RENAULT SCENIC E-TECH ELECTRIC - konkursa "Eiropas Gada Auto 2024" uzvarētājs

Scénic E-Tech Electric ir atzīts par “2024. gada auto”. Rezultāts tika paziņots ceremonijas laikā Ženēvas starptautiskajā autoizstādē (Šveice) pirmdien, 2024.gada 26. februārī. Balvas ieguvēju izvēlējās balsojumā 58 autožurnālisti no 22 valstīm. Scenic pirmajā pozīcijā ar 329 punktiem. Jaunais Scenic kļuvis par septīto zīmola transportlīdzekli, kas saņēmis prestižo titulu “Gada auto”, aizstājot Renault 16 (1966.), Renault 9 (1982.), Clio (1991.), Scénic (1997.), Mégane (2003.) un Clio (2006.).

RENAULT SCENIC E-TECH ELECTRIC - konkursa

RENAULT SCENIC - VĀRDS AR JĒGU

Jaunais Scenic 2023

RENAULT SCENIC - VĀRDS AR JĒGU

Prezentējot Scenic, pirmo kompaktklases vienapjoma auto ģimenēm, koncerns Renault deviņdesmitajos gados atklāja jaunus auto tirgus horizontus. Modeļa pievilcības atslēgas bija forma, ietilpība un iekšējā apdare, kas bija radīta rūpēs par pasažieru labsajūtu.

2023. gadā Scenic sāga turpinās – modelis ir izgudrots no jauna 100% elektriskā, tehnoloģiskā un ilgtspējīgā versijā. Ir mainījies pilnīgi viss, izņemot nosaukumu.

SKATĪTIES GALERIJU

Jaunais Scenic 100% elektrisks ģimenes auto

220 ZS

E-Tech 100% electric dzinējs

625 km

autonomija

545 l

Bagāžas nodalījuma tilpums

vairāk nekā 89%

izmantoto materiālu ir iespējams pārstrādāt

100% E-Tech elektromotors

Jaunajai elektriskajai platformai ir integrēts akumulators un ļoti zems smaguma centrs. Kombinācijā ar 220 ZS elektromotoru tādējādi tiek garantēta vienmērīga, efektīva un klusa 100% elektriskā Scenic E-Tech automobiļa braukšana.

izcila ietilpība visai ģimenei

Kompaktākais ģimenes automobilis savā kategorijā var lepoties arī ar vislielāko ietilpību. Pateicoties elektriskajai CMF-EV platformai, tas piedāvā 2,78 m garu riteņu bāzi, līdzenu salona grīdu un izcilu komfortu, īpaši aizmugurē, kur braucēju ceļgaliem ir 27,8 cm vieta, bet attālums no sēdekļa pamatnes līdz griestiem ir 88 cm. Optimāls komforts te ir nodrošināts visai ģimenei.

izcila ietilpība visai ģimenei

bagāžas nodalījums tilpums

no 545 līdz 1670 l visai jūsu bagāžai.

ērtības salona aizmugurējā daļā

ingenius® roku balsts ar 2 USB-C ligzdām aizmugurējiem pasažieriem.

glabāšanas vietas salonā

vairāk nekā 38 l mantu glabāšanai.

Ārēji kompaktais automobilis visiem braucējiem piedāvā plašu, gaišu, komfortablu telpu un modernas tehnoloģijas. Tas ir kā radīts ģimenei.

multivides un skaņu sistēmas

Reāllaika navigācija, balss vadība un vairāk nekā 50 lietotnes: atklājiet openR link multivides sistēmu ar integrētiem Google pakalpojumiem.

multivides un skaņu sistēmas

openR Link

openR instrumentu panelis ar 774 cm² laukumu

Waze, SongPop Renault, Amazon mūzika… 11 lietotnes no Renault partneriem

Harman Kardon® premium audio sistēma

Pateicoties kokona efektam un Renault zīmola izstrādātajai tehnoloģijai, salonam ir lieliska skaņas izolācija, lai jūs varētu baudīt Harman Kardon® premium audio sistēmu. Lai sasniegtu optimālu skaņas kvalitāti, jūsu rīcībā ir 5 klausīšanās režīmi.

9 skaļruņi ar kopējo jaudu 410 W: 2 augstfrekvences skaļruņi paneļu sānos, 4 basu skaļruņi priekšējos paneļos un aizmugurējās durvīs, 2 augstfrekvences skaļruņi un 1 zemfrekvences skaļrunis bagāžas nodalījumā.

IZMĒRI

BRAUKŠANAS UN VADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS

360° 3D kameru sistēma

Izmantojot 4 kameras, tā reproducē transportlīdzekļa tuvāko apkārtni 360° diapazonā, lai jūs varētu manevrēt pilnīgi droši. Tas ļauj skatīt 100% elektrisko Scenic E-Tech 3D formātā un labāk uztvert tā izmērus.

aktīva vadītāja palīdzība

Tā apvieno inteliģento adaptīvo kruīza kontroli ar Stop & Go sistēmu un joslu saglabāšanu. Tā pielāgo satiksmes ātrumu situācijai, saglabā drošu distanci un nodrošina centrēšanos joslā. Lēnā satiksmē automašīna automātiski apstājas un ieslēdzas no jauna.

digitālais atpakaļskata spogulis

Kamera, kas atrodas transportlīdzekļa aizmugurē, ir savienota ar ekrānu, kas iebūvēts atpakaļskata spogulī. Šis risinājums nodrošina netraucētu skatu pat tad, ja aizmugurējā sēdeklī sēž liela auguma pasažieri, un atvieglo manevrēšanu.

Un vēl 27 progresīvas braukšanas palīgsistēmas programmā human first.

SKATĪTIES KRĀSU GALERIJU

APRĪKOJUMA VERSIJAS

techno

Cena, sākot no 44 190 €

techno

iconic

Cena, sākot no 52 090 €

iconic

NOLIKTAVAS AUTO

Renault SCENIC E-TECH ELECTRIC Noliktavā

Renault SCENIC E-TECH ELECTRIC

#A3137

53 671 € Sākotnējā cena: 55 710 € Atlaides apmērs: 2 039 €

SCENIC E-TECH ELECTRIC iconic 220 hp long range MY23 nocturne zila + etoile melna jumts,polsterējums izgatavots no pārstrādāta materiāla gaiši pelēkā krāsā ar zelta šuvēm

Apskatīt piedāvājumu