BRAUKŠANAS UN VADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS

3D kameras 360° redzamība

4 kameras, kuru attēli 360° leņķī atveido tiešo transportlīdzekļa vidi, ļauj veikt manevrus bez piepūles.

inteliģenta adaptīvā kruīza kontrole

Aktīvā vadītāja palīgsistēma apvieno inteliģento adaptīvo kruīza kontroli ar Stop & Go sistēmu un joslu centrēšanu. Tas regulē ātrumu, ņemot vērā ceļa kontekstu*, saglabā drošības attālumus un nodrošina joslu centrēšanu. Lēnas satiksmes laikā transportlīdzeklis apstājas un automātiski ieslēdzas. *iekļauts uz 5 gadiem

Matrix LED vision

Automātiska pārslēgšanās starp tālajām un tuvajām gaismām. To aktivizē kamera, kas atrodas vējstikla augšpusē. Sistēma automātiski pielāgo gaismas stara formu atbilstoši satiksmes situācijai un laikapstākļiem, lai izvairītos no atspīdumiem un optimizētu nakts redzamību.

Un vēl 29 progresīvas braukšanas palīgsistēmas programmā human first.

IZMĒRI

SKATĪTIES KRĀSU GALERIJU

APRĪKOJUMA VERSIJAS

EQUILIBRE

Cena, sākot no 29 290 €

EQUILIBRE

TECHNO

Cena, sākot no 31 790 €

TECHNO

TECHNO ESPRIT ALPINE

Cena, sākot no 35 590 €

TECHNO ESPRIT ALPINE

ICONIC

Cena, sākot no 37 290 €

ICONIC

ICONIC ESPRIT ALPINE

Cena, sākot no 38 790 €

ICONIC ESPRIT ALPINE

Noliktavas auto

Renault AUSTRAL Noliktavā

Renault AUSTRAL

#A3159

37 699 € Sākotnējā cena: 43 430 € Atlaides apmērs: 5 731 €

AUSTRAL iconic esprit Alpine mild hybrid 160 auto schiste pelēka + etoile melna jumts,Melna tekstila apdare apvienota ar Alcantara elementiem, ar zilām šuvēm

Apskatīt piedāvājumu

Renault AUSTRAL Piegādes laiks: 30.08.2024

Renault AUSTRAL

#2355B

31 624 € Sākotnējā cena: 37 280 € Atlaides apmērs: 5 656 €

AUSTRAL techno mild hybrid 160 auto schiste pelēka,Pelēki melns tekstila polsterējums apvienots ar eko ādas elementiem

Apskatīt piedāvājumu

Renault AUSTRAL Piegādes laiks: 30.08.2024

Renault AUSTRAL

#2356B

31 624 € Sākotnējā cena: 37 280 € Atlaides apmērs: 5 656 €

AUSTRAL techno mild hybrid 160 auto schiste pelēka,Pelēki melns tekstila polsterējums apvienots ar eko ādas elementiem

Apskatīt piedāvājumu