JAUNĀ RAFALE E-TECH FULL HYBRID - SUV AR 4CONTROL ADVANCED SISTĒMU

1934. gadā jaunas iespējas pavēra unikāls sporta lidaparāts Caudron-Renault Rafale. Šodien aviācijas radītā iedvesma ved mūs pa jaunu ceļu. Renault Rafale E-Tech full hybrid ir rūpīgi veidots dizains, precīzas virsbūves līnijas, Solarbay® panorāmas stikla jumts ar aptumšošanas funkciju un openR link multivides sistēma ar integrētiem Google pakalpojumiem un vairāk nekā 50 lietotnēm. Tiekšanās augšup iedvesmo jauniem sasniegumiem.

200 ZS

300 ZS

līdz 1100 km

984 cm²

E-Tech full hybrid dzinējs         

E-Tech 4x4* dzinējs        nobraukuma rezerve** openR + Head-Up Display ekrāni***

* būs pieejams vēlāk 

** E-Tech full hybrid versijā ar pilnu tvertni saskaņā ar WLTP datiem

*** atkarībā no versijas

SKATĪTIES GALERIJU

IZSMALCINĀTS DIZAINS

Aerodinamiskas, izteiksmīgas līnijas

jaunā gaismas signatūra

iespaidīgs radiatora režģis

20 collu vieglmetāla diski

dinamisks izskats

Solarbay® panorāmas stikla jumts ar regulējamu gaismas caurlaidību

fāstbeka virsbūves siluets

INTERJERA DIZAINS

ekskluzīva pieredze

sporta sēdekļi

sporta sēdekļi

Renault Rafale ir aprīkots ar platiem sporta sēdekļiem, kas nodrošina optimālu atbalstu vadītājam un pasažierim, kā arī paaugstina braukšanas komfortu. Alpine emblēma uz sēdekļu atzveltnēm atdzīvojas, kad tiek atvērtas durvis.

vērtīgi otrreizējās pārstrādes materiāli

vērtīgi otrreizējās pārstrādes materiāli

Izbaudiet Renault Rafale interjera pilnību, tajā skaitā instrumentu paneli, ko rotā ekskluzīva apdare. Rafale salonā nav izmantota dabīgā āda, un ir vismaz 25% otrreizēji pārstrādātu materiālu, turklāt 34% no visiem salonā izmantotajiem materiāliem ir iegūti cirkulārās ražošanas procesa rezultātā.

uz vadītāju vērsts kokpits

uz vadītāju vērsts kokpits

Izbaudiet aizrautību, vadot Renault Rafale. Instrumentu panelis ir orientēts uz vadītāju, vadības ierīces ir viegli sasniedzamas un ekrāni atrodas tieši jūsu priekšā.

aizmugurējais roku balsts ingenius®

aizmugurējais roku balsts ingenius®

Izvelkams aizmugurējais ingenius® roku balsts ar 2 USB-C ligzdām. Ļauj izveidot vairākas konfigurācijas elektronisko ierīču izvietošanai.

Panorāmas stikla jumts solarbay®

izcila komforta tehnoloģija

Solarbay® panorāmas stikla jumts ar teju 1 m² laukumu, regulējamu aptumšojumu un balss vadību, ko papildina manuāla regulēšana. Saglabājiet optimālu termisko komfortu gan vasarā, gan ziemā, izvēloties vienu no 4 gaismas caurlaidības iestatījumiem.

Multivides sistēma open Rlink ar integrētiem Google pakalpojumiem

Renault Rafale E-Tech full hybrid multivides sistēma open Rlink nodrošina tiešsaistes navigāciju, integrētus Google pakalpojumus un izcilu lietotņu klāstu.

openR ekrāni + Head-Up displejs 984 см2*
*atkarībā no versijas

openR link ar integrētiem Google pakalpojumiem nodrošina piekļuvi vairāk nekā 50 lietotnēm un Renault pakalpojumiem tieši multivides ekrānā.

Waze, SongPop Renault, Amazon Music… 11 Renault partneru lietotnes.

Harman Kardon® audio sistēma

Īpaši Renault Rafale izstrādātā Harman Kardon® audio sistēma ietver augstas kvalitātes skaņas tehnoloģiju, kas rada īpašu klausīšanās pieredzi. Pateicoties vairākiem klausīšanās režīmiem, jūs varēsiet pilnībā ļauties mūzikas radītajai atmosfērai neatkarīgi no tās žanra. Izbaudiet skaņas radīto atmosfēru

Harman Kardon® audio sistēma

4CONTROL ADVANCED SISTĒMA

Renault Rafale E-Tech full hybrid ir aprīkots ar progresīvu 4Control advanced sistēmu, kas būtiski atvieglo manevrēšanu un palielina automobiļa stabilitāti

Manevrēšana

Manevrēšana

Braucot nelielā ātrumā vai manevrējot, 4Control advanced sistēma stūrē aizmugurējos riteņus un var pagriezt tos līdz 5° pretēji priekšējo riteņu stūrēšanas virzienam. Tā rezultātā Renault Rafale apgriešanās aplis ir kā nelielam pilsētas auto.

Stabilitāte

Stabilitāte

Kad ātrums pārsniedz 50 km/h, 4Control advanced piestūrē aizmugurējos riteņus 1° leņķī vienā virzienā ar priekšējiem, palielinot stabilitāti ātros līkumos.

Parkošanās

Parkošanās

Renault Rafale apgriešanās aplis ir 10,4 metri – kā nelielam pilsētas auto. Lai atvieglotu parkošanās manevrus, aizmugurējie riteņi var pagriezties 5° leņķī pretēji priekšējo riteņu stūrēšanas virzienam.

E-Tech full hybrid dzinēja iezīmes

Atklājiet E-Tech full hybrid dzinēja iezīmes, kas nodrošina Renault Rafale E-Tech full hybrid izcilās īpašības – jaudu, ekonomiju un automātisko uzlādi.

E-Tech full hybrid 200 ZS

E-Tech full hybrid 200 ZS

Līdz 80 % braukšanas pilsētā un līdz 130 km/h elektriskajā režīmā bez uzlādes. Akumulators uzlādējas ātruma samazināšanas un bremzēšanas laikā, ietaupot līdz pat 40 % degvielas. • • • maksimālā jauda - 147 kW (200 ZS) • • • pārnesumkārba - inteliģentā automātiskā (15 režīmi) • • • CO2 emisija, WLTP - no 105 g/km • • • degvielas patēriņš - no 4,7 km/100 km • • • akumulatora kapacitāte - 2 kWh, 400 V spriegums.

E-Tech 4x4 300 ZS

E-Tech 4x4 300 ZS

Drīzumā būs pieejama arī sportiskā E-Tech 4x4 300 plug-in hybrid versija.

Uzlabotas braukšanas atbalsta sistēmas

32 uzlabotas braukšanas palīgsistēmas, kas izstrādātas kā daļa no drošības programmas "Human first program", padara braukšanas pieredzi mierīgāku un drošāku.

aktīvais ātruma regulators ar stop&go funkciju

aktīvais ātruma regulators ar stop&go funkciju

Ieturiet iestatīto ātrumu un drošu attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim. Ja distance strauji samazināsies, sistēma iedarbinās bremzes un automātiski paātrinās auto, kad ceļš atkal būs brīvs.

active driver assist

active driver assist

Apvieno inteliģento Stop&Go ātruma regulatoru un joslas ieturēšanas sistēmu. Ņemot vērā satiksmes situāciju*, regulē braukšanas ātrumu, ietur drošu distanci un notur automobili joslas centrā. Kad satiksme palēninās, automobilis pakāpeniski samazina ātrumu vai apstājas un automātiski atsāk kustību, nodrošinot, ka Renault Rafale vienmēr paliek drošībā.

drošas distances kontroles sistēma

drošas distances kontroles sistēma

Izmantojot priekšējo kameru un sensorus, Renault Rafale aprēķina drošu attālumu un aktivizē skaņas un vizuālo brīdinājumu, ja pastāv sadursmes risks ar citu transportlīdzekli.

palīgs braukšanai kalnā

palīgs braukšanai kalnā

Ja, uzsākot kustību, ceļa slīpums pārsniedz 3%, sistēma uz 2 sekundēm aktivizē darba bremzes.

9,3 collu Head-Up displejs

9,3 collu Head-Up displejs

Renault Rafale ir aprīkots ar lielu projekcijas displeju, kas uz vējstikla parāda galveno braukšanas informāciju un brīdinājumus, ļaujot paturēt skatienu uz ceļa.

piekabes vilkšanas palīgsistēma

piekabes vilkšanas palīgsistēma

Palīdz saglabāt automobiļa stabilitāti un vadāmību, velkot piekabi. Atpazīst un koriģē svārstības, ko var radīt piekabe.

ātruma pārsniegšanas brīdinājums ar ceļa zīmju atpazīšanas funkciju

ātruma pārsniegšanas brīdinājums ar ceļa zīmju atpazīšanas funkciju

Izmantojot kameru vējstikla augšdaļā un kartēšanas datus, sistēma informē par ātruma ierobežojumiem openR link un Head-Up displejā, kā arī brīdina par ātruma pārsniegšanu. Strādājot kopā ar аctive driver assist, automobilis automātiski pielāgo ātrumu atbilstoši jūsu vēlmēm.

brīdinājums atpakaļgaitas izbraukšanai no stāvvietas

brīdinājums atpakaļgaitas izbraukšanai no stāvvietas

Ja, izbraucot no stāvvietas atpakaļgaitā, jūsu auto ceļā ir cits transportlīdzeklis vai šķērslis, instrumentu panelī un Head-Up displejā parādās brīdinājums.

drošas izkāpšanas funkcija

drošas izkāpšanas funkcija

Ja stāvošam Renault Rafale no aizmugures tuvosies cits transportlīdzeklis un vadītājs vai pasažieris vēlēsies atvērt durvis, lai izkāptu, sistēma brīdinās ar vizuāliem (atpakaļskata spogulī) un skaņas (priekšējā panelī) signāliem.

IZMĒRI

SKATĪTIES KRĀSU GALERIJU

APRĪKOJUMA VERSIJAS

techno

Cena, sākot no 40 890 €

techno

esprit Alpine

Cena, sākot no 44 890 €

esprit Alpine

NOLIKTAVAS AUTO

Renault RAFALE Piegādes laiks: 03.06.2024

Renault RAFALE

#A3140

53 240 €

RAFALE esprit Alpine E-Tech full hybrid 200 sommet zila + etoile melna jumts,Melns polsterējums, kas izgatavots no pārstrādātas Alcantara ķemmes ar melnu eko-ādas TEP ar zilu perforāciju

Apskatīt piedāvājumu

Renault RAFALE Piegādes laiks: 28.05.2024

Renault RAFALE

#A3142

52 470 €

RAFALE esprit Alpine E-Tech full hybrid 200 etoile melna,Melns polsterējums, kas izgatavots no pārstrādātas Alcantara ķemmes ar melnu eko-ādas TEP ar zilu perforāciju

Apskatīt piedāvājumu

Renault RAFALE Piegādes laiks: 17.06.2024

Renault RAFALE

#A3141

53 240 €

RAFALE esprit Alpine E-Tech full hybrid 200 sommet zila + etoile melna jumts,Melns polsterējums, kas izgatavots no pārstrādātas Alcantara ķemmes ar melnu eko-ādas TEP ar zilu perforāciju

Apskatīt piedāvājumu