5 GADU PAGARINĀTĀ GARANTIJA UN APKOPE*

Uzziniet vairāk par valsts atbalsta programmu, iegādājoties jaunu elektroauto vai plug-in hibrīda automobili

jauda

160KW

vai 220 ZS

paātrinājums

7,4 SEK.

0-100 km/h

līdz

450 KM

nobraukuma rezerve (WLTP)

SPĒCĪGS IESPAIDS

PIEVILCĪGS DIZAINS

Kompakta hečbeka siluets, krosovera iezīmes, izteiksmīga aizmugure un sportiska slīpa jumta līnija garantē unikālu stilu. Virsbūves aerodinamiskā forma piešķir izsmalcinātu izskatu un sola kaislīgu braukšanu. Unikālo dizainu paspilgtina 20 collu vieglmetāla diski, priekšējie LED lukturi un aizmugurējie LED lukturi ar 3D šķiedras efektu, kā arī hromētas detaļas silta titāna zelta krāsā.

OPENR UN OPENR LINK JAUNĀS PAAUDZES SASKARNE

Viss jūsu redzes laukā, pateicoties milzīgai digitālajai virsmai! To nodrošina jaunais 774 cm2 openR augstas izšķirtspējas ekrāns. Instrumentu panelis sniedz perfektu piekļuvi svarīgākajai informācijai: ātrumam, navigācijai un akumulatora uzlādes statusam.

AIZRAUJOŠS BRAUCIENS

Jaunā salona vadības ierīces ir vērstas uz vadītāju. Slēdži, kas sagrupēti uz samazināta stūresrata, atbrīvo vietu un padara braukšanu drošāku. Jaunā stūres pastiprinātāja sistēma un pazeminātais smaguma centru nodrošina vienmērīgāku braukšanu un labāku auto kontroli.

VĒL VAIRĀK VIETAS

Paplašinātā salona arhitektūra apvienojumā ar jauno instrumentu paneli un grīdu bez transmisijas tuneļa piedāvā revolucionāru skatījumu uz telpu, kurā ir daudz vietas kājām un sīklietu glabāšanai: 209 mm rādiuss ceļgalu augstumā aizmugurē un 33 litru tilpums uzglabāšanas nodalījumos.

GUDRAIS AUTOMOBILIS

Pateicoties Google openR link, 100% electric Megane E-Tech ir aprīkots ar jaunākās paaudzes sistēmu, kas paredz jūsu vajadzības un pielāgojas videi.

EKRĀNS ATPAKAĻSKATA SPOGULĪ

Ar vienkāršu kustību klasisko atpakaļskata spoguli var pārslēgt uz skatu no kameras, kas iebūvēta aizmugurējā logā. Pateicoties tai, jūs bez šķēršļiem varat vērot skatu aiz auto.

ERGONOMIKA UN TELPA

Modernā CMF-EV platforma 100% electric Megane E-Tech nodrošina pilnīgi līdzenu grīdu. 209 mm aizmugurējo pasažieriem kājām, 33 litri sīklietu uzglabāšanai un paplašinātais salona dizains apvienojumā ar izsmalcināto openR instrumentu paneli nodrošina vēl vairāk vietas.

BRAUKŠANAS PIEREDZE

Ērti iekārtojieties modernajā salonā, kur katrs elements radīts, lai padarītu jūsu braucienu neaizmirstamu. Maksimālu komfortu nodrošina ērts, plašā diapazonā regulējams sēdeklis un liels 774 cm2 apgriezta L burta formas openR ekrāns.

MODULARITĀTE UN BAGĀŽAS TELPA

Indukcijas lādētājs zem skārienekrāna, 2 USB-C ligzdas aizmugurē, modulāra viduskonsole, 33 litru telpa sīklietu uzglabāšanai un 440 litru bagāžas nodalījums. 100% electric Megane E-Tech paceļ praktiskumu jaunā līmenī.

TĪRA TEHNOLOĢIJA

GOOGLE: BRAUKŠANAS TIEŠSAISTĒ

Izmantojot Google openR link, jūs varat izveidot līdz pat 5 kontiem un lietot visas iecienītās Google lietotnes un funkcijas bez  viedtālruņa pieslēgšanas.

HARMAN KARDON PREMIUM KLASES SKAŅA

Jaunā, ekskluzīvā 410 W Harman Kardon sistēma ar 2 augstfrekvences skaļruņiem instrumentu paneļa sānos, 2 zemfrekvences skaļruņiem priekšējo durvju paneļos, 2 augsto frekvenču skaļruņiem un 2 zemfrekvences skaļruņiem aizmugurējo durvju paneļos, kā arī zemo frekvenču skaļruni bagāžas nodalījumā dāvā satriecošu muzikas baudījumu visiem pasažieriem. Ar Quantum Logic Surround™ tehnoloģiju un 5 akustiskajiem režīmiem mūzika kļūst par izcilu baudījumu.

TĪRA ELEKTRĪBA

100% INOVĀCIJAS

Jaunā CMF-EV platforma ir aprīkota ar īpaši plānu 60 kWh akumulatoru un 160 kW elektromotoru. Optimāls slodzes sadalījums, garāka riteņu bāze, pilnīgi līdzena grīda un ļoti zems smaguma centrs palielina veiklību un telpu salonā.

LIELA NOBRAUKUMA REZERVE

Electric Megane E-Tech ir vieglākais automobilis savā klasē (1637 kg). Optimālu energoefektivitāti nodrošina automobilī uzstādītā sistēma, kas automātiski uzrauga akumulatora un motora temperatūru. Jūs rīcībā vienmēr būs labākā iespējamā veiktspēja un sniedzamība.

UZLABOTA AERODINAMIKA

Novatoriski risinājumi aerodinamikas jomā veicināja sniedzamības palielināšanos. Automašīnas augstums, riepu platums, jumta forma, aerodinamiski profilētie bamperi, gaisa ieplūdes atveres un izvelkamie durvju rokturi ir elementi, kas sekmē labāku veiktspēju.

DAUDZU GADU PIEREDZES REZULTĀTS

Renault pētījumu un izstrādes rezultātā radītais 100% electric Megane E-Tech ar līdz pat 450 km sniedzamību (300 km ar 40 kW akumulatoru) ir jūsu sabiedrotais ikvienā braucienā.

uzlādes risinājumi

Jūsu rīcībā ir plašas automašīnas uzlādes iespējas – mājās, darbā vai ceļā. 100% electric Renault Megane E-Tech standarta aprīkojumā ir iekļauts Mode 3 kabelis ar Type 2 spraudni, ko var izmantot uzlādei no privātās stacijas (Wallbox) vai publiskā uzlādes punktā. Katrs Megane E-Tech nodrošina iespēju uzlādēt ar maiņstrāvu ar jaudu līdz 22 kW vai ar līdzstrāvu ar 85 vai 130 kW jaudu.

vienmēr saglabājiet sakarus ar savu automobili

Padariet ikdienu vienkāršāku ar My Renault lietotni, tālvadības režīmā no viedtālruņa kontrolējot savu transportlīdzekli: pārbaudiet nobraukuma rezervi, sameklējiet tuvākās uzlādes stacijas, programmējiet uzlādi, plānojiet maršrutu un daudz ko citu.

MAKSIMĀLA DROŠĪBA

26 autovadītāja palīgsistēmas, drošība un vadāmība nodrošina gludu braucienu.

Braukšanas palīgsistēmas

Izbaudiet intuitīvāku un vienmērīgāku braucienu, izmantojot 8 braukšanas palīgsistēmas, ko piedāvā 100% electric Megane E-Tech.

drošības sistēmas

Brauciet droši! Inteliģentās drošības sistēmas uzrauga ceļa apstākļus un brīdina par neparedzētām satiksmes situācijām.

parkošanās palīgsistēmas

Nekādu uztraukumu par paralēlo parkošanos! Izbaudiet ērtu un vienkāršu manevrēšanu ar parkošanās palīgsistēmu.

SKATĪTIES KRĀSU GALERIJU

APRĪKOJUMA VERSIJAS

TECHNO

Cena, sākot no 44 190 €

TECHNO

ICONIC

Cena, sākot no 51 490 €

ICONIC

Noliktavas auto

Renault MEGANE E-TECH ELECTRIC Demo

Renault MEGANE E-TECH ELECTRIC

#A3090

46 000 € Sākotnējā cena: 53 250 € Atlaides apmērs: 7 250 €

MEGANE E-Tech 100% electric techno EV60 220 hp optimum charge Zvaigžņu melna,Polsterējums izgatavots no pārstrādāta ELZA REC materiāla, kombinēts ar eko ādas elementiem, pelēkā krāsā

Apskatīt piedāvājumu