Cena, sākot no 27 490 €
269 € kuus
ELEGANTS UN MODULĀRS UNIVERSĀLIS
dizains

ELEGANTS UN MODULĀRS UNIVERSĀLIS

Muskuļotas riteņu arkas, formas ar spēcīgām kontūrām, rekordliels iekraušanas garums, plašs un modulārs bagāžas nodalījums, kā arī daudzi glabāšanas nodalījumi… Megane Grandtour – jauns universālis, kas apvieno eleganci ar universālumu.

plašs un modulārs universālis

LABIEKĀRTOJIET JŪSU INTERJERU

Modulārs bagāžas nodalījums, rekordliels iekraušanas garums un daudzie glabāšanas nodalījumi nodrošina to, ka Megane Grandtour apvieno komfortu, stilu un praktiskumu. Tas ir jūsu uzticamais partneris!

Organizējiet telpu atbilstoši jūsu vajadzībām…

Organizējiet telpu atbilstoši jūsu vajadzībām…

Bieži kaut ko pārvadājat? Pateicoties saliekamajam aizmugurējam sēdeklim Easy Break, jūs varat pārvadāt jebkādus priekšmetus, vienlaikus saglabājot komfortu Megane Grandtour salonā.

… un izbaudiet bagāžas nodalījuma personalizēto telpu.

… un izbaudiet bagāžas nodalījuma personalizēto telpu.

Pateicoties bagāžas nodalījuma lielajam tilpuma (līdz 563 l), rekordlielajam iekraušanas garumam (2,7 m) un pārdomātajamiem glabāšanas nodalījumiem, Megane Grandtour vieglie piemērosies jūsu vajadzībām.

versija

E-TECH PLUG-IN HYBRID

E-TECH PLUG-IN HYBRID

Atklājiet elektriskās piedziņas priekšrocības un uzlādējama hibrīdautomobiļa universālumu, kas ar E-Tech nodrošina bezprecedenta braukšanas prieku.

Pateicoties uzlādējamā hibrīda tehnoloģijai E-Tech, kas ietver 1,6 litru benzīna motoru un 2 elektromotorus, jaunajam Megane Grandtour piemīt patiess unversālums. Ikdienā izmantojot elektromotorus, izbaudiet kluso un komfortablo gaitu, kā arī vienreizīgo motoru atsaucību 100% elektriskajā režīmā ar gaitas rezervi līdz 65 km (1). Pienācis atvaļinājums? Dodieties garos braucienos bez gaitas rezerves ierobežojumiem un ceļojiet bez rūpēm (elektriskās gaitas rezerve līdz 50 km (2) jauktajā ciklā).

MEGANE GRANDTOUR R.S. LINE

MEGANE GRANDTOUR R.S. LINE

Jauno Megane Grandtour R.S. Line raksturo izteiksmīgs un sportisks stils.

F1 moldings, kas raksturīgs R.S. modeļu stilam, bampers, ko akcentē unikāla izplūdes sistēmas caurule ar hromētu uzgali, atšķirīgi 17" un 18" riteņu diski, stūresrats ar ādas apdari un reljefu R.S. emblēmas rombu, sporta pedāļi ar alumīnija uzlikām, sēdekļi ar Alcantara® apdari un integrētiem galvas balstiem... Pateicoties jutekliskajām līnijām un izsmalcinātajai apdarei, Megane Grandtour pārliecinoši uzvar sacensībās par labāko stilu.

APRĪKOJUMA VERSIJAS

EQUILIBRE

Cena, sākot no 22 890 €

EQUILIBRE

TECHNO

Cena, sākot no 27 490 €

TECHNO

R.S. LINE

Cena, sākot no 29 890 €

R.S. LINE

Noliktavas auto

Auto noliktavā

Renault MEGANE Grandtour Noliktavā Renault MEGANE Grandtour #1374B

24 800 € Sākotnējā cena: 28 100 € Atlaides apmērs: 3 300 €

MEGANE Grandtour TECHNO TCe 140 EDC Highland pelēka,Tekstila polsterējums apvienots ar eko-ādas elementiem

Apskatīt piedāvājumu